Medicinski fakultet

Nova objava - 27.01.2019 22:36

Zovem se Jasmin Honsić. Rođen sam 01.07.1991. godine u Rožajama.

Osnovnu i srednju školu završio sam u Rožajama i bio nosilac diplome „Luča“.

Srednju medicinsku školu,smjer stomatološki tehničar, završio sam 2010.godine u Beranama sa odličnim uspjehom i diplomom „Luča“.

2010. godine upisao sam Medicinski fakultet u Podgorici,smjer Stomatologija. Diplomirao sam 04.07.2016 godine sa ocjenom A, na temu „Malokluzija treće klase“,iz predmeta Ortopedija vilica. Prosječna ocjena u toku studiranja mi je bila 8.42.

U toku studiranja učestvovao sam u brojnim aktivnostima promocije oralnog zdravlja. Držao sam predavanje na temu „ Način održavanja oralne higijene“ studentima Biotehničkog fakulteta.

Krajem jula 2016.godine počeo sam sa stručnim usavršavanjem u PZU „Boričić“ u Beranama do 01.11.2016.godine kada sam isto nastavio u PZU „Dentist Nera“ u Podgorici,gdje i sada radim.

Školske 2016/2017 godine radio sam kao demonstrator u nastavi na Medicinskom fakultetu,na predmetima Predklinička endodoncija na IV godini i Preventivna stomatologija I na I godini .

Školske 2017/2018 radio sam kao saradnik u nastavi na predmetu Predklinička endodoncija.

Godine 2017/2018 upisao sam doktorske studije na studijskom programu Stomatologija u Podgorici.

Član sam komisija za informisanje i izdavačku djelatnost pri Stomatološkoj Komori Crne Gore.

U međuvremenu pohađao sam razne seminare na temu „Stomatologija nekad i sad“ „Nadoknade zubnih tkiva“, „Competence in esthetics“ , „Itop i“ koji su održani u Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini i Srbiji. Takodje prisustvovao sam Kongresu stomatologa održanom u Bečićima prethodne godine.