Fakultet za turizam i hotelijerstvo

Biografija

Osnovno i srednje obrazovnje završila je u Budvi. Osnovne studije završila je na Fakultetu za turizam i hotelijerstvo u Kotoru. Na osnovnim studijama bila je dobitnica stipendije Erasmus+. Od januara do juna 2020. godine, ljetnji semestar, provela je u Finskoj na Saimaa University of Applied Sciences. Tokom osnovnih studija bila je dobitnica stupendije grada Budve. Proglašena je za najboljeg studenta za studijsku 2019/2020. Master studije završila je na istom fakultetu na smjeru turizam. Tema master teze: "Inovativno preduzetništvo u funkciji održivog razvoja turizma kroz koncept plave ekonomije na Crnogorskom primorju".

Radno je angažovana na UCG- Fakultet za turizam i hotelijerstvo u Kotoru od decembra 2021. godine kao saradnica u nastavi na sledećim predmetima: Društveni uticaj turizma, Inovacije u turizmu, Turističke regije, Hotelski menadžment, Praktična obuka.