Studentski parlament UCG obišao II fazu domova i inicirao rješavanje problema koje studenti imaju

Rukovodstvo Studentskog parlamenta Univerziteta Crne Gore obišlo je II fazu Studentskog doma u Podgorici.

Nakon navoda koji su izašli u javnost, da u II fazi nema tople vode, kao ni grijanja za dane vikenda imali smo komunikaciju sa upravom JU Dom i učenika i studenata Podgorica. Danas smo dobili  povratne informacije da je problem sa toplom vodom rješen, nakon čega smo sa direktorom JU Dom učenika i studenata i upravnicom II faze, kao i kolegama iz iste faze obišli sobe i uvjerili se u trenutno stanje i rješavanje problema koji su studenti imali sa toplom vodom.

Studentski parlament je danas inicirao i hitno rješavanje problema sa grijanjem i o rješavanju tog problema će sjutra informisati studente.

Kao i do sada, Studentski parlament Univerziteta Crne Gore radiće na afirmaciji studentskih prava i zajedno sa nadležnim institucijama, nastojaće da rješi sve probleme, kao i obezbijedi bolje uslove studiranja. Apelujemo na sve koleginice i kolege da se za sve probleme mogu obratiti krovnom studentskom tijelu, kako bi isti na vrijeme bili procesuirani i adekvatno rješeni.