Potpisani ugovori o stipendiranju sa 11 studenata kroz projekat Studentska solidarnost

Studentski parlament Univerziteta Crne Gore potpisao je ugovore o stipendiranju sa 11 studenata Univerziteta Crne Gore koji su ostvarili pravo na stipendiju u okviru navedenog projekta u skladu sa raspisanim konkursom.

Veliko zadovoljstvo predstavlja činjenica da ćemo i ove godine pomoći našim koleginicama i kolegama koji se nalaze u nezavidnom socijalno - ekonomskom položaju, a koji daju značajan doprinos studentskom aktivizmu i ostvaruju značajne rezultate iz oblasti kulture i sporta, da pokriju makar dio troškova u toku studijske godine.