Treće predavanje iz serije predavanja: Kako pravilno popuniti prijavu i izraditi master rad?

Studentski parlament Univerziteta Crne Gore (SPUCG) 25. aprila 2023. godine, u 17 časova, organizuje treće predavanje za studente druge godine master studija i pete godine integrisanih akademskih programa, koje se tiče različitih segmenata prijave i izrade master rada.

Predavanje na temu „Metodi, hipoteze i istraživačka pitanja u sklopu izrade master rada“, sa fokusom na društveno-humanističke nauke, održaće prof. dr Marko Dokić, vanredni profesor na Pravnom fakultetu Univerziteta Crne Gore.

Pozivamo studente druge godine master studija i pete godine integrisanih akademskih programa da prate ovo, kao i ostala predavanja iz serije posvećene prijavi i izradi master rada.

Podaci za pristup predavanju (Zoom): https://us06web.zoom.us/j/85622646711?pwd=YklnRVBpNDFOV29nK3JFOWhJQ0RKQT09