Fakultet za sport i fizičko vaspitanje

Biografija

Erol Vrević rođen je 18.01.1997. godine u Pljevljima. Svoje osnovno i srednje obrazovanje završio je takođe u Pljevljima. Osnovne studije Fakulteta za sport i fizičko vaspitanje u Nikšiću upisao je 2015. godine, a završio 2018. godine. Iste godine upisuje specijalističke studije gdje  stiče zvanje specijaliste Fizičke kulture na pomenutoj univerzitetskoj jedinici sa prosječnom ocjenom B (9.42). Tokom svog visokoškolovanja svake godine dobija priznanje za najbolje postignute rezultate u tekućoj godini. Nakon završenih specijalističkih studija, upisuje magistarske studije 2019. godine.

U novembru 2019. godine angažovan je kao saradnik u nastavi na Fakultetu za sport i fizičko vapistanje u Nikšiću.

Aktivno se bavio fudbalom od 2003. do 2015. godine gdje je prošao sve mlađe selekcije FK Rudar iz Pljevalja od čega je dvije sezone nastupao za crnogorski nacionalni tim. U Nikšiću 2018. godine počinje se baviti borilačkim vještinama u MMA klubu “Prometej”, a 2019. godine postaje član džudo kluba “Akademik” gdje i danas trenira.