Obavještenja za predmete - STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 30.04.2024
Nastava 14.05.
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 30.04.2024
Popravni kolokvijum
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 25.04.2024
ID u EEPROM-u tag-a
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 23.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 23.04.2024
Nastava 30.04.
- WEB PROGRAMIRANJE - JAVA 22.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- WEB PROGRAMIRANJE - JAVA 12.04.2024
Termin kolokvijuma
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 11.04.2024
ID u uC EEPROM
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 09.04.2024
Nastava 16.04.
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 04.04.2024
RFID START
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 02.04.2024
Nastava 09.04.
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 02.04.2024
Kolokvijum
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 28.03.2024
Pametni identifikatori
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 26.03.2024
Sedmo predavanje
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 21.03.2024
Arduino razvojna platforma.
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 19.03.2024
Šesto predavanje
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 17.03.2024
Peto predavanje
- WEB PROGRAMIRANJE - JAVA 08.03.2024
Materijal i konsultacije
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 06.03.2024
Četvrto predavanje
- WEB PROGRAMIRANJE - JAVA 02.03.2024
Nastava - 04.03.2024.
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 01.03.2024
Treće predavanje
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 26.02.2024
Drugo predavanje
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 23.02.2024
Pregled identifikacionih tehnika
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 17.02.2024
Rezultati polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 16.02.2024
Prvo predavanje
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 12.02.2024
Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 02.02.2024
Rezultati polaganja završnog ispita
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 31.01.2024
Rezultati popravnog ispita
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 30.01.2024
Rezultati ispita i predlog ocjena
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 29.01.2024
Termin ispita
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 26.01.2024
Rezultati nakon drugog termina završnog ispita u januarskom roku
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 18.01.2024
Rezultati ispita
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 14.01.2024
Termin ispita
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 29.12.2023
Termin održavanja završnog i popravnog završnog usmenog dijela ispita
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 27.12.2023
Rezultati testova tokom nastave sa predlogom ocjena za studente koji su redovno pratili nastavu
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 26.12.2023
Rezultati popravnog kolokvijuma
- MIKROPROCESORSKI MJERNI INSTRUMENTI 19.12.2023
Popravni kolokvijum iz Mikroprocesorskih mjernih instrumenata (25.12.2023.)
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 19.12.2023
Rezultati drugog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 19.12.2023
Termin popravnog kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 18.12.2023
Rezultati polaganja popravnog kolokvijuma
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 18.12.2023
Uvid u radove
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 14.12.2023
Bodovno stanje nakon izrade drugog praktičnog testa
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 14.12.2023
Priprema za drugi kolokvijum
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 11.12.2023
Organizacija nastave tokom decembra mjeseca 2023 godine
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 11.12.2023
Termin drugog kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 03.12.2023
Rezultati polaganja kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 03.12.2023
Termin održavanja usmenog dijela popravnog kolokvijuma
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 29.11.2023
Termin popravnog kolokvijuma
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 21.11.2023
Odlaganje nastave
- RAČUNARSKE MREŽE -napredni kurs 20.11.2023