Obavještenja za predmete - Elektrotehnički fakultet


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

17.06.2019


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

REZULTATI PRVOG KOLOKVIJUMA

17.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati nakon završnog ispita sa predlogom ocjena

16.06.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Termin popravnog završnog ispita

16.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Rezultati ispita u redovnom terminu sa predlogom ocjena

16.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin završnog ispita

16.06.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termin završnog ispita

16.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Konačni rezultati sa predlogom ocjena

14.06.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati nakon zavrsnog ispita

14.06.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Pomjeranje termina pregleda radova

14.06.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati završnog ispita

14.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Konačni rezultati

14.06.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Rezultati ispita

14.06.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati nakon završnog ispita

13.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati zavrsnog ispita

13.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati zavrsnog ispita

13.06.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Termin konsultacija

13.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Rezultati nakon popravnog kol.

13.06.2019


Energetika i automatika-Matematika IV

Rezultati završnog ispita i prijedlog ocjena

13.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske vještine

Rezultati ispita

12.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Zavrsni ispit

12.06.2019


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Specijalne električne mašine

Rezultati -12.06.2019.

12.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

Rezultati nakon pregleda radova i unosa lab vjezbi

12.06.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Mehanotronika

Rezultati- 12.06.2019

12.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik IV

Nova objava - 12.06.2019 14:52 Rezultati zavrsnog ispita

12.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Rezultati ispita i termin odbrane seminarskih radova

12.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Termin Završnog ispita

11.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Polaganje završnog ispita

11.06.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Odlaganje termina konsultacija

11.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

11.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati nakon redovnog ispita

11.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Rezultati nakon ispita

11.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Materijal za završni ispit

10.06.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Rezultati sa predlogom ocjena nakon izrade Završnog ispita

10.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati polaganja završnog ispita

10.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Kvalitet električne energije

Termini za konsultacije

10.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje EE vodova

Termini za konsultacije

10.06.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Termin završnog ispita iz Elektromagnetike

10.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Termin završnog ispita iz Elektromagnetike

10.06.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Rezultati nakon prvog termina ispita

10.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin završnog ispita

10.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Termin prezentacije Android aplikacija

10.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik II

Nova objava - 10.06.2019 23:52 Engleski jezik II - Zavrsni ispit

10.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

ZAVRŠNI ISPIT

09.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin zavrsnog ispita

08.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

Nova objava - 08.06.2019 18:16

08.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Rezultati završnog ispita

08.06.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

07.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Rezultati Zavrsnog ispita sa predlogom ocjena

07.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin konsultacija za studente po programu iz 2012.godine

07.06.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin konsultacija za studente po programu iz 2012.godine

07.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin konsultacija

07.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Rezultati na dan 2019-06-13

07.06.2019


Energetika i automatika-Matematika IV

Rezultati popravnog kolokvijuma

07.06.2019


Energetika i automatika-Matematika IV

Završni ispit

07.06.2019


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati zavrsnog ispita

07.06.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Završni ispit

05.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

05.06.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

05.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati popravnih kolokvijuma

05.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati popravnog kolokvijuma

05.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Promjena termina uvida u radove

05.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Rezultati ispita - 05.06.2019 14:55

05.06.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Rezultati ispita - 05.06.2019 14:59

05.06.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Engleski V rezultati - 05.06.2019 15:26

05.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Engleski V - 05.06.2019 15:28

05.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Rezultati nakon Popravnog kolokvijuma

04.06.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Rezultati sa predlogom ocjena nakon izrade Završnog ispita

04.06.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati sa predlogom ocjena nakon izrade Završnog ispita

04.06.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Završni ispit

04.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Završni ispit

04.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Grupe za polaganje ispita

04.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Termin popravnog kolokvijuma

04.06.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Raspored polaganja završnog ispita

04.06.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Materijal sa predavanja

04.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Termin ispita i odbrane seminarskih radova

04.06.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Rezultati završnog ispita sa predlogom ocjena

04.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Rezultati nakon Popravnog kolokvijuma

03.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Termin Završnog ispita

03.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Bodovi prije zavrsnog

03.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Rezultati popravnog kolokvijuma

03.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Rezultati nakon popravnog

03.06.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Termin II popravnog roka

03.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Termin završnog ispita

02.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Termin završnog ispita

02.06.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin zavrsnog ispita

31.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Termin zavrsnog ispita

31.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Rezultati nakon II redovnog i I popravnog kolokvijuma

31.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Poslednji rok za predaju seminarskih radova

31.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Rezultati nakon popravnog I i II testa

31.05.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Termin laboratorijskih vježbi

30.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa jedanaestog termina predavanja

30.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

30.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati ispita i predlog ocjena

30.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Termin popravnog završnog ispita

30.05.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Vježbe - Uzemljenje

30.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati zavrsnog ispita

30.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Rezultati drugog kolokvijuma

29.05.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati popravniog kolokvijuma

29.05.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanje XIII

29.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Predavanje XII

29.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati II kolokvijuma

29.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Ukupno bodovno stanje prije završnog ispita

29.05.2019


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati popravnog kolokvijuma

29.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati ispita

29.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Rezultati

29.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Peti domaći zadatak

28.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Peti domaći zadatak

28.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Peti domaći zadatak

28.05.2019


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

Rezultati predroka za studente koji ucestvuju u W&T programu

28.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Rezultati završnog ispita za studente po programu iz 2012.godine

28.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 28.05.2019 10:58

28.05.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Raspored polaganja završnog ispita - 28.05.2019 10:59

28.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Termin odbrane seminarskog rada

28.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Rezultati predroka

28.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Rezultati popravnog kolokvijuma iz Elektronskih mjernih instrumenata (23.05.2019.)

28.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati ispita

28.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Raspored grupa za polaganje završnog ispita

28.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati predroka

28.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Treći domaći zadatak

28.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Termin Popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Termin Popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Primjer ispita i peti domaći

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Termin popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske vještine

Rezultati ispita za studente koji su se prijavili za WAT program

27.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Nastava 30. maja

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Bodovno stanje prije ispita

27.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik IV

Nova objava - 27.05.2019 13:12 Rezultati popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Mikroprocesori u industriji (aie)

Rezultati na dan 2019-06-14

27.05.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati popravnog drugog kolokvijuma

27.05.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati nakon završnog ispita

27.05.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Termini polaganja Završnog ispita i Popravnog završnog ispita.

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Termini održavanja Završnog ispita i popravnog završnog ispita

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Pregled radova (popravni kolokvijum)

27.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin nadoknade laboratorijskih vježbi

26.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termin popravnog kolokvijuma

26.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin popravnog kolokvijuma

26.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Promjena vremena održavanja završnih ispita

26.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Pitanja za pripremu ispita

26.05.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Grupe za polaganje završnog ispita

26.05.2019


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Drugi ciklus laboratorijski vježbi i predaja praktikuma

26.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik II

Nova objava - 25.05.2019 00:24 Rezultati - Popravni I kolokvijum

25.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati popravnog kolokvijuma

25.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Termin popravnog kolokvijuma

25.05.2019


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

Termin predroka za studente koji idu na W&T program

25.05.2019


Energetika i automatika-Rotacione mašine

Termin predroka za studente koji idu na W&T program

25.05.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Termin Popravnog kolokvijuma

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati nakon izrade popravnih kolokvijuma

24.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Termin popravke kolokvijuma

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati popravnog kolokvijuma

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin popravnog kolokvijuma

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Termin popravnog kolokvijuma

24.05.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Rezultati nakon popravka prvog kolokvijuma

24.05.2019


Energetika i automatika-Matematika IV

Popravni kolokvijum iz Matematike IV

24.05.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Rezultati nakon IV testa

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Prijava za popravne kolokvijume

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Termin i raspored grupa za II kolokvijum

24.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Prijava za popravni prvi kolokvijum

24.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati drugog kolokvijuma

23.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Termin popravnog kolokvijuma

23.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Pomjeranje termina popravnog kolokvijuma

23.05.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin završnog ispita

23.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Zadaci - šum kod UM

23.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Materijal 9 i 10

23.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Primjeri pitanja za zavrsni ispit

23.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Popravni kolokvijum

23.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Popravni kolokvijum

23.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Poslednji termin za predaju sem. radova i CD-ova

23.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

NOVI Termin lab. vježbe

22.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Rezultati K2

22.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Termin završnog ispita za studente po programu iz 2012. godine

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin četvrte lab. vježbe

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Predaja praktikuma

22.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Termin popravnog laboratorijskog testa

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termin nastave u četvrtak, 23. maja

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 22.05.2019 20:13

22.05.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Nova objava - 22.05.2019 20:24

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Engleski V - 22.05.2019 21:59

22.05.2019


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

REZULTATI POPRAVNOG KOLOKVIJUMA

22.05.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Engleski V- 22.05.2019 22:01

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

TERMIN POPRAVNOG PRVOG KOLOKVIJUMA

22.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Programski jezici (napredni kurs)

Јунски и августовско септембарски рок

21.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati kolokvijuma

21.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati popravnog kolokvijuma

21.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Rezultati drugog kolokvijuma

21.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin posljednjih računskih vježbi

21.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Promjena termina laboratorijskih vježbi

21.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Termin prezentacije seminarskih radova

20.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Primjerak zavrsnog ispita

20.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termni konsultacija za ispit

20.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Rezultati prije popravnog kolokvijuma

20.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske vještine

Završni ispit za studente koji su se prijavili za WAT program

20.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Završni ispit za studente koji su se prijavili za WAT program

20.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Fourier-ovi redovi

20.05.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Termin popravnog kolokvijuma iz Elektromagnetike

20.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Termin popravnog kolokvijuma iz Elektromagnetike

20.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Termin predroka II kolokvijuma i popravnog I kolokvijuma za studente koji putuju u Ameriku

20.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati nakon drugog kolokvijuma

20.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

20.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Obavještenje za studente po programu iz 2012.godine

20.05.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Obavještenje za studente po programu iz 2012.godine

20.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Primjer II kolokvijuma

20.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin nastave

19.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati nakon drugog kolokvijuma

19.05.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Termin četvrte laboratorijske vježbe

19.05.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Termin nadoknade računskih vježbi

19.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Promjena termina za odbranu lab. vjezbi

18.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Nova objava - 18.05.2019 11:03

18.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Laboratorijske vjezbe

18.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin nastave

17.05.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Termin nadoknade časova

17.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Predavanja 17.05 i priprema završnog ispita

17.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin popravnog kolokvijuma

17.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Termin popravnog kolokvijuma

17.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Obavještenje za studente po programu iz 2012.godine

17.05.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Obavještenje za studente po programu iz 2012.godine

17.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati drugog kolkvijuma

17.05.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati drugog kolokvijuma

17.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Termin popravnog kolokvijuma

17.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 13

17.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termin popravnog kolokvijuma

17.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Laboratorijske vježbe 5

17.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Popravni kolokvijum iz Osnova elektronike

17.05.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Rezultati nakon izrade popravnih kolokvijuma

16.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Popravni kolokvijum

16.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske vještine

Rezultati popravnog kolokvijuma

16.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Predaja praktikuma za grupe 1 i 2

16.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Termin II kolokvijuma iz MUR je subota, 25.05.2019. u 10h, sala 105

16.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

16.05.2019


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Termin popravnog kolokvijuma

16.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa desetog termina predavanja

16.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Promjena termina zavrsnog ispita za studente po programu iz 2012.godine

16.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Promjena termina lab. vježbe za 17.05.

16.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Materijal za radionicu iz Web programiranja

16.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Otkazivanje predroka za studente koji putuju u Ameriku

16.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin poslednjih racunskih vjezbi

16.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin nastave

16.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Raspored grupa za treću lab. vježbu

15.05.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Pomjeranje termina pregleda radova

15.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Domaci 4.

15.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Predavanje X

15.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Popravni kolokvijum

15.05.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanje XII

15.05.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Termin nadoknade časova

15.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Rezultati popravnog kolokvijuma

15.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Ukupni rezultati prije završnog ispita

15.05.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Rezultati II kolokvijuma

15.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Evidencija prisustva nastavi

15.05.2019


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Specijalne električne mašine

Rezultati popravnog kolokvijuma

15.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Nastava 16. maja

15.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Ponovljeni kolokvijum

14.05.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanje 11

14.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Termin nadoknade časova

14.05.2019


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

Termin popravnog kolokvijuma - Elektricne masine u EES, Rotacione masine

14.05.2019


Energetika i automatika-Rotacione mašine

Termin popravnog kolokvijuma - Elektricne masine u EES, Rotacione masine

14.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Termin popravnog kolokvijuma je cetvrtak, 23.05 u 16h sala308

14.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Termin nastave

14.05.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Popravni kolokvijum - 14.05.2019 14:29

14.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Popravni kolokvijum - 14.05.2019 14:31

14.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Peta laboratorijska vježba

14.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Laboratorijska vježba 5

14.05.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Rezultati prije završnog ispita

14.05.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati drugog kolokvijuma

13.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Termin posjete HE Perucica za drugu grupu

13.05.2019


Energetika i automatika-Matematika IV

Rezultati kolokvijuma

13.05.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Popravni kolokvijum

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Popravni kolokvijum

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Pete laboratorijske vježbe

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin popravnog kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine

13.05.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

13.05.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin popravnog kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine

13.05.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Termin 5. laboratorijske vjezbe

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin popravnog kolokvijuma

13.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Predavanja - Industrijski Interfejsi za studente po programu iz 2012. godine

13.05.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati popravnog kolokvijuma i trenutno bodovno stanje

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Praktikum laboratorijskih vjezbi

13.05.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Termin popravnog kolokvijuma

13.05.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Termin popravnog prvog kolokvijuma

13.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Promjena termina predroka II kolokvijuma i popravnog I kolokvijuma za studente koji putuju u Ameriku

13.05.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Termin popravnih kolokvijuma

13.05.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik II

Nadoknada časa

13.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Promjena termina odbrane sem. radova

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati drugog kolokvijuma

13.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Odlaganje obilaska HE Perucica za II grupu studenata

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin popravnog kolokvijuma

13.05.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Termin poravnih kolokvijuma

13.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Rezultati popravnog kolokvijuma

12.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Termin IV provjere znanja

12.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 12

12.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Rezultati popravnog kolokvijuma

12.05.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati drugog kolokvijuma

11.05.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Popravni kolokvijumi

11.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Bodovno stanje nakon popravog kolokvijuma

11.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik IV

Nova objava - 11.05.2019 23:07 Rezultati I kolokvijum Engleski jezik IV

11.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

LTE

10.05.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Rezultati K2

10.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Termin posjete HE Perucice

10.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Termin laboratorijskog testa

10.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Drugi kolokvijum i nadoknada laboratorijskih vjezbi

10.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Slike za IV termin Photoshop-a

10.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Vježba 8

10.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Materijal sa osmog termina predavanja

10.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Termin završnog ispita za studente po programu iz 2012. godine

10.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

GSM-UMTS

09.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Laboratorijska vježba: realizacija saobraćajnog semafora (programiranje Flash PROM-a)

09.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 10

09.05.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Rezultati drugog kolokvijuma

09.05.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Termin poravnih kolokvijuma

09.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Seminar iz Web programiranja

09.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Rezultati drugog kolokvijuma

09.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Zadaci - šum kod AM

09.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Laboratorijske vježbe

09.05.2019


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Specijalne električne mašine

Rezultati drugog kolokvijuma

09.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin kolektivnih konsultacija

09.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Četvrti domaći zadatak

09.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Četvrti domaći zadatak

09.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Termin drugog kolokvijuma

09.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Termin Drugog kolokvijuma

08.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Priprema za zavrsni ispit

08.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termin drugog kolokvijuma

08.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Rezultati kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

08.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske vještine

Popravni kolokvijum

08.05.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Termin obilaska TS "Podgorica IV"

08.05.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Popravni kolokvijum

08.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Obilazak HE Perucica

08.05.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

NOVI termin nastave

08.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Vježbe iz Androida

08.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin popravnog kolokvijuma

08.05.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termin popravnog kolokvijuma

08.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termini održavanja laboratorijskih vježbi

08.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik II

Nova objava - 08.05.2019 16:52 Rezultati I kolokvijuma Engleski jezik II

08.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Posjeta NDC

07.05.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Laboratorijska vježba

07.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin održavanja popravnog kolokvijuma

07.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Termin nastave

07.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin popravnog kolokvijuma

07.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 10

07.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 07

07.05.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Termin popravnog testa iz Labview-a

07.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 08

07.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Termin popravnog I kolokvijuma za studente koji putuju u Ameriku

07.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Primjer crteža sa detaljem

07.05.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Termin nastave u ponedeljak, 13.05.2019 godine

07.05.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Termin II kolokvijuma

07.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin popravnog kolokvijuma

07.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati popravnog lab testa

07.05.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Rezultati lab testova

07.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Promjena regularnog termina konsultacija za srijedu, 8. maja

07.05.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin drugog kolokvijuma

07.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termin drugog kolokvijuma

07.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Deseto predavanje

06.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Predavanja 11 do 14

06.05.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Termin popravnog kolokvijuma

06.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati nakon ponovljenog kolokvijuma

06.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Tekstualni fajl za drugi kolokvijum

06.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati kolokvijuma

06.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Naknada laboratorijskih vježbi

06.05.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Termin drugog kolokvijuma

06.05.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Termin drugog kolokvijuma

06.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Priprema za zavrsni ispit

06.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Vjezbe - Projektovanje kola u CMOS tehnologiji (za zavrsni ispit)

06.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Vjezbe - Multivibratori (za zavrsni ispit)

06.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Drugi kolokvijum

06.05.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Promjena termina nastave

05.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Materijal 5-8

05.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Termin nastave/konsultacija

05.05.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati kolokvijuma

04.05.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 11

04.05.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin drugog kolokvijuma

03.05.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Rezultati K2

30.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin konsultacija za studente po programu iz 2012. godine

30.04.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin konsultacija za studente po programu iz 2012. godine

30.04.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Popravni kolokvijum

30.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Predrok II kolokvijum za studente koji putuju za Ameriku

29.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Rezultati nakon polaganja popravnog kolokvijuma

27.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Rezultati nakon polaganja popravnog kolokvijuma

27.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Teme seminarskih radova

26.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Rezultati treće provjere znanja

26.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

25.04.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Primjer klase sa preklopljenim operatorima

25.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Predaja seminarskih radova u elektronskoj verziji

25.04.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Bodovno stanje nakon pregleda radova

25.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

25.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Termin Drugog kolokvijuma

24.04.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Termin Drugog kolokvijuma

24.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

Prvi ciklus laboratorijskih vježbi

24.04.2019


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Prvi ciklus laboratorijskih vježbi

24.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Rezultati polaganja kolokvijuma

24.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati kolokvijuma

24.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin II kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine

24.04.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin II kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine

24.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin II kolokvijuma

24.04.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa devetog termina predavanja

24.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

VHDL materijal

24.04.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Termin drugog kolokvijuma

24.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati polaganja popravnog kolokvijuma

24.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati kolokvijuma

24.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Četvrte laboratorijske vježbe

23.04.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Termin kolokvijuma

23.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Termin popravnog kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine

23.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Termin drugog kolokvijuma

23.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin popravnog lab testa

23.04.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termin popravnog lab testa

23.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Laboratorijska vježba 4

23.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Četvrta laboratorijska vježba

23.04.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Predaja praktikuma

23.04.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Pregled radova

23.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Pregled radova

23.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin popravnog kolokvijuma

23.04.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Rezultati laboratorijskih vjezbi do 17.04.2019.g.

23.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin predavanja u ponedeljak, 06. maja

23.04.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati kolokvijuma

23.04.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Termin lab. vježbe 3

22.04.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Termin testa iz Labivew-a

22.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 10

22.04.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Termin poravnog prvog kolokvijuma

22.04.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Termin drugog kolokvijuma i popravnih kolokvijuma

22.04.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Termin drugog kolokvijuma i popravnih kolokvijuma

22.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Termin kolokvijuma

22.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-04

22.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-05

22.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 06-01

22.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 06-02

22.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Termin treće provjere znanja

22.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Termin vježbi iz Androida

22.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Drugi kolokvijum

22.04.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Priprema za II kolokvijum

22.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Raspored polaganja popravnog kolokvijuma

22.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Termin kolokvijuma

22.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

REZULTATI - 21.04.2019 13:15

21.04.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

REZULTATI 21.04.2019 13:17

21.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Termin održavanja popravnog kolokvijuma

21.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Termin održavanja popravnog kolokvijuma

21.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Deveto predavanje

21.04.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati laboratorijskih vjezbi do 15.04.2019.g.

21.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati kolokvijuma

20.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

KONSULTACIJE 20.04.2019 14:33

20.04.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Konsultacije - 20.04.2019 14:35

20.04.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Obavjestenje

20.04.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Treći domaći zadatak

19.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Četvrti domaći zadatak

19.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Termin popravnog kolokvijuma

19.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

III Domaci

19.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati kolokvijuma

19.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Rezultati nakon II kolokvijuma

19.04.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa osmog termina predavanja

19.04.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Termin nastave

19.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Rezultati kolokvijuma iz Elektronskih mjernih instrumenata (15.04.2019.)

19.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Popravni prvog lab. testa

19.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Laboratorijska vježba: realizacija binarnog brojača (programiranje Flash PROM-a)

18.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 9

18.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin završnog ispita za starije studente u programu Work and Travel

18.04.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin završnog ispita za starije studente u programu Work and Travel

18.04.2019


Energetika i automatika-Matematika IV

Kolokvijum iz Matematike 4

18.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Prijava za popravni kolokvijum

18.04.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin 9

18.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Termin održavanja popravnog kolokvijuma

17.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin održavanja kolokvijuma

17.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin konsultacija

17.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma

17.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine

17.04.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine

17.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Termini kolokvijuma i završnog ispita za studente po programu iz 2012.godine

17.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Dinamičko EM polje

17.04.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanje 10

17.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Rezultati prvog kolokvijuma

17.04.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Termin popravne laboratorijske vježbe

17.04.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Termin popravne laboratorijske vježbe

17.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Konsulatcije

16.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 9

16.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Termin kolokvijuma

16.04.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Rezultati trećeg lab testa

16.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati trećeg lab testa

16.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Rezultati kolokvijuma

16.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Termin popravnog kolokvijuma

16.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termini popravnog lab testa i popravnog kolokvijuma

16.04.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termini popravnog lab testa i popravnog kolokvijuma

16.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Ugaone modulacije - zadaci

16.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Vjezbe - stabilizatori

16.04.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Termin kolokvijuma

16.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik II

Nova objava - 15.04.2019 10:27 Pripremni test za I kolokvijum

15.04.2019


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

NOVI TERMIN PRVOG KOLOKVIJUMA

15.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati kolokvijuma

15.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Osmo predavanje

15.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Termin popravnog kolokvijuma

15.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Priprema za drugi kolokvijum

15.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Raspored III lab. vjezbe - utorak 16.03.

15.04.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Kolokvijum

14.04.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Grupne konsultacije

14.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Kolokvijum

14.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termini laboratorijskih vjezbi 15.4.2019.

14.04.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Laboratorijske vježbe 4

14.04.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati prvog kolokvijuma

14.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 9

13.04.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin 8

13.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

REZULTATI NAKON PRVOG KOLOKVIJUMA

13.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati kolokvijuma

13.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Treći domaći zadatak

12.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Sesto predavanje

12.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Termin II kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

12.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin trećeg lab testa

12.04.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termin trećeg lab testa

12.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Laboratorijska vježba: realizacija binarnog komparatora

11.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 8

11.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Predaja drugog domaćeg

11.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Rezultati polaganja kolokvijuma

11.04.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa sedmog termina predavanja

11.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Rezultati polaganja kolokvijuma

11.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Raspored grupa za polaganje II kolokvijuma

11.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

11.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Rezultati nakon kolokvijuma

11.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Rezultati nakon kolokvijuma

11.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske vještine

Rezultati kolokvijuma

11.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Drugi domaći zadatak

11.04.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

predavanje 9

10.04.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati kolokvijuma

10.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati polaganja kolokvijuma

09.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Kolokvijum

09.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Odlaganje nastave u četvrtak, 11.04.2019 godine

09.04.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Rezultati kolokvijuma

09.04.2019


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati kolokvijuma

09.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Materijali za vježbanje: kolokvijum - 09.04.2019 17:55

09.04.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Materijali za vježbanje, kolokvijum - 09.04.2019 17:56

09.04.2019


Energetika i automatika-Digitalno upravljanje

Predavanje 5

09.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati kolokvijuma

09.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Rezultati nakon kolokvijuma

08.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Sedmo predavanje

08.04.2019


Energetika i automatika-Elektroenergetski vodovi i postrojenja (Projekat II)

Konacni rezultati Projekta II

08.04.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Nova objava - 08.04.2019 12:36

08.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 08.04.2019 12:39

08.04.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Engleski jezik V - 08.04.2019 12:40

08.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Engleski V po starom sistemu - 08.04.2019 12:42

08.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Zadaci AM

08.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Termini kolokvijuma

08.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati I kolokvijuma

08.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Termin vježbi za 15. april

08.04.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin 6

08.04.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin 7

08.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Nova objava - 08.04.2019 20:51

08.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Priprema za kolokvijum

07.04.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Rezultati prvog kolokvijuma

07.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 8

07.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Novi termin kolokvijuma

07.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Treći domaći zadatak

06.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati prvog kolokvijuma

06.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Promjena termina kolokvijuma

06.04.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati prvog kolokvijuma

06.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati prvog kolokvijuma

06.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Datum kolokvijuma

06.04.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanje 8

05.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Magnetni materijali

05.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin kolokvijuma

05.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Rezultati I kolokvijuma

05.04.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Laboratorijske vježbe 3

05.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-01

05.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-02

05.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-03

05.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 07

05.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Materijal sa drugog termina predavanja iz Photoshop-a

05.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Vježbe 6

05.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Rezultati kolokvijuma

05.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati prvog kolokvijuma

05.04.2019


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

TERMIN PRVOG KOLOKVIJUMA

05.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

TERMIN PRVOG KOLOKVIJUMA

05.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Termin kolokvijuma

04.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Termini kolokvijuma i završnog ispita za studente po programu iz 2012.godine

04.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin kolokvijuma

04.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Rezultati I kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

04.04.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa šestog termina predavanja

04.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Termin popravnog kolokvijuma

03.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Termin kolokvijuma

03.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Drugi domaći zadatak

03.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Rezultati kolokvijuma

03.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 7

02.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 8

02.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin konsultacija

02.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Treća laboratorijska vježba

02.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Laboratorijska vježba 3

02.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati kolokvijuma

02.04.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Rezultati kolokvijuma

02.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Promjena termina druge lab vježbe

02.04.2019


Energetika i automatika-Elektroenergetski vodovi i postrojenja (Projekat II)

Rezultati prve provjere Projekta_II

02.04.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Rezultati K1

01.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati kolokvijuma

01.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 02 dodatak

01.04.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Mehanotronika

Rezultati kolokvijuma

01.04.2019


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Specijalne električne mašine

Rezultati prvog kolokvijuma

01.04.2019


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Termin kolokvijuma

01.04.2019


Energetika i automatika-Analogna i digitalna elektronika

Termin kolokvijuma

01.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin druge lab. vježbe

01.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske vještine

Termin kolokvijuma

01.04.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Datum popravnog kolokvijuma

01.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Rezultati nakon prvog kolokvijuma

01.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati kolokvijuma

01.04.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Termin kolokvijuma

01.04.2019


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Lab. test

31.03.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Termin nastave u ponedeljak, 01.04.2019

31.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Termini odbrane seminarskih radova

31.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati nakon izrade prvog kolokvijuma

30.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Rezultati nakon izrade prvog kolokvijuma

30.03.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Materijal za izradu laboratorijskih vježbi Akvizicija podataka pomoću LabView-a

29.03.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Termin kolokvijuma

29.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Termini i raspored grupa za I kolokvijum

29.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Termin održavanja kolokvijuma

29.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Termin održavanja kolokvijuma

29.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Termin održavanja kolokvijuma

29.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin kolokvijuma

29.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Termin kolokvijuma

29.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Rezultati druge provjere znanja

29.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Materijal sa prvog termina predavanja iz Photoshop-a

29.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Vježbe 5

29.03.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Nadoknada drugih laboratorijskih vježbi

29.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Laboratorijska vježba: Realizacija kola za detekciju binarnih tetrada koje imaju dvije ili više jedinica

28.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 7

28.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Termin I kolokvijuma je petak, 29.03.2019. u 10:15h, sala 106

28.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa petog termina predavanja

28.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

NOVI Termin Prvog kolokvijuma

27.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin kolokvijuma

27.03.2019


Energetika i automatika-Digitalno upravljanje

Predavanje 4

27.03.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Kolektivne konsultacije

27.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Termin druge provjere znanja

26.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 7

26.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termin prvog kolokvijuma

26.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Rezultati nakon I kolokvijuma

26.03.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Rezultati K1

25.03.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Termin Druge lab. vježbe

25.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa četvrtog termina predavanja i nadoknade

25.03.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanje 7

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Predavanje VII

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Treći domaći zadatak

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin kolokvijuma

25.03.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termin kolokvijuma

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Dodatni termin vježbi

25.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Prvi kolokvijum.

25.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Šesto predavanje

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin prvog kolokvijuma

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin nadoknade časova predavanja

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Termin kolokvijuma iz Osnova elektronike (27.03.2019.)

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Zadaci

25.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Rezultati I kolokvijuma

25.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Treće laboratorijske vježbe

24.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 03 dodatak

24.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 04

24.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 05

24.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 06

24.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Domaci 2

24.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Rezultati prvog kolokvijuma

23.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin konsultacija

23.03.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin konsultacija

23.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Peto predavanje

22.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Druga, treća i četvrta lab. vježba

22.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati nakon kolokvijuma

22.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Rezultati kolokvijuma

22.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Dodatni materijal o senzorima

22.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Laboratorijska vježba: Architecture Wizard i PACE Lab (PlanAhead)

21.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 6

21.03.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin prvog kolokvijuma

21.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Termin prvog kolokvijuma

21.03.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati nakon prvog kolokvijuma

21.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin kolokvijuma

21.03.2019


Energetika i automatika-Matematika IV

Konsultacije

21.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Važno obavještenje u vezi pozajmljenih senzora

21.03.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Zadaci za vježbu iz oblasti algoritama

20.03.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Postavka drugog domaćeg zadatka

20.03.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Pomjeranje zakazanog termina kolektivnih konsultacija

20.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Raspored grupa za kolokvijum

20.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Konsultacije

20.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Raspored nastave za četvrtak 21. mart

20.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 6

19.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati drugog lab testa

19.03.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Rezultati drugog lab testa

19.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Druga laboratorijska vježba

19.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Termin prvog kolokvijuma

19.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Laboratorijska vježba 2

19.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Zadaci za vjezbu

19.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Konsulatcije

19.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Raspored tema za seminarske radove

19.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Primjeri testova za ispit, predavanja i vježbe

19.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Rezultati K1

18.03.2019


Energetika i automatika-Elektroenergetski vodovi i postrojenja (Projekat II)

Prilozi za izradu Projekta II iz VN razvodnih postrojenja

18.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 6

18.03.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Prilozi za izradu Projekta II iz VN razvodnih postrojenja

18.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Četvrto i Peto predavanje

18.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Računske vježbe pred kolokvijum

18.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Priprema za prvi kolokvijum

18.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Novi raspored za prvu lab. vježbu

18.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Primjer kolokvijuma od prethodne godine

18.03.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Primjer kolokvijuma od prethodne godine

18.03.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Mikroprocesori u industriji (aie)

WiFi

18.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Konacne grupe za seminarske radove

18.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin laboratorijskih vjezbi

17.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Vanredni termin konsultacija

17.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Drugi domaći zadatak i termini predaje

16.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Drugi domaći zadatak i termin predaje

16.03.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Rezultati prvog kolokvijuma

16.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termin prvog kolokvijuma

16.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Termin kolokvijuma

16.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Pomjeranje termina prvog kolokvijuma

16.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Raspored tema za specijalističke teme

16.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Trece predavanje

15.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Četvrto predavanje

15.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Termin prvog kolokvijuma

15.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Termin prvog kolokvijuma

15.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Termin kolokvijuma

15.03.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Termin prvog kolokvijuma

15.03.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanja 5 i 6

15.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Predavanja 5 i 6

15.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati nakon prve dvije laboratorijske vježbe

15.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Rezultati nakon prve dvije laboratorijske vježbe

15.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Vježba 4

15.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Termin I kolokvijuma je ponedjeljak, 18.03.2019. u 17h, svecana sala

15.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Laboratorijska vježba: Tok dizajna u Xilinx razvojnom okruženju

14.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 5

14.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Primjeri kolokvijuma i zavrsnog ispita

14.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Raspored za prvu lab. vježbu

14.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Materijal za prvu lab vježbu

14.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Termini prezentacije seminarskih radova

14.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Zadaci - Prenos signala kroz linearne sisteme

14.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Vježbe - Nivo aplikacije (2019)

14.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Vježbe - Nivo transporta

14.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Spartan-3E Starter Kit Board User Guide

13.03.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin kolokvijuma

13.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Termin kolokvijuma

13.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Datum kolokvijuma

13.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Druge laboratorijske vježbe

13.03.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Druge laboratorijske vježbe

13.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Lab. 3: Mrežno programiranje u Python-u (Uvod)

13.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Termin I kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

13.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin I kolokvijuma

13.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin I kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

13.03.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin I kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

13.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 5

12.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Materijal 4

12.03.2019


Energetika i automatika-Matematika II

Termin održavanja vježbi

12.03.2019


Energetika i automatika-Elektroenergetski vodovi i postrojenja (Projekat II)

Termini za predaju prvog dijela Projekta

12.03.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Termin Prvog kolokvijuma

11.03.2019


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Termin lab. vježbe 1

11.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 5

11.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Zadaci - Harmonijska analiza aperiodičnih signala

11.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Drugi domaći zadatak

11.03.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanja 3 i 4

11.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Predavanja 3 i 4

11.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05

11.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin drugog lab testa

11.03.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termin drugog lab testa

11.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Ažurirane prezentacije sa predavanja

11.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Termin kolokvijuma

11.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Primjerak kolokvijuma II

11.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Termin Prvog kolokvijuma

08.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Raspored termina za prvu lab. vježbu

08.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Vježba 3

08.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 4

07.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin I kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

07.03.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin I kolokvijuma za studente po programu iz 2012.godine

07.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin I kolokvijuma

07.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Prve laboratorijske vježbe

07.03.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Laboratorijske vježbe

07.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 4

07.03.2019


Energetika i automatika-Elektroenergetski vodovi i postrojenja (Projekat II)

Obavjestenje

07.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Prvi domaći zadatak i termin predaje

06.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Plan rada

06.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Rezultati prve laboratorijske vježbe

06.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Raspored nastave za četvrtak 7. mart

06.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Primjerak kolokvijuma

06.03.2019


Energetika i automatika-Digitalno upravljanje

Predavanje 3

06.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Domaci I

05.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Materijal 2

05.03.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Materijal 3

05.03.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Rezultati prvog lab testa i ukupno bodovno stanje od prošle godine

05.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati prvog lab testa i ukupno bodovno stanje od prošle godine

05.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 02-1

05.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Primjerak kolokvijuma

05.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Prva tri predavanja

04.03.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Termin prvog kolokvijuma

04.03.2019


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Prilozi za vježbu za I kolokvijum

04.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 04

04.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Rezultati prve provjere znanja

04.03.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati prve laboratorijske vježbe

04.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Vjezbe 3

04.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Termin nastave u utorak 5. marta

04.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 4

03.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Zadaci - Harmonijska analiza periodičnih signala

03.03.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Raspored - 03.03.2019 11:25

03.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Konsultacije - 03.03.2019 11:27

03.03.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Konsultacije - 03.03.2019 11:27

03.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 03

03.03.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 03

03.03.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 3

01.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Vježba 2

01.03.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Predavanja

01.03.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa drugog termina nastave

28.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 3

28.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Prvi domaći zadatak

28.02.2019


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Prvi domaći zadatak

28.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Lab. 2 - Python programiranje (II dio)

28.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin prvog laboratorijskog testa

28.02.2019


Energetika i automatika-Programiranje II

Termin prvog laboratorijskog testa

28.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Predaja prvog domaceg zadatka

27.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Teme za seminarske radove

27.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Materijal 1

27.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 02

26.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Teme za specijalističke radove 2018/2019

26.02.2019


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Laboratorijske vjezbe

26.02.2019


Energetika i automatika-Digitalno upravljanje

Predavanje 2

26.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 3

25.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Prvi domaći zadatak

25.02.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Primjer prošlogodišnjeg kolokvijuma

25.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Materijal sa vježbi

25.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Uputstvo za pisanje sem. rada

25.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Prezentacije sa predavanja

24.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Seminarski radovi

24.02.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Važno - 23.02.2019 14:40

23.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Drugo predavanje

22.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Termin prve provjere znanja

22.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Vjezba1

22.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

IINKSCAPE - kratko uputstvo

22.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 2

21.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Uputstvo za Xilinx-ov ISim simulator

21.02.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal za vježbe za školsku godinu 2018/2019

21.02.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Materijal sa prvog termina predavanja

21.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Vježbe 2

21.02.2019


Energetika i automatika-Digitalno upravljanje

Predavanje 1

20.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Vjezbe 2

20.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Materijal

19.02.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 02

19.02.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Promjena termina početka nastave

19.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Laboratorijska vježba 1

19.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Laboratorijska vježba 1

19.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Lab1 - Osnove programiranja u Python-u

18.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 2

18.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin nastave

18.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Odlaganje predavanja

18.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Web programiranje

Materijal sa laboratorijskih vježbi

18.02.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Odlaganje termina predavanja

18.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Predavanje 01

18.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Uputstvo za mikrokontrolersku razvojnu ploču

17.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Vjezbe 1

16.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Prvo predavanje

15.02.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika

Predavanje I i II

15.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika

Predavanje I i II

15.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Softversko inženjerstvo

Pristup nastavnim materijalima i domaćim zadacima

15.02.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Važno OBAVJEŠTENJE Promjena termina održavanja nastave

15.02.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Materijali za praćenje nastave- poglavlja skripte i slajdovi sa predavanja

15.02.2019


Energetika i automatika-Elementi sistema automatskog upravljanja

Materijali za praćenje vježbi

15.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Predavanja 1

14.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Materijal 1

14.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Materijal 2

14.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Materijal 3

14.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Materijal 4

14.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Materijal 5

14.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Sistem za online učenje

14.02.2019


Energetika i automatika-Programabilni uredjaji i objektno orjentisano programiranje

Odlaganje nastave

13.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Predlog ocjena

13.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

Domaći zadaci

12.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje digitalnih sistema

ECTS katalog

12.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Administriranje računarskih sistema

Obavještenje za studente koji studiraju po starom programu

12.02.2019


Energetika i automatika-Mehanika

Mehanika - termin vježbi

12.02.2019


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Materijal sa prvog termina nastave - 11.02.2019.

12.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Termin nastave

12.02.2019


Primijenjeno računarstvo-E-poslovanje

Materijali za praćenje nastave - knjige i slajdovi sa predavanja

12.02.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 01

12.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Plan rada - ECTS katalog

12.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

ECTS katalog

11.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi telekomunikacija

Termin 1

11.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Rezultati popravnog ispita sa predlogom ocjena

11.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Rezultati popravnog završnog ispita

11.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Termin predavanja i vježbi

11.02.2019


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Materijali za praćenje nastave - knjige i slajdovi sa predavanja

11.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Rezultati popravnog završnog ispita - ETR i EA

11.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

Bodovno stanje sa prijedlogom ocjena

11.02.2019


Energetika i automatika-Matematika I

Rezultati popravnog završnog ispita

11.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin nastave

10.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Prvi termin nastave

10.02.2019


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Predlog ocjena

09.02.2019


Energetika i automatika-Matematika III

Rezultati i predlog ocjena

08.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Plan rada - ECTS katalog

08.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Plan rada - ECTS katalog

08.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Objektno orjentisani dizajn softvera

Prezentacije sa predavanja

08.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Web dizajn

Popravni ispit - Rezultati

08.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik II

Popravni ispit - Rezultati

08.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Rezultati popravnog ispita iz Projektovanja VLSI kola (07.02.2019.)

08.02.2019


Energetika i automatika-Matematika III

Novi termin usmenog ispita

08.02.2019


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Rezultati popravnog ispita

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Rezultati polaganja i predlog ocjena nakon Popravnog završnog ispita

07.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Rezultati polaganja Popravnog završnog ispita i predlog ocjena

07.02.2019


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Rezultati II ispitnog roka

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati nakon popravnog ispita

07.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Eksploatacija i planiranje EES

Zaključne ocjene

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver (matematički paket)

Rezultati završnog ispita

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Rezultati nakon popravnog ispita

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Rezultati i predlog ocjena

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Rezultati polaganja i predlog ocjena nakon Popravnog završnog ispita

07.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena

07.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Rezultati nakon popravnog ispita

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Konačni rezultati

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika (etr)

Termin popravnog završnog ispita iz Elektromagnetike

06.02.2019


Energetika i automatika-Elektromagnetika (ea)

Termin popravnog završnog ispita iz Elektromagnetike

06.02.2019


Energetika i automatika-Matematika I

Popravni završni ispit

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Popravni završni ispit

06.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin usmenog dijela popravnog ispita

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Rezultati polaganja u drugom ispitnom roku

06.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Konačni rezultati

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Popravni ispit - Rezultati

06.02.2019


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Popravni ispit - Rezultati

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Predlog ocjena

06.02.2019


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Rezultati popravnog ispita

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Pregled ostvarenih poena

06.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Termin popravnog ispita

05.02.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Rezultati nakon popravnog završnog ispita

05.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Rezultati nakon popravnog završnog ispita

05.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Rezultati popravnog ispita

05.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Organizacija i arhitektura računara II

Rezultati nakon popravnog roka

05.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Nova objava - 05.02.2019 16:57

05.02.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Nova objava - 05.02.2019 16:59

05.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Rezultati po starom sistemu - 05.02.2019 17:50

05.02.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Rezultati po starom sistemu - 05.02.2019 17:51

05.02.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Projektovanje energetskih poluprovodničkih pretvarača

Rezultati sa predlogom ocjena

05.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

05.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Termin popravnog ispita

05.02.2019


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Rezultati nakon popravnog ispita

04.02.2019


Energetika i automatika-Fizika

Rezultati popravnog zavrsnog ispita i predlog ocjene

04.02.2019


Energetika i automatika-Matematika III

Termin popravnog zavrsnog ispita

04.02.2019


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Rezultati nakon popravnog zavrsnog ispita

04.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Rezultati nakon popravnog zavrsnog ispita

04.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Konacni rezultati

04.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Napomena za popravni ispit

04.02.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Električni pogoni (aie)

Nova objava - 04.02.2019 20:04

04.02.2019


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Termin popravnog ispita

03.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Termin popravnog ispita

03.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin popravnog ispita

03.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik III

Nova objava - 03.02.2019 16:43 Konacni rezultati nakon popravnog ispita

03.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik I

Nova objava - 03.02.2019 17:37 Rezultati nakon popravnog zavrsnog ispita

03.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Rezultati polaganja Završnog ispita i predlog ocjena

02.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Rezultati polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena

02.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Поправни испит - 02.02.2019 10:08

02.02.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Поправн испит - 02.02.2019 10:09

02.02.2019


Energetika i automatika-Programiranje I

Rezultati popravnog završnog ispita sa predlogom ocjena

01.02.2019


Energetika i automatika-Programiranje I

Ukupno bodovno stanje sa predlogom ocjena

01.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

01.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

REZULTATI NAKON POPRAVNOG ZAVRSNOG ISPITA

01.02.2019


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver (matematički paket)

Termin popravnog zavrsnog ispita

01.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati popravnog završnog ispita

01.02.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati popravnog završnog ispita

01.02.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Rezultati ispita iz Projektovanja VLSI kola (28.01.2019.)

01.02.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Rezultati sa predlogom ocjena nakon izrade Završnog ispita

01.02.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Analiza EES II

Konacni rezultati sa predlogom ocjena

31.01.2019


Energetika i automatika-Matematika III

Rezultati zavrsnog ispita

31.01.2019


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Projekat II

Rezultati nakon završnog ispita

31.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Računarske periferije i interfejsi (er)

Rezultati nakon popravnog završnog.

31.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Termin popravnog završnog ispita

31.01.2019


Energetika i automatika-Matematika I

Grupne konsultacije

31.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Grupne konsultacije

31.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

резултати поправног завршног испита са предлогом оцјене

31.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Rezultati ispita i predlog ocjena

30.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Rezultati ispita i predlog ocjena

30.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Rezultati pismenog drugi termin

30.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Rezultati ispita sa predlogom ocjena

30.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

KRAJNJI termin predaje seminarskih radova

29.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena

29.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Rezultati polaganja u prvom ispitnom roku

29.01.2019


Energetika i automatika-Matematika I

Rezultati završnog ispita

29.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Rezultati završnog ispita

29.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Konacni rezultati

29.01.2019


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Konacni rezultati

29.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

REZULTATI NAKON PREGLEDA RADOVA - 29.01.2019 22:13

29.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Rezultati nakon pregleda radova- 29.01.2019 22:18

29.01.2019


Energetika i automatika-Programiranje I

Termin popravnog završnog ispita

28.01.2019


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Rezultati nakon drugog termina Završnog testa i pregleda kompletnih projekata

28.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Ukupno bodovno stanje nakon popravnog završnog ispita

28.01.2019


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

II ispitni rok

28.01.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Robotika i fleksibilni proizvodni sistemi

Rezultati sa predlogom ocjena nakon izrade Završnog ispita

28.01.2019


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Rezultati polaganja kolokvijuma/zavrsnog ispita (26.01.2019)

27.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin popravnog završnog ispita

27.01.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin popravnog završnog ispita

27.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Termin popravnog završnog ispita

27.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati nakon redovnog ispita

27.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik I

Pregled radova završnog ispita

27.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik I

Pregled radova završnog ispita

27.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik III

Nova objava - 26.01.2019 10:14 Rezultati zavrsnog ispita

26.01.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Termin popravnog završnog ispita

26.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Termin popravnog završnog ispita

26.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Termin popravnog završnog ispita

26.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik I

Nova objava - 26.01.2019 23:20 Rezultati zavrsnog ispita

26.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Rezultati-zavrsni ispit

25.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Rezultati polaganja i predlog ocjena nakon Završnog ispita

25.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Rezultati nakon popravnog zavrsnog ispita

25.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Termin ispita iz Projektovanja VLSI kola (28.01.2019.)

25.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Rezultati popravnog završnog ispita sa predlogom ocjena

25.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Rezultati završnog ispita

25.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Rezultati polaganja završnog ispita iz Telekomunikacionih mreža

24.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Termin popravnog kolokvijuma ili ispita

24.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena

24.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Digitalna obrada slike

Rezultati nakon trećeg popravnog termina

24.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Rezultati nakon polaganja Završnog ispita

24.01.2019


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Rezultati ispita

24.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Termin završnog ispita

24.01.2019


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Rezultati I ispitnog roka

24.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Zavrsni ispit-pregled radova

24.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Rezultati nakon završnog ispita u redovnom terminu

24.01.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Konačni rezultati

24.01.2019


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Promjena termina za predaju projekata

24.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Trenutno bodovno stanje

24.01.2019


Energetika i automatika-Matematika I

Završni ispit

23.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Završni ispit

23.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Termin ispita u drugom januarskom roku

23.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Termin popravnog završnog ispita

23.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Rezultai polaganja zavrsnog ispita

23.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Rezultati

23.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Rezultati nakon završnog ispita

22.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Rezultati zavrsnog ispita

22.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Organizacija i arhitektura računara II

Rezultati

22.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Rezultati ispita i predlog ocjena

22.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Rezultati - 22.01.2019 21:16

22.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Rezultati - 22.01.2019 21:20

22.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Engleski IV stari sistem- 22.01.2019 22:46

22.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Engleski IV stari sistem- 22.01.2019 22:48

22.01.2019


Energetika i automatika-Matematika I

Dva zadatka iz primjene diferencijalnog računa

21.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Termin ispita iz Mikroprocesorskih mjernih instrumenata (22.01.2019.)

21.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Termin popravnih kolokvijuma

21.01.2019


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Raspored grupa za izradu popravnog završnog testa iz predmeta Električne instalacije i osvjetljenje

21.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Termin završnog ispita i raspored grupa za polaganje

21.01.2019


Energetika i automatika-Matematika III

Termin zavrsnog ispita

21.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Postavka završnog ispita - Januar 2019

21.01.2019


Energetika i automatika-Programiranje I

Postavka završnog ispita - Januar 2019

21.01.2019


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Rezultati nakon zavrsog ispita

21.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Rezultati nakon zavrsnog ispita

21.01.2019


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin popravnog zavrsnog ispita

21.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Termin popravnog zavrsnog ispita

21.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Promjena termina za uvid u radove

21.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Termin ispita

21.01.2019


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Drugi termin za predaju projekata

21.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

Seminarski radovi

21.01.2019


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin za predaju praktikuma

20.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Termin za predaju praktikuma

20.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termin ispita

20.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

Резултати завршног испита са предлогом оцјена

19.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Termin popravnog zavrsnog ispita

18.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin polaganja usmenog dijela završnog ispita

18.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Pravila usmenog ispita

18.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Digitalna obrada slike

Rezultati nakon drugog popravnog termina

18.01.2019


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Rezultati nakon prvog termina Završnog testa i pregleda kompletnih projekata

18.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Rezultati sa predlogom ocjena nakon izrade Završnog ispita

18.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Rezultati nakon pregleda radova redovnog završnog ispita

18.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati završnog ispita

18.01.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati završnog ispita

18.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

Termin ispita

17.01.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Rezultati nakon završnog ispita

17.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Rezultati nakon završnog ispita

17.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Rezultati završnog ispita i prdlog ocjena

17.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

REZULTATI NAKON ZAVRSNOG ISPITA SA PRIJEDLOGOM ODLUKA

17.01.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Električni pogoni (aie)

TERMINI ZAVRSNOG I POPRAVNOG ZAVRSNOG ISPITA

17.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Električni pogoni (ees)

TERMINI ZAVRSNOG I POPRAVNOG ZAVRSNOG ISPITA

17.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Rezultati nakon završnog ispita sa predlogom ocjena

17.01.2019


Energetika i automatika-Fizika

Rezultati zavrsnog ispita

17.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Promjena termina Završnog ispita

16.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin ispita

16.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Rezultati pismenog dijela zavrsnog ispita - 16.01.2019 18:45

16.01.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Promjena termina popravnog završnog ispita

16.01.2019


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

16.01.2019


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Termin za gledanje radova je cetvrtak, 17.01. u 11h, kabinet 312

16.01.2019


Energetika i automatika-Fizika

Napomena pred zavrsni ispit

15.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik I

Termini održavanja završnog ispita

15.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik I

Termini održavanja završnog ispita

15.01.2019


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Rezultati zavrsnog ispita

15.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Grupe za polaganje ispita

14.01.2019


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

I ispitni rok

14.01.2019


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Trenutni broj bodova+Domaci

14.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Materijali za vježbanje i struktura ispita - 14.01.2019 20:14

14.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Materijali za vježbanje i struktura ispita - 14.01.2019 20:17

14.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Rezultati nakon zavrsnog ispita

14.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Rezultati popravnog kolokvijuma

13.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

12.01.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

12.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Odlaganje zavrsnog ispita

11.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Novi termin zavrsnog ispita

11.01.2019


Energetika i automatika-Programiranje I

Rezultati završnog ispita sa predlogom ocjena

11.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Rezultati ispita i predlog ocjena

11.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Rezultati drugog kolokvijuma

11.01.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Rezultati nakon termina završnog ispita

11.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Termin popravnih kolokvijuma

11.01.2019


Energetika i automatika-Matematika III

Rezultati popravnog kolokvijuma

11.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Termin ispita iz Računarskog hardvera (15.01.2019.)

11.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Organizacija i arhitektura računara II

Termini predaje seminarskih radova

10.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Tacan termin zavrsnog ispita

10.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Rezultati popravnih kolokvijuma

10.01.2019


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati završnog ispita(I rok) 10.01.2019.

10.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin završnog ispita

10.01.2019


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin završnog ispita

10.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Termin završnog ispita

10.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Završni ispit - potvrda dolaska

10.01.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Rezultati nakon završnog ispita u redovnom terminu

10.01.2019


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Raspored grupa za izradu završnog testa iz predmeta Električne instalacije i osvjetljenje

09.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Termini za završni i popravni završni

09.01.2019


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Termini za završni i popravni završni

09.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Raspored završnih ispita

09.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Rezultati popravnih kolokvijuma i bodovno stanje prije završnog ispita

09.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Rezultati ispita i predlog ocjena

09.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Bodovno stanje prije završnog ispita

09.01.2019


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Prvi termin za usmenu odbranu projekta

09.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Rezultati popravnog kolokvijuma

09.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Pregled poena nakon drugog kolokvijuma

08.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Pregled poena nakon drugog kolokvijuma

08.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik I

Nova objava - 08.01.2019 10:27 Rezultati popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik III

Nova objava - 08.01.2019 10:29 Termin za zavrsni ispit

08.01.2019


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Rezultati II kolokvijuma

08.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Termin ispita u prvom januarskom roku

08.01.2019


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Termin završnog ispita

08.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Termin završnog ispita

08.01.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Promjena termina ispita

07.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Rezultati popravnog kolokvijuma

07.01.2019


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Rezultati popravnog kolokvijuma:

06.01.2019


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

I ispitni rok

06.01.2019


Energetika i automatika-Elektrane

Pravila usmenog ispita

06.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Raspored polaganja redovnog završnog ispita

04.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Materijal za pripremi završnog ispita

03.01.2019


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Materijal za pripremu završnog ispita

03.01.2019


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Rezultati testa broj 4 i lab vjezbe

03.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Prvi januarski ispitni termin

03.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Engleski IV rezultati - 03.01.2019 16:14

03.01.2019


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Nova objava - 03.01.2019 16:16

03.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Engleski IV rezultati - 03.01.2019 16:18

03.01.2019


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma - 03.01.2019 16:19

03.01.2019


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Ukupno bodovno stanje prije završnog ispita

02.01.2019


Energetika i automatika, smjer Automatika-Robotika i fleksibilni proizvodni sistemi

Termini ispita u januarskom roku

31.12.2018


Energetika i automatika-Fizika

Rezultati popravnog kolokvijuma iz Fizike

31.12.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin polaganja zavrsnog ispita

31.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Termin polaganja zavrsnog ispita

31.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Termin zavrsnog ispita

31.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Nekoliko zadataka sa casova

31.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Termin popravnog zavrsnog ispita

31.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Rezultat popravnog

31.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Rezultati polaganja zavrsnog ispita u I terminu

31.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Rezultati popravnog kolokvijuma održanog 24.12.2018.g.

31.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Odbrana seminarskih radova

30.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Odbrana seminarskih radova

30.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Termini polaganja završnog i popravnog završnog ispita u januarskom roku

30.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Termini polaganja završnog i popravnog završnog ispita u januarskom roku

30.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Rezultati popravnih kolokvijuma

30.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Peti domaci zadatak

30.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Električni pogoni (aie)

REZULTATI DRUGOG KOLOKVIJUMA

29.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Električni pogoni (ees)

REZULTATI DRUGOG KOLOKVIJUMA

29.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

29.12.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Predaja praktikuma

28.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Rezultati nakon izrade četvrtog testa sa predlogom ocjena

28.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Rezultati popravnog kolokvijuma

28.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Predaja praktikuma

28.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Rezultati popravnog kolokvijuma iz Projektovanja VLSI kola (26.12.2018.)

28.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik III

Nova objava - 28.12.2018 23:03 Rezultati popravnog kolokvijuma

28.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

27.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

РЕЗУЛТАТИ ПОПРАВНОГ КОЛОКВИЈУМА

27.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Digitalna obrada slike

Drugi i treći popravni termin (januar)

27.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Priprema za završni ispit

27.12.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Popravak završnog ispita

27.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Priprema za završni ispit

27.12.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Raspored polaganja redovnog završnog ispita

27.12.2018


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

II kolokvijum

27.12.2018


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Termin za obnovu lab. vjezbi

27.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Pravila polaganja u ispitnom roku

27.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Lab. vježbe - provjera znanja

27.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Nadoknada predavanja

26.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Nadoknada predavanja

26.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Termin popravnog kolokvijuma

26.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Termin drugog kolokvijuma

26.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Rezultati II kolokvijuma

26.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Termin popravnog kolokvijuma iz Računarskog hardvera (28.12.2018.)

26.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

ETR Evidencija prije zavrsnog ispita

26.12.2018


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

EA Evidencija prije zavrsnog ispita

26.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Popravni kolokvijumi+Domaci

26.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Bodovno stanje nakon izrade tesova 21.12.2018

26.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termin popravnog kolokvijuma

26.12.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.12.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Ukupno bodovno stanje prije završnog ispita

26.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Termin popravnog kolokvijuma

26.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Rezultati nakon popravka kolokvijuma

26.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Rezultati popravnih kolokvijuma

26.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Termin Lab testa

25.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Popravni kolokvijumi

25.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Termin drugog kolokvijuma

25.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Rezultati nakon odbrane seminarskih radova

25.12.2018


Energetika i automatika-Matematika I

Rezultati popravng kolokvijuma

25.12.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Nadoknada laboratorijske vježbe

25.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Nadoknada laboratorijske vježbe

25.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Rezulati popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Teorijska pitanja za zavrsni ispit

25.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

Rezultati nakon popravnih kolokvijuma i vjezbi

25.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Rezultati drugog kolokvijuma

24.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Rezultati II kolokvijuma

24.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Pregled radova je u utorak, 25.12 u 13h, kab. 312

24.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Lab. vježba 6

24.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

TERMIN POPRAVNIH VJEZBI

24.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Laboratorijske vježbe

24.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Laboratorijske vježbe - provjera znanja

24.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Rezultati drugog kolokvijuma

23.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati nakon drugog kolokvijuma

23.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termin popravnog kolokvijuma

23.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Laboratorijske vjezbe

23.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Spisak pitanja za pripremu završnog ispita

23.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik I

Nova objava - 23.12.2018 16:46

23.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

REZULTATI NAKON II KOLOKVIJUMA

22.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Električni pogoni (aie)

TERMIN II KOLOKVIJUMA

22.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Električni pogoni (ees)

TERMIN II KOLOKVIJUMA

22.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Termin predaje domacih zadataka

22.12.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

22.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Primjer ispita

22.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Vjezbe od 20.12.2018.

22.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Programski jezici (napredni kurs)

Јунски рок

21.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Rezultati naon drugog kolokvijuma

21.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Termin popravnog kolokvijuma

21.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

Termin popravnog kolokvijuma

21.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Termin popravnog kolokvijuma je srijeda, 26.12. u 19h sala 106

21.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja popravnih kolokvijuma 21.12.2018.

21.12.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja popravnih kolokvijuma 21.12.2018.

21.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Vjezbe 4

21.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Predavanje 8

21.12.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

zadatak

21.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

POMJERANJE TERMINA LABORATORIJSKE VJEŽBE ZAKAZANE ZA 12:00 24.12.2018.g.

21.12.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Termin popravnog kolokvijuma

21.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Raspored za laboratorijske vjezbe

21.12.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Raspored laboratorijskih vjezbi

21.12.2018


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Predavanja 21. decembra

20.12.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 08

20.12.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Termin II kolokvijuma

20.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Termin zavrsnog ispita

20.12.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Termin popravnog I kolokvijuma

20.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Eksploatacija i planiranje EES

Rezultati nakon popravnih kolokvijuma

20.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Termin popravnog kolokvijuma

20.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Eksploatacija i planiranje EES

Termini završnog ispita

20.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Termin popravnog kolokvijuma

20.12.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Termin popravnog kolokvijuma

20.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Popravni kolokvijum - 20.12.2018 13:52

20.12.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Popravni kolokvijum - 20.12.2018 13:53

20.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Termin popravnog kolokvijuma iz Mikroprocesorskih mjernih instrumenata (24.12.2018.)

20.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termin drugog kolokvijuma

20.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Termin popravnih kolokvijuma

20.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Termin popravnog kolokvijuma je 28.12. u 16h, sale lab.I i lab 2

20.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Laboratorijska vježba 11

19.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Termin popravnih kolokvijuma

19.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

ПОПРАВНИ КОЛОКВИЈУМ

19.12.2018


Energetika i automatika-Fizika

Popravni kolokvijum iz Fizike

19.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Termin popravnog kolokvijuma i racunskih vjezbi

19.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

U petak, 21.12 nece se drzati predavanja vec samo vjezbe koje ce poceti u 19:30 u lab 2.

19.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Termin popravnog kolokvijuma

19.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Termin drugog kolokvijuma

19.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati drugog kolokvijuma

19.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati drugog kolkvijuma

19.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Popravni kolokvijum ce se odrzati u ponedeljak 24.12. u Svecanoj sali od 12h.

18.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Rezultati popravnog kolokvijuma

18.12.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Posjeta HE Perucica

18.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 8)

18.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Termin drugog kolokvijuma

18.12.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Termin popravnog kolokvijuma

18.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Predavanja III dio

17.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Materijal za trinaesti i četrnaesti termin predavanja

17.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Eksploatacija i planiranje EES

Termin popravnog kolokvijuma

17.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Raspored grupa za izradu drugog kolokvijuma

17.12.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Rezultati popravnog kolokvijuma

17.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Rezultati popravnog kolokvijuma

17.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Zadaci - V i VI dio

17.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Evidencija 5

17.12.2018


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Evidencija 5

17.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Termin i raspored grupa za polaganje drugog kolokvijuma

17.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Rezultati nakon izrade testova 18.12.2018

17.12.2018


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Bodovno stanje nakon petog testa

17.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Vježbe - Nivo mreže i nivo linka

17.12.2018


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Projekat II

Remote control

17.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 11. termin

16.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Vježbe mikroprogrami

16.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Rezultati poslije popravnog kolokvijuma

16.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Termin popravnog kolokvijuma

15.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezulti polaganja III kolokvijuma 14.12.2018.

15.12.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja III kolokvijuma 14.12.2018.

15.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja popravnog kolokvijuma

15.12.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja popravnog kolokvijuma

15.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Pomjeranje predavanja za 18.

15.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Termin II kolokvijuma je ponedjeljak, 17.12. u 19 h, sala 106

15.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Internet tehnologije

Termini popravnih kolokvijuma

15.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Promjena termina za odbranu seminarskih radova za drugu grupu studenata

14.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Novi termin II kolokvijuma

14.12.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Termin popravnog kolokvijuma

14.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Termin popravnog kolokvijuma

14.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

II kolokvijum - termin

14.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Robotika i fleksibilni proizvodni sistemi

Bodovno stanje nakon drugog testa

13.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 11

13.12.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 06-02

13.12.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 07

13.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Eksploatacija i planiranje EES

Rezultati II kolokvijuma i pregled bodovnog stanja

13.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Termin popravnog kolokvijuma

13.12.2018


Energetika i automatika-Matematika I

Termin popravnog kolokvijuma

13.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Termin održavanja popravnog kolokvijuma

13.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Termin II kolokvijuma

13.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Novi termin II kolokvijuma

13.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin II kolokvijuma

13.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Zadaci za vjezbu iz Digitalnog videa

13.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termin drugog kolokvijuma

13.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Analiza EES II

Termin Treće laboratorijske vježbe

12.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Eksploatacija i planiranje EES

Termin II kolokvijuma

12.12.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

12.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Laboratorijska vježba 10

12.12.2018


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Termin za popravni kolokvijum I

12.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Raspored grupa za IV lab. vjezbu

12.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Osma laboratorijska vježba

12.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

slike - 12.12.2018 18:24

12.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Računarske periferije i interfejsi (er)

WiFi na Arduino Uno

12.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin popravnog kolokvijuma - usmeni dio

11.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Rezultati nakon trećeg testa

11.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Rezultati nakon drugog kolokvijuma i termin popravnog kolokvijuma

11.12.2018


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Projekat II

Servo motor - rjesenje drugog zadatka za vjezbu,

11.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Rezultati II kolokvijuma- 11.12.2018 13:32

11.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Termin odbrane seminarskih radova za drugu grupu studenata

11.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Materijal za lab vjezbe

11.12.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Projektovanje energetskih poluprovodničkih pretvarača

Rezultati kolokvijuma

11.12.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Primjerak kolokvijuma

10.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin kolokvijuma - teorijski dio

10.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Termin popravnog kolokvijuma

10.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Sedma laboratorijska vježba

10.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Lab. vježba 5

10.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Rezultati drugog kolokvijuma

10.12.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Rezultati kolokvijuma

10.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 10. termin

09.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Konsultacije - 09.12.2018 13:23

09.12.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Konsultacije - 09.12.2018 13:25

09.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Engleski jezik III

Nova objava - 09.12.2018 23:29

09.12.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 10

08.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Rezultati kolokvijuma 08.12.2018 17:33

08.12.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Rezultati kolokvijuma - 08.12.2018 17:36

08.12.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 9

07.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Rezultati popravnog kolokvijuma

07.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Rezultati kolokvijuma

07.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin popravnog kolokvijuma i lab testa

07.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Termin odbrane seminarskih radova za prvu grupu studenata

07.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Raspored laboratorijskih vježbi - 12.2018

07.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Vjezbe 3

07.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Optičke komunikacije

Rezultati kolokvijuma

07.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Rezultati prvog kolokvijuma

06.12.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Termin popravnog kolokvijuma

06.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja III kolokvijuma

06.12.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja III kolokvijuma

06.12.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin popravnog kolokvijuma

06.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Drugi kolokvijum

06.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Rezultati kolokvijuma

06.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Termin nadoknade laboratorijskih vježbi

06.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik I

Rezultati kolokvijuma

06.12.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik I

Rezultati kolokvijuma

06.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Rezultati prvog kolokvijuma

06.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Domaci

05.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Laboratorijska vježba 9

05.12.2018


Energetika i automatika-Elektromagnetika (ea)

Raspored polaganja kolokvijuma

04.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektromagnetika (etr)

Raspored polaganja kolokvijuma

04.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Termin kolokvijuma

04.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Nova objava - 04.12.2018 12:17

04.12.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Rezultati kolokvijuma

04.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Laboratorijska vježba 8

04.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Scripts

04.12.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 06-01

04.12.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Rezultati za studente po starom sistemu (Engleski IV) - 04.12.2018 21:37

04.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Rezultati za studente po starom sistemu (Engleski IV) - 04.12.2018 21:39

04.12.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Termin popravnog kolokvijuma

04.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Termin popravnog kolokvijuma

04.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

Fajlovi za zadatak

03.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Nadoknada laboratorijskih vježbi

03.12.2018


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

REzultati nakon izrade četvrtog testa i prvog pregleda projekta

03.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Šesta laboratorijska vježba

03.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Lab. vježba 4

03.12.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

03.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

Termin lab vjezbe

03.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 9. termin

02.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja II kolokvijuma

02.12.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja II kolokvijuma

02.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

02.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Termin kolokvijuma

01.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Ažurirane prezentacije sa predavanja

01.12.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Ažurirane prezentacije sa predavanja

01.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Termin drugog kolokvijuma

01.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Materijal za vježbanje vokabulara- 01.12.2018 15:03

01.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Unit 9 gramatička vježbanja - 01.12.2018 15:07

01.12.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Materijali za kolokvijum - 01.12.2018 15:10

01.12.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Struktura kolokvijuma - 01.12.2018 15:11

01.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Struktura kolokvijuma - 01.12.2018 15:18

01.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma

01.12.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma

01.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Termin II kolokvijuma

01.12.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Termin II kolokvijuma je petak, 7.12. u 15h, sala 106,

01.12.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Normalizacija baza podataka - II termin nastave

01.12.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin racunskih vjezbi za 06.12.2018

30.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Materijal sa vjezbi i domaci zadatak br 4

30.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Analiza EES II

Termin Druge laboratorijske vježbe

29.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Računarske periferije i interfejsi (er)

Analogni joystick i detektor zvuka

29.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Termin vježbi

29.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 09-03

29.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 09-04

29.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 10

29.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-04 i 05-05

29.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Materijal za nastavu

29.11.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

KOLOKVIJUM - 29.11.2018 12:53

29.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Postavka kolokvijuma

29.11.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Postavka kolokvijuma

29.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Obavještenje u vezi domaćeg zadatka i seminarskog rada

29.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Termin laboratorijskih vjezbi

29.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Naknadni termin kolokvijuma

29.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Rezultati nakon poravka teorijskog i praktičnog dijela prvog kolokvijuma

28.11.2018


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Termin usmenog ispitivanja

28.11.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

III domaci

28.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Šesta laboratorijska vježba

28.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Rezultati kolokvijuma

28.11.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Rezultati kolokvijuma

28.11.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Robotika i fleksibilni proizvodni sistemi

Raspored grupa za izradu seminarskih radova sa temama

27.11.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Robotika i fleksibilni proizvodni sistemi

Bodovno stanje nakon prvog testa

27.11.2018


Energetika i automatika-Elektrotehnički materijali

Obavjestenje vezano za seminarske radove

27.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Digitalna obrada slike

Prvi popravni termin (decembar)

27.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 7)

27.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Optičke komunikacije

Termin kolokvijuma

27.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik I

Termin održavanja kolokvijuma

27.11.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik I

TERMIN KOLOKVIJUMA - ENGLESKI I

27.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Priprema za drugi kolokvijum

27.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Raspored grupa za laboratorijske vježbe

27.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Raspored grupa za laboratorijske vježbe

27.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Rezultati I kolokvijuma

26.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Rezultati kolokvijuma

26.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Rezultati kolokvijuma

26.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Termin popravnog kolokvijuma

26.11.2018


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Rezultati nakon izrade trećeg testa

26.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Tacan termin posjete HE Perucica

26.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Termin popravnog kolokvijuma

26.11.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Rezultati testova

26.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Uputstvo za pripremu I i II kolokvijuma i za završni ispit

26.11.2018


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Uputstvo za pripremu I i II kolokvijuma i za završni ispit

26.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Peta laboratorijska vježba

26.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 8

25.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Grupe za obilazak HE Perucica

24.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Termin kolokvijuma

24.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

LABORATORIJSKE VJEŽBE IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1

23.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

LABORATORIJSKE VJEŽBE IZ OSNOVA ELEKTROTEHNIKE 1

23.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Rezultati kolokvijuma

23.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Rezultati polaganja kolokvijuma

23.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Termin kolokvijuma

22.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja II kolokvijuma

22.11.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja II kolokvijuma

22.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 09-02

22.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Eksploatacija i planiranje EES

Rezultati I kolokvijuma

22.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Termin kolokvijuma

22.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Termin popravnog kolokvijuma

22.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Termin kolokvijuma

22.11.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Termin kolokvijuma

22.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati nakon prvog kolokvijuma

22.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Materijal sa vjezbi

22.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Domaci br 3

22.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Rezultati kolokvijuma

21.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Priprema za kolokvijum

21.11.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Priprema za kolokvijum

21.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Rezultati kolokvijuma iz Projektovanja VLSI kola (14.11.2018.)

21.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Ostvareni rezultati nakon kolokvijuma

20.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Rezultati kolokvijuma

20.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Časovi vježbi u petak, 23.11. počeće u 18h

20.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Termin kolokvijuma

20.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-03

20.11.2018


Energetika i automatika-Matematika I

Rezultati kolokvijuma

20.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Promjena termina za I i II kolokvijum

20.11.2018


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Promjena termina za I i II kolokvijum

20.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Rezultati kolokvijuma

20.11.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Rezultati nakon kolokvijuma

20.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 5)

20.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 6)

20.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Obilazak HE Perucica

20.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

VBA forma sa šestog časa predavanja

20.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Rezultati prvog kolokvijuma

19.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Rezultati prvog kolokvijuma

19.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Zadaci - IV dio

19.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

РЕЗУЛТАТИ КОЛОКВИЈУМА

19.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Odlaganje laboratorijskih vježbi

19.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati kolokvijuma

19.11.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati kolokvijuma

19.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 8. termin

18.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Rezultati prvog kolokvijuma

18.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Rezultati prvog kolokvijuma

17.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Rezultati kolokvijumi

17.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Termin prvog kolokvijuma

16.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Termin prvog kolokvijuma

16.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Odlaganje nastave planirane za 20.11.2018. godine

16.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Peta laboratorijska vježba

16.11.2018


Energetika i automatika-Fizika

REZULTATI KOLOKVIJUMA IZ FIZIKE

16.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Predavanja 5,6 i 7

16.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Materijal sa vjezbi

16.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-02

15.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 09 i 09-01

15.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Raspored grupa za polaganje prvog kolokvijuma

15.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Termin prvog kolokvijuma

15.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Obavještenje u vezi nastave

15.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Raspored grupa za polaganje kolokvijuma

14.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Rezultati prvog kolokvijuma

14.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Četvrta laboratorijska vježba

14.11.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Robotika i fleksibilni proizvodni sistemi

Osnovni materijali za izradu prezentacija

14.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Termin za gledanje radova je cetvrtak, 15.11.2018 u 11.30h, kabinet 312

14.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Termini izrade popravka teorijskog i praktičnog dijela prvog kolokvijuma

14.11.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Termin kolokvijuma

13.11.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

rezultati kolokvijuma

13.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Priprema za kolokvijum

13.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Termin nastave

12.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

I kolokvijum, uputstvo za nastavak rada, Evidencija 4

12.11.2018


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

I kolokvijum, uputstvo za nastavak rada, Evidencija 4

12.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

Termin kolokvijuma

11.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termin kolokvijuma

11.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Rezultati nakon prvog kolokvijuma

11.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

REZULTATI PRVOG KOLOKVIJUMA

11.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Materijal sa vježbi

11.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 7

10.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Lab test

10.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Pomoćni materijal koji se može koristiti na lab testu

10.11.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Laboratorijske vježbe

09.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Laboratorijske vježbe

09.11.2018


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Rezultati nakon prvog testa

09.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Rezultati kolokvijma

09.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Rezultati nakon izrade prvog kolokvijuma (P1 praktični dio+K1r teorijski dio)

09.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Vježbe 7

09.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Vježbe 2

09.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

09.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Rezultati I kolokvijuma

09.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Četvrta laboratorijska vježba

09.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Programski jezici (napredni kurs)

Nastava 19.11.2018 i odbrana seminarskog

09.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Rezultati kolokvijuma

09.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Nadoknada laboratorijskih vjezbi zakazanih 09.11.2018.g.

09.11.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Otkazivanje časa / nadoknada - 08.11.2018 08:06

08.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Rezultati prvog kolokvijuma

08.11.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Električni pogoni (aie)

Nova objava - 08.11.2018 11:36

08.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Električni pogoni (ees)

TERMIN PRVOG KOLOKVIJUMA

08.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Termin i raspored grupa za polaganje prvog kolokvijuma

08.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Rezultati prvog kolokvijuma

08.11.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin kolokvijuma

08.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Termin kolokvijuma

08.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Zadaci za pripremu kolokvijuma - ispravke

08.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Vjezbe 4 i 5 - ispravka

08.11.2018


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Vjezbe 4 i 5 - ispravka

08.11.2018


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Zadaci za pripremu kolokvijuma - ispravke

08.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Kolokvijum

07.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Polaganje kolokvijuma

07.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Laboratorijske vježbe 6

07.11.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Primjeri kolokvijuma - 07.11.2018 12:58

07.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Primjeri kolokvijuma - 07.11.2018 13:27

07.11.2018


Energetika i automatika-Fizika

TERMIN KOLOKVIJUMA IZ FIZIKE

07.11.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin racunskih vjezbi za 08.11.2018

07.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin 3. lab vježbe

06.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Rezultati I kolokvijuma i obavjestenje o terminu nastave

06.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Fizičko-tehnička mjerenja

Termin I kolokvijuma iz Fizičko-tehničkih mjerenja

06.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Rezultati prvog kolokvijuma

06.11.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Računske vježbe za generaciju 2018/2019

06.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Računske vježbe za generaciju 2018/2019

06.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Primjer prvog kolokvijuma

06.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

Bodovno stanje

06.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Stanje bodova nakon drugog domaćeg zadatka

05.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

КОЛОКВИЈУМ

05.11.2018


Energetika i automatika-Matematika I

Termini polaganja kolokvijuma

05.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Termini polaganja kolokvijuma

05.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Vježbe - Nivo transporta

05.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Lab. vježba 3

05.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Raspored grupa za treću lab. vjezbu

05.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Termin nastave za ponedeljak 12.11.2018.

05.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 7. termin

04.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Termin prvog kolokvijuma

04.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Primjeri proslogodisnjih rokova

04.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Materijal za sedmi i deveti termin predavanja

04.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja I kolokvijuma

03.11.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja prvog kolokvijuma

03.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Predavanje 3 i 4

03.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Vjezbe 1

03.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Vjezbe 2

03.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Prvi kolokvijum

03.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 6

02.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 5

02.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 4

02.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 3

02.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

RASPORED STUDENATA NA LABORATORIJSKIM VJEŽBAMA

02.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Termin kolokvijuma

02.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Primjer kolokvijuma

02.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Termin I kolokvijuma je ponedjeljak, 05.11.2018. u 19h, sala106

02.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 2

01.11.2018


Energetika i automatika-Fizika

Molekularno-kineticka teorija gasova

01.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 05-01

01.11.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 08

01.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Termin kolokvijuma

01.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Vjezbe 6

01.11.2018


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Vjezbe 6

01.11.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin I kolokvijuma

01.11.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin I kolokvijuma

01.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

Termin odrzavanja I kolokvijuma

01.11.2018


Energetika i automatika-Elektrane

NOVI termin odrzavanja kolokvijuma

01.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Termin kolokvijuma

01.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Pitanja za pripremu kolokvijuma

01.11.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Racunske vjezbe 5

01.11.2018


Energetika i automatika-Teorija sistema automatskog upravljanja

Predavanje 1

01.11.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Raspored grupa za izradu prvog kolokvijuma

31.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Laboratorijske vježbe 5

31.10.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Laboratorijske vježbe za generaciju 2018/2019

31.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Termin kolokvijuma iz Računarskog hardvera (02.11.2018.)

31.10.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Pitanja za pripremu kolokvijuma

31.10.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Termin kolokvijuma

31.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Termin kolokvijuma

30.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

TERMIN DRUGE LAB VJEZBE

30.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Raspored grupa za drugu lab. vjezbu

30.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Spisak pitanja za pripremu usmenog dijela kolokvijuma

30.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Teme i grupe za odbranu seminarskih radova - novi dopunjeni spisak

29.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Mehanika fluida

29.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Mehanika fluida-prezentacija net

29.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Primjer kolokvijuma

29.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Termin kolokvijuma

29.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Zadaci - III dio

29.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Rezultati kolokvijuma

29.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Evidencija 3

29.10.2018


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Evidencija 3

29.10.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Optimalno upravljanje

Termin predavanja

29.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 6. termin

28.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Lab. vježba 2

28.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Termin lab. vježbe 2

28.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Baze podataka

Termin prvog kolokvijuma

27.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Raspored grupa za I kolokvijum

27.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Vjezbe 4 i 5

27.10.2018


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Vjezbe 4 i 5

27.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Prvi i drugi domaci zadatak

25.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Termin prvog kolokvijuma

25.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Vjezbe 4

25.10.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja I kolokvijuma

25.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Inženjerska grafika i dokumentacija

Termin održavanja I kolokvijuma

25.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Termin prvog kolokvijuma

25.10.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Racunske vjezbe 4

25.10.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Termin kolokvijuma

25.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Vjezbe 3

24.10.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Prezentacija EES

24.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Treća laboratorijska vježba

24.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Materijali za praćenje vježbi

24.10.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje br. 7

24.10.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 02 - dodatak 1

24.10.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje - Izvori energije

24.10.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 3

24.10.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje 4

24.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 4)

23.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Treća laboratorijska vježba

23.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Prva laboratorijska vježba

23.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Projektovanje VLSI kola

Druga laboratorijska vježba

23.10.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Analiza EES II

Termin Prve laboratorijske vježbe

22.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Vjezbe 1,2,3 i 4. termin

22.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Nova objava - 22.10.2018 10:14

22.10.2018


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Vjezbe 3

22.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Multimedijalni sistemi (er)

Fajlovi

22.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Predavanja - II dio

22.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Materijal za peto i šesto predavanje

22.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Lab. vjezbe - materijal

22.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Raspored grupa za prvu lab. vjezbu

22.10.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Racunske vjezbe 3

21.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 5. termin

19.10.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Tabela uz II domaci

19.10.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Materijali za praćenje nastave- poglavlja knjige i slajdovi sa predavanja

19.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Treća laboratorijska vježba

19.10.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje br. 4, 5 i 6

18.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Konsultacije vezane za projekte

18.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Predavanja 3

18.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Predavanja 4

18.10.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Nova objava - 18.10.2018 13:14

18.10.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Predavanja 3

18.10.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Predavanja 4

18.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Talasi

18.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Talasi-prezentacija

18.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Mehanika I-predavanje

18.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Razni zadaci

18.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Termin kolokvijuma iz Mikroprocesorskih mjernih instrumenata (22.10.2018.)

18.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže

Materijali za 1., 2., 3. i 4. termin predavanja

18.10.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Primjerak kolokvijuma

17.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Priprema za prvi kolokvijum

17.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Oscilacije

16.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

Nova objava - 16.10.2018 10:37

16.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 3)

16.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Lekcija 3 - Relacioni model

16.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Stanje bodova nakon prvog domaćeg zadatka

15.10.2018


Energetika i automatika-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Evidencija 2

15.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Predmet opštih akademskih vještina* (Osnovi poslovanja)

Evidencija 2

15.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 4. termin

13.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Izmjena rasporeda predavanja

12.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Druga laboratorijska vježba

12.10.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje br. 2

11.10.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje br. 3 - Gasni dielektrici

11.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Vjezbe 1 i 2

11.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Izmjena rasporeda predavanja

11.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Neki riješeni zadaci sa drugih laboratorijskih vježbi

10.10.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Projektovanje pomoću računara u EES

Baza

10.10.2018


Energetika i automatika-Fizika

RASPORED RADA U LABORATORIJI 044

10.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Teme i grupe za odbranu seminarskih radova - novi dopunjeni spisak

10.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Promjena načina rada

10.10.2018


Energetika i automatika, smjer Industrijska elektrotehnika-Projekat II

Uvod

09.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

Измјена термина за лабораторијске вјежбе

09.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Digitalna obrada slike

Rezultati testova za studijsku godinu 2018/2019

09.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Kontrolno testiranje

09.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 2)

09.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Zadaci - II dio

08.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Predavanja 2

08.10.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Optimalno upravljanje

Termin predavanja

08.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Laboratorijske vježbe - raspored po grupama

08.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

TERMIN PRVE LAB VJEZBE

08.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 3. termin

07.10.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Obavještenje o terminima kolokvijuma

06.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Domaci

05.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Predavanje 1

05.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Predavanje 2

05.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Vjezbe 1

04.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Vjezbe 2

04.10.2018


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Vjezbe 1 i 2

04.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Organizacija i arhitektura računara II

Raspored odbrane seminarskih radova

04.10.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektrodistributivni sistemi

Termin nastave

04.10.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Racunske vjezbe 1

04.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

РАСПОРЕД РАДА У ЛАБОРАТОРИЈИ 044

03.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Neki urađeni zadaci

03.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Postavke zadataka sa vježbi

03.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Teme i grupe za odbranu seminarskih radova - dopunjeni spisak

03.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

prezentacija "Operacioni pojačavač"

03.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Uputstvo za izradu 1. zadatka

02.10.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Predavanja 2

02.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Predavanja 1 i 2

02.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Optičke komunikacije

Promjena sale

02.10.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Laboratorijske vežbe (termin 1)

02.10.2018


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Materijali za praćenje nastave- slajdovi sa predavanja

01.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Predavanja 1

01.10.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Predavanja 1

01.10.2018


Energetika i automatika-Električne instalacije i osvetljenje (projekat I)

Materijali za pomoć prilikom izrade projekta

01.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Uputstvo za rad

01.10.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 2. termin

30.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Uputstvo za pravljenje zadataka

30.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija električnih kola

Predavanja_2018

29.09.2018


Energetika i automatika-Teorija električnih kola

Predavanja_2018

29.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik II

Predavanja_2018

29.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Obavještenje za studente starijih generacija

29.09.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Obavještenje za studente starijih generacija

29.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Primjeri za program 1.

28.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Teme i grupe za odbranu seminaskih radova

27.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Sistem za online učenje

27.09.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Upravljanje tehnološkim procesima

Materijali za praćenje nastave- I TEMA

27.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje I

Prezentacije sa predavanja

26.09.2018


Energetika i automatika-Programiranje I

Prezentacije sa predavanja

26.09.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Predavanje br 1.

26.09.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Tehnika visokog napona

Predavanje 1 i 2

26.09.2018


Energetika i automatika-Fizika

26.09.2018


Energetika i automatika-Fizika

Predavanje 1-MEHANIKA

26.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Programiranje kroz aplikacije

Prezentacije sa predavanja

25.09.2018


Energetika i automatika-Fizika

ECTS katalog i plan rada

25.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

ECTS katalog

25.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Predavanja - I dio

25.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove analognih telekomunikacija

Zadaci - I dio

25.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Materijali za praćenje nastave- slajdovi sa predavanja

25.09.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Konacni rezultati

24.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Predavanja 1. termin

23.09.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

23.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

23.09.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Konacni rezultati i predlozi ocjena

22.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

REZULTATI ROKA AVGUST-SEPTEMBAR 2018

22.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

ECTS katalog sa planom rada

21.09.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Rezultati poslije drugog ispitnog roka

21.09.2018


Energetika i automatika-Fizika

FIZIKA-KONACNI REZULTATI

20.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

ECTS katalog za 2018/2019

20.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Organizacija i arhitektura računara II

ECTS katalog za 2018/2019

20.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

ECTS katalog za 2018/2019

20.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Rezultati polaganja u septembarskom roku

20.09.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

rezultati zavrsnog ispita

20.09.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati drugog avgustovsko-septembarskog roka

19.09.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Izmjena obavještenja oko uslovnog ispita

19.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Rezultati kolokvijuma i ispita iz Osnova elektronike (17.09.2018.)

19.09.2018


Energetika i automatika-Matematika I

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

19.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

19.09.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati drugog avgustovsko-septembarskog ispitnog roka

19.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati drugog avgustovsko-septembarskog roka

19.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Napomena u vezi razduživanja knjiga iz DOS-a

19.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektronike

Rezultati nakon popravnog ispita - septembarski rok

18.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Pregled radova

18.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

РЕЗУЛТАТИ ЗАВРШНОГ ИСПИТА-СЕПТЕМБАР, СА ПРЕДЛОГОМ ОЦЈЕНА

18.09.2018


Energetika i automatika-Fizika

Rezultati zavrsnog ispita iz Fizike, septembar

18.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Rezultati kolokvijuma i ispita iz Mikroprocesorskih mjernih instrumenata (13.09.2018.)

18.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati nakon septembarskih rokova

18.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Digitalna obrada slike

Plan za prvi termin nastave u školskoj 2018/2019

18.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati ispita u drugom septembarskom roku sa predlogom ocjena

18.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati drugog avg/sept roka

17.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati drugog avg/sept roka

17.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Konačni rezultati

17.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Rezultati drugog avg/sept roka

17.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati ispita u septembarskom roku termin 1

17.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati septembarskog ispitnog roka - termin 2

17.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Rezultati ispita u drugom septembarskom roku

17.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Konacni rezultati 2017/2018

17.09.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Rezultati polaganja u drugom terminu septembarskog roka

17.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati polaganja u septembarskom roku (oba termina)

16.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati polaganja u septembarskom roku

16.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati polaganja u septembarskom roku

16.09.2018


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

Rezultati nakon drugog septembarskog roka

16.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Rezultati ispita 14.9.2018.

15.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Ukupni rezultati septembarskog roka

15.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

Rezultati septembarskog roka, OE1, EA

15.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

Rezultati septembarskog roka, OE1, ETR

15.09.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati prvog avgustovsko-septembarskog roka

14.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika (CAD)

Finalni rezultati u avgustovskom roku

14.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Finalni rezultati avgustovskog roka

14.09.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Finalni rezultati u avgustovskom roku

14.09.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Finalni rezultati u avgustovskom roku

14.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Konačni rezultati u septembarskom ispitnom roku

14.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati septembarskog roka, OE2, ETR

14.09.2018


Energetika i automatika-Fizika

Zavrsni ispit-septembarski rok

14.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Administriranje računarskih sistema

Rezultati ispita

14.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Rezultati kolokvijuma i ispita iz Osnova elektronike (07.09.2018.)

14.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Rezultati septembarskog ispitnog roka

14.09.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati polaganja od 14.09.2018.

14.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Rezultati nakon pregleda radova - 13.09.2018 08:36

13.09.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Rezultati nakon pregleda radova - 13.09.2018 08:38

13.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Rezultati nakon pregleda radova - 13.09.2018 08:41

13.09.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Rezultati nakon pregleda radova - 13.09.2018 08:42

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

Rezultati nakon drugog septembarskog roka

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Rezultati drugog avg/sept roka

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Rezultati septembarskog roka - termin 2

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati drugog avg/sept roka

13.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Rezultati polaganja u drugom septembarskom ispitnom roku

13.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Rezultati polaganja u drugom septembarskom ispitnom roku

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Rezultati polaganja ispita u drugom septembarskom roku

13.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Rezultati drugog avg/sept roka

13.09.2018


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati ispita održanog 11.09.2018.godine

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Rezultati polaganja u drugom terminu septembarskog roka

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Rezultati kolokvijuma i ispita iz Računarskog Hardvera (11.09.2018.)

13.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

REZULTATI DRUGOG SEPTEMBARSKOG ROKA

13.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik II

Nova objava - 12.09.2018 00:21

12.09.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati nakon drugog termina u septembarskom ispitnom roku 2018 godine

12.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati polaganja u septembarskom roku

12.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Rezultati popravnog ispita u drugom septembarskom roku

12.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Mikroprocesorski mjerni instrumenti

Rezultati kolokvijuma i ispita iz Mikroprocesorskih mjernih instrumenata (05.09.2018.)

11.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Rezultati ispita

11.09.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Rezultati polaganja u drugom terminu septembarskog roka

11.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Raspored polaganja kolokvijuma i ispita u drugom terminu septembarskog ispitnog roka

11.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Rezultati nakon avgustovsko-septembarskog roka 2018. godine.

11.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati drugog popravnog roka

11.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Konačni rezultati u avgustovskom roku

11.09.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Bodovi sa kolokvijuma

11.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Rezultati ispita u septembarskom roku termin 2

10.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

materijal - 10.09.2018 10:18

10.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Rezultati nakon drugog termina u septembarskom ispitnom roku 2018 godine

10.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarski hardver

Rezultati kolokvijuma i ispita iz Računarskog hardvera (04.09.2018.)

10.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati prvog popravnog roka avgust 2018

10.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnovi računarstva

Rezultati polaganja u septembarskom roku

10.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati nakon drugog popravnog roka - AVGUST 2018

10.09.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati nakon drugog popravnog roka - AVGUST 2018

10.09.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati popravnog roka 2

10.09.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Nova objava - 10.09.2018 16:31

10.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati ispita u prvom septembarskom terminu

10.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termini kolokvijuma i ispita u drugom septembarskom terminu

10.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Rezultati drugog popravnog roka

10.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektronike

Rezultati ispita-septembarski rok

10.09.2018


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

REZULTATI NAKON PRVOG SEPTEMBARSKOG ROKA

09.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Rezultati polaganja u prvom septembarskom roku

09.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Rezultati polaganja ispita u prvom septembarskom roku

09.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati polaganja u septembarskom roku

09.09.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

09.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

09.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektronika

Rezultati ispita od 2018-08-29

08.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Rezultati avgustovskog roka - 07.09.2018 13:49

07.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika (CAD)

Rezultati ispita nakon prvog terminu u avgustovskom roku

07.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Rezultati ispita nakon prvog terminu u avgustovskom roku

07.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Računarstva I

Rezultati ispita u avgustovskom roku - 1. termin

07.09.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

06.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Rezultati nakon prvog ispitnog roka

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže (napredni kurs)

Rezultati polaganja ispita u prvom septembarskom roku

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Termin polaganja kolokvijuma i/ili ispita u drugom terminu septembarskog roka

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Zaštita podataka i sistema

Reultati nakon prvog sept. roka

06.09.2018


Energetika i automatika-Elektroenergetski vodovi i postrojenja (Projekat II)

REZULTATI VISOKONAPONSKE MREZE I VODOVI

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Rezultati septembarskog ispitnog roka - termin 1

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati popravnog roka

06.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnovi elektrotehnike I

OE1 ETR Rezultati avgustovskog roka

06.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike I

OE1 EA Rezultati avgustovskog roka

06.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Rezultati avgustovskog roka - 06.09.2018 14:38

06.09.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Rezultati avgustovskog roka- 06.09.2018 14:38

06.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

REZULTATI AVGUSTOVSKOG ROKA - 06.09.2018 15:45

06.09.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

REZULTATI AVGUSTOVSKOG ROKA - 06.09.2018 15:47

06.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati polaganja u septembarskom roku

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati ispita

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati polaganja nakon drugog septembarskog roka

06.09.2018


Energetika i automatika-Visokonaponske mreže i vodovi

Rezultati polaganja u septembarskom roku

06.09.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati nakon prvog termina u septembarskom ispitnom roku 2018 godine

05.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Rezultati prvog avg/sept roka

05.09.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik II

Ispit u drugom avgustovskom roku

05.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Rezultati nakon prvog popravnog termina u septembarskom roku

05.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Nova objava - 05.09.2018 12:24

05.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati polaganja

05.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik II

Ispit u drugom avgustovskom roku

05.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Rezultati popravnog ispita u prvom septembarskom roku

05.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati nakon popravnog ispita

05.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik C

Rezultati nakon popravnog ispita

05.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Rezultati prvog popravnog roka

05.09.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati prvog kolokvijuma (Septembarski ispitni rok)

05.09.2018


Energetika i automatika-Fizika

Rezultati kolokvijuma iz Fizike, septembar

04.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

Резултати колоквијума-септембарски рок

04.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati avgustovskog roka, OE2, ETR

04.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Termin popravnih lab. testova - II septembarski rok

04.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati prvog avg/sept roka

04.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Aplikativni softver

Septembarski ispitni rok

04.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termini kolokvijuma i ispita u prvom septembarskom roku

04.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik II

Rezultati Prvog ispitnog roka u Avgustu 2018. godine

04.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektrotehnike

Rezultati polaganja u prvom terminu septembarskog roka

04.09.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Rezultati polaganja

04.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija informacija i kodova

Rezultati ispita u prvom septembarskom roku

03.09.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati prvog septembarskog roka

03.09.2018


Energetika i automatika-Inženjerska grafika i dokumentacija

Rezultati ispita od 31.08.2018.

03.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati

03.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Teorija informacija i kodova

Rezultati prvog avg/sept roka

03.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati prvog avg/sept roka

03.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati prvog avg/sept roka

03.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Rezultati prvog avg/sept roka

03.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati prvog popravnog roka

03.09.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati prvog popravnog roka

03.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Septembarski ispitni rok

03.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati prvog popravnog roka

03.09.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Rezultati kolokvijuma

03.09.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin polaganja kolokvijuma i/ili ispita u drugom terminu septembarskog roka

02.09.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin polaganja kolokvijuma i/ili ispita u septembarskom roku

02.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Inženjerska matematika

Termin ispita

02.09.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi programiranja

Promjena termina polaganja u septembarskom roku

02.09.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Termin polaganja kolokvijuma

30.08.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Rezultati polaganja u prvom terminu septembarskog roka

30.08.2018


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati ispita održanog 28.08.2018.

30.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Rezultati polaganja ispita u prvom septembarskom

30.08.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Uvid u radove

30.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Nova objava - 30.08.2018 14:10

30.08.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Rezultati ispita u prvom terminu avgustovskog roka

30.08.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Rezultati ispita u prvom terminu avgustovskog roka

30.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

REZULTATI PRVOG TERMINA SEPTEMBARSKOG ROKA

30.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Promjena termina ispita

30.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati polaganja u prvom avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

30.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Obavještenje oko drugog termina avgustovsko-septembarskog ispitnog roka

30.08.2018


Energetika i automatika-Fizika

TACAN TERMIN ISPITA IZ FIZIKE

30.08.2018


Energetika i automatika-Uvod u električne masine i transformatori

Termin za uvid u radove

30.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Sistemi automatskog upravljanja

Septembarski ispitni rok

30.08.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati polaganja u prvom avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

29.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Lab View- Tehnološki procesi

Rezultati nakon prvog termina u avgustovskom ispitnom roku 2018 godine

29.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati polaganja u prvom terminu septembarskog roka

29.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

28.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati ispita

28.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik C

Rezultati ispita

28.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže

Termini popravnih kolokvijuma

28.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Termini popravnih kolokvijuma

28.08.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Termin popravnog kolokvijuma i ispita

28.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termini popravnih kolokvijuma i ispita

28.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Termini popravnih rokova u septembru

28.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati polaganja u prvom septembarskom roku

28.08.2018


Energetika i automatika-Matematika III

Termini polaganja u dodatnom roku

27.08.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Raspored polaganja kolokvijuma i ispita u prvom terminu septembarskog ispitnog roka

27.08.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Konsultacije

27.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Septembarski ispitni rok - termini polaganja

27.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Baze Podataka

Termini septembarskih rokova

27.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

rezultati ispita od 29.avgusta

27.08.2018


Energetika i automatika-Fizika

FIZIKA U SEPTEMBARSKOM ROKU

26.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Programski jezici (napredni kurs)

Pravila polaganja za studente upisane 2018/2019

24.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Raspored polaganja kolokvijuma i ispita u drugom septembarskom roku

24.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Avgustovski rok - popravni lab. testovi

24.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

Final exam - model testa - 23.08.2018 10:14

23.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik III

MIdterm - model testa - 23.08.2018 10:25

23.08.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik III

Midterm & Final test - model testova - 23.08.2018 10:28

23.08.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termini ispita u avgustovsko-septembarskom roku

21.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin polaganja kolokvijuma i/ili ispita u septembarskom roku

21.08.2018


Energetika i automatika-Elektrane

Termin polaganja kolokvijuma i/ili ispita u septembarskom roku

21.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termini ispita u avgustovsko-septembarskom roku

21.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Programski jezici (napredni kurs)

Januarski rok 2019

20.08.2018


Energetika i automatika-Osnove Računarstva I

Nacin polaganja u avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

20.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Nacin polaganja u avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

20.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Nacin polaganja u avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

20.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Arhitektura računara

Nacin polaganja u avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

20.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Nacin polaganja u avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

20.08.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Ispravka termina polaganja u septembarskom roku

19.08.2018


Energetika i automatika-Matematika I

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

15.08.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

15.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika I

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

15.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

15.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Kolokvijum i ispit iz Osnova elektronike u septembarskom ispitnom roku

14.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termini popravnih kolokvijuma i završnog ispita iz Električnih mjerenja-ETR u septembarskom roku

07.08.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termini popravnih kolokvijuma i završnog ispita iz Električnih mjerenja-EA u septembarskom roku

07.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termini popravnih kolokvijuma i završnog ispita iz Mjerenja u elektronici u septembarskom roku

07.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Termin ispita u septembarskim rokovima

07.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Termin polaganja u septembarskom roku

07.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Telekomunikacione mreže

Termini polaganja u septembarskom roku

07.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Komutacioni sistemi

Termini ispita u septembarskim rokovima

07.08.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Fizika

СЕПТЕМБАРСКИ ИСПИТНИ РОК

29.07.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

(AŽURIRANO) Termini provjera znanja u dodatnom roku

24.07.2018


Primijenjeno računarstvo-Projektovanje informacionih sistema

Promjena termina ispita iz Projektovanja informacionih sistema za avgustovsko/septembarski rok

20.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati nakon popravnog ispita

08.07.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Rezultati popravnog i završnog i predlozi ocjena

06.07.2018


Energetika i automatika-Digitalna elektronika (ea)

Rezultati nakon popravnog ispita

06.07.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Pregled bodova

05.07.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Pregled bodova

05.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

05.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati popravnog zavrsnog ispita odrzanog 02.07.2018.

04.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati popravnog završnog ispita

04.07.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati popravnog završnog ispita

04.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Razduživanje knjiga iz DOS-a

04.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Uvid u radove, OE2, ETR

03.07.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Pregled bodova

03.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Konačni rezultati nakon pregleda radova

03.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Konačni rezultati nakon pregleda radova popravnog završnog ispita

03.07.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Konačni rezultati nakon pregleda radova popravnog završnog ispita

03.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

REZULTATI NAKON POPRAVNOG ZAVRSNOG ISPITA

03.07.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Rezultati popravnog završnog ispita sa ukupnim rezultatima

02.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Rezultati popravnog završnog ispita sa ukupnim rezultatima - Engleski jezik V

02.07.2018


Energetika i automatika-Elektroenergetski vodovi i postrojenja (Projekat II)

Konačni rezultati

02.07.2018


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

REZULTATI NAKON POPRAVNOG ZAVRSNOG ISPITA

02.07.2018


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Rezultati nakon popravnog završnog ispita.

02.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termin uslovnog ispita

02.07.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati popravnog zavrsnog ispita, OE2, ETR - 02.07.2018 14:16

02.07.2018


Energetika i automatika, smjer Automatika-Mikroprocesori u industriji (aie)

Rezultati nakon popravnog završnog.

02.07.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Popravni rok završnog ispita

01.07.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati nakon popravnog ispita

01.07.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati popravnog ispita sa predlogom ocjena

01.07.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati nakon popravnog ispita

01.07.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Konačni rezultati

29.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Rezultati popravnog završnog ispita

29.06.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Predlog ocjena nakon popravnog ispita

29.06.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Ocjene

29.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Ocjene

29.06.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Konačni rezultati

29.06.2018


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Konačni rezultati sa predlogom ocjena (nakon popravnog termina)

29.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Konačni rezultati sa predlogom ocjena (nakon popravnog termina)

29.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Termin ispita

29.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Administriranje računarskih sistema

Rezultati nakon popravnog završnog ispita

29.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Rezultati popravnog završnog ispita

28.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Konačni rezultati nakon popravnog završnog ispita

28.06.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Nova objava - 28.06.2018 10:45

28.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Rezultati popravnog ispita iz Osnova elektronike (25.06.2018.)

28.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Termin popravnog ispita

28.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Nova objava - 28.06.2018 13:20

28.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Administriranje računarskih sistema

Rezultati nakon završnog ispita

28.06.2018


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Raspored grupa za teorijski dio ispita

28.06.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektronike

Rezultati nakon popravnog ispita

28.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin popravnog zavrsnog ispita, OE2, ETR

28.06.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati popravnog završnog ispita

27.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

27.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati popravnog zavrsnog ispita odrzanog 25.06.208.

27.06.2018


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati popravnog završnog ispita

27.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati popravnog završnog ispita

27.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati popravnog završnog ispita sa predlogom ocjena

27.06.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati popravnog završnog ispita sa predlogom ocjena

27.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 27.06.2018 16:58

27.06.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Termin ispita - 27.06.2018 16:59

27.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin popravnog završnog ispita iz Električnih mjerenja-ETR

27.06.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin popravnog završnog ispita iz Električnih mjerenja-EA

27.06.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Rezultati

27.06.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Konačni rezultati iz predmeta sa predlogom ocjena

26.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati nakon popravnog ispita

26.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati nakon popravnog ispita

26.06.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Djelimicni rezultati zavrsnog ispita

26.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 26.06.2018 13:16

26.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 26.06.2018 13:28

26.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Rezultati nakon pregleda radova - Engleski jezik V

26.06.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Rezultati nakon pregleda radova - Engleski jezik V

26.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik II

KONAČNI REZULTATI SA PRIJEDLOGOM OCJENA - ENGLESKI II

26.06.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik II

KONAČNI REZULTATI SA PRIJEDLOGOM OCJENA - ENGLESKI II

26.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik II

Rezultati popravnog završnog ispita - Engleski jezik II

25.06.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik II

Rezultati popravnog završnog ispita - Engleski jezik II

25.06.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati popravnog završnog ispita sa predlogom ocjena

25.06.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Termin konsultacija

25.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

25.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati ispita sa prijedlogom ocjena

25.06.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati popravnog završnog ispita

25.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati popravnog završnog ispita

25.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Rezultati ispita sa prijedlozima ocjena i termin popravnog ispita

24.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati nakon popravnog ispita

24.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Pomjeranje termina pregleda radova

24.06.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

REZULTATI DO ZAVRŠNOG ISPITA

23.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

REZULTATI DO POPRAVNOG ZAVRSNOG

23.06.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati ispita

23.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 23.06.2018 10:57

23.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Termin pregleda radova

23.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati zavrsnog ispita

22.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin popravnog zavrsnog ispita

22.06.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin popravnog završnog ispita

22.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Rezultati završnog ispita sa predlogom ocjena

22.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati nakon ispita

22.06.2018


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Konačni rezultati sa predlogom ocjena

21.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati nakon polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena

21.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Rezultati nakon polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena

21.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Rezultati nakon polaganja popravnog završnog ispita i predlog ocjena

21.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

OE2, ETR, Rezultati zavrsnog ispita - 21.06.2018 14:06

21.06.2018


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

REZULTATI NAKON ZAVRSNOG ISPITA

20.06.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin popravnog zavrsnog ispita

20.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Konacni rezultati

20.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Predlog ocjena nakon pregleda sem. radova

20.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Termin popravnog ispita

20.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Promjena satnice odrzavanja popravnog ispita

20.06.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati završnog ispita

20.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati završnog ispita

20.06.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Odlaganje termina popravnog završnog ispita

20.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena

20.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Primjer ispita

20.06.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati završnog ispita sa predlogom ocjena

19.06.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin popravnog završnog ispita

19.06.2018


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Grupe za teorijski dio ispita

19.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena

19.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Pregled ostvarenih rezultata sa predlogom ocjena

18.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati ispita

18.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati zavrsnog ispita

18.06.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Popravni završni ispit

18.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Popravni završni ispit

18.06.2018


Energetika i automatika-Digitalna elektronika (ea)

Termin redovnog i popravnog ispita

18.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Materijal za pripremu ispita

18.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Termin ispita

18.06.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektronike

Rezultati ispita

17.06.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Završni ispit

17.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Rezultati nakon redovnog ispita

17.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Rezultati završnog ispita

17.06.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Raspored grupa za ispit

15.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Rezultati završnog ispita

15.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Termin Popravnog roka Završnog ispita

15.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Rezultati ispita iz Osnova elektronike (11.06.2018.)

15.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Termin popravnog završnog ispita

15.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Konačni rezultati

15.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Termin ispita u popravnom terminu

15.06.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Rezultati redovnog termina ispita

14.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati popravnog ispita

14.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati ispita

14.06.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Promjena termina popravnog završnog ispita

14.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Termin popravnog završnog ispita

13.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Završni ispit - Raspored po grupama

13.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Raspored polaganja zavrsnog ispita, OE2, ETR

13.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati nakon redovnog ispita sa prijedlogom ocjena

13.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Rezultati popravnog ispita

13.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati završnog ispita i predlog ocjena

13.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin završnog ispita

12.06.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin završnog ispita

12.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Rezultati nakon završnog ispita.

12.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati nakon polaganja završnog ispita i predlog ocjena

11.06.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Termin pregleda radova

11.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati zavrsnog ispita

11.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Prezentacije seminarskih radova

11.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Rezultati nakon polaganja završnog ispita i predlog ocjena

11.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Baza za popravni II kolokvijum

11.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Termin popravnog ispita

11.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Primjeri testova za završni ispit

11.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati ispita i predlog ocjena

11.06.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati završnog ispita

11.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati zavrsnog ispita

11.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Završni ispit

11.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Rezultati ispita

09.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin polaganja popravnog zavrsnog ispita

08.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Termin ispita iz Osnova elektronike

08.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Rezultati popravnog ispita iz Elektronskih mjernih instrumenata (31.05.2018.)

08.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Termini ispita - 08.06.2018 17:09

08.06.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Termini završnog ispita - 08.06.2018 17:11

08.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati zavrsnog ispita

07.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Promjena termina zavrsnog ispita

07.06.2018


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati završnog ispita

07.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Prezentacije seminarskih radova

07.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati završnog ispita

06.06.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Završni ispit

05.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Završni ispit

05.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Rezultati nakon polaganja završnog ispita i predlog ocjena

05.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Rezultati ispita u redovnom terminu

05.06.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

05.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

05.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati ispita

05.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

REZULTATI NAKON ZAVRSNOG ISPITA

05.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Radovi se mogu pogledati 6.06. u 11h, kabinet 312

05.06.2018


Energetika i automatika-Matematika IV

Rezultati popravnog kolokvijuma

04.06.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati završnog ispita

04.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati popravnih kolokvijuma

04.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Rezultati ispita

04.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Napomena u vezi popravnog ispita

04.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Bodovno stanje nakon popravnog kolokvijuma

03.06.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Termin ispita

03.06.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Rezultati popravnog kolokvijuma

03.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Rezultati popravnog kolokvijuma iz Osnova elektronike (30.05.2018.)

03.06.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati nakon popravnih kolokvijuma

03.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Informacioni sistemi

Prezentacije seminarskih radova

02.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Bodovno stanje prije završnog ispita

02.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termini redovnog i popravnog završnog ispita

02.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Progres Test 2 with Key - 01.06.2018 07:36

01.06.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Progress Test 2 with Key - 01.06.2018 07:39

01.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Konačni rezultati

01.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Bodovno stanje nakon popravnog kolokvijuma

01.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati popravnog kolokvijuma

01.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Vježbe 9 i 10

01.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati popravnog kolokvijuma

01.06.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Rezultati nakon popravnog prvog kolokvijuma

01.06.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati popravnih kolokvijuma

31.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termini završnog i popravnog završnog ispita

31.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Termin ispita

31.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin polaganja popravnog zavrsnog ispita

31.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Predlog rješenja 3. i 4. zadatka sa završnog ispita

31.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Vazno! Promjena termina ispita

31.05.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Bodovno stanje prije završnog ispita

31.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Bodovno stanje prije zavrsnog ispita

31.05.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Dva korisna zadatka iz konusnih površi

31.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Rezultati ispita

31.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati ispita i predlog ocjena

31.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati završnog ispita i predlog ocjena

30.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Termin popravnog ispita

30.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Priprema za ispit

30.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

EE nakon popravnog kolokvijuma

30.05.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektronike

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

30.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati nakon polaganja zavrsnog ispita

30.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Baza za prvi popravni kolokvijum

30.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Nova objava - 30.05.2018 22:53

30.05.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Nova objava - 30.05.2018 22:54

30.05.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Jedanaesti termin računskih vježbi

29.05.2018


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

Rezultati predroka - 29.05.2018 10:11

29.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati popravnih kolokvijuma

29.05.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Bodovno stanje sa predlogom ocjena nakon Završnog ispita

29.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Predlog ocjena

29.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Prijava za popravni kolokvijum

29.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati predroka zavrsnog ispita

28.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Tacan termin odbrane sem. radova

28.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Rezultati sem. radova

28.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Termini ispita u junskom ispitnom roku

28.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Termin završnog ispita

28.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Termin završnog ispita

28.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Rezultati popravnog kolokvijuma i termin ispita

28.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati popravnog kolokvijuma

28.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

PROMJENA TERMINA ISPITA

28.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati popravnih kolokvijuma

28.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Grupe za polaganje završnog ispita

28.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Promjena termina odbrane sem. radova

28.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Nadoknada testova

28.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Bodovno stanje prije zavrsnog ispita - 27.05.2018 17:48

27.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Pregled bodovnog stanja prije završnog ispita

27.05.2018


Energetika i automatika-Matematika II

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Matematika II

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin popravnog kolokvijuma i lab vjezbi

26.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Bodovi nakon nadoknade testova

26.05.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Rezultati drugog kolokvijuma

25.05.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin popravnog kolokvijuma

25.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin završnog ispita

25.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin predaje praktikuma

25.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Kompjuterska grafika

Rezultati nakon popravnog prvog kolokvijuma

25.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Rezultati popravnog kolokvijuma

25.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Elektronika-Elektronski mjerni instrumenti

Rezultati ispita iz Elektronskih mjernih instrumenata (24.05.2018.)

25.05.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Rezultati popravnih kolokvijuma

25.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Novi termin popravnog kolokvijuma

24.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Novi termin popravnog kolokvijuma

24.05.2018


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

Predrok iz Elektricnih masina u EES (Rotacionih masina)

24.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin za lab. vjezbu 4

24.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Identifikacioni sistemi

Popravni kolokvijum.

24.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Termin popravnog kolokvijuma

24.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Jedanaesti i dvanaesti termin računskih vježbi

24.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Rezultati popravnog kolokvijuma

24.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin popravnog kolokvijuma

24.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Termin popravnog kolokvijuma iz Osnova elektronike

24.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Kolokvijumi iz Osnova elektronike (04.04.2018.)

24.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Nekoliko spita iz Osnova elektronike

24.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Energetika i ekologija

Obavjestenje za studenta D. Damjanovic

24.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Administriranje računarskih sistema

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

24.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Izmjena termina predaje praktikuma

24.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Treci, cetvrti i peti domaci predaju se na zavrsnom ispitu

23.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Termin popravnog kolokvijuma je petak, 25.05.2018 u 10h, sala 106

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Predaja praktikuma

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin popravnog kolokvijuma za ucesnike Elektrijade 2018

23.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Nova objava - 23.05.2018 10:27

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin popravnog kolokvijuma

23.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin popravnog kolokvijuma

23.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Rezultati popravnog kolokvijuma

23.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Pregled radova sa kolokvijuma

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Pregled radova sa kolokvijuma

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Termini održavanja završnih ispita u junskom roku

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Termini održavanja završnog ispita u junskom roku

23.05.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektronike

Termin popravnog kolokvijuma

23.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Termin popravnog kolokvijuma

23.05.2018


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Rezultati popravnog kolokvijuma

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin popravnog kolokvijuma

23.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Primjer završnog ispita

23.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Završni ispit - predrok

23.05.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

22.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termin predroka

22.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Termin popravnog kolokvijuma

22.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Termin drugog lab. testa

22.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Rezultati drugog kolokvijuma

22.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Rezultati drugog kolokvijuma

22.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Rezultati drugog kolokvijuma

22.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Primjeri završnih ispita

22.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Dodatni zadatak iz oblasti GUI

22.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Rezultati drugog kolokvijuma

22.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Programski jezici (napredni kurs)

Avgustovsko/septembarski rok

21.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna elektronika (etr)

Termin popravnog kolokvijuma

21.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Rezultati drugog kolkvijuma

21.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Rezultati drugog kolokvijuma

21.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin nadoknada vjezbi i predavanja

21.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin vanrednog polaganja za Work&Travel studente

21.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Termin 11

20.05.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati popravnog drugog kolkvijuma

20.05.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Priprema za zavrsni ispit

20.05.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin zavrsnog ispita

20.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Administriranje računarskih sistema

Rezultati nakon drugog kolokvijuma (ažurirano) i termin popravnog kolokvijuma

19.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Termin za gledanje radova je srijeda, 23.05. u 9 h, kabinet 312.

19.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Trenutno bodovno stanje

19.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Rezultati drugog kolokvijuma

19.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Rezultati popravnog kolokvijuma

18.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin zavrsnog ispita

18.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Rezultati popravnih kolokvijuma

18.05.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Termin popravnih kolokvijuma

18.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Termin popravnog kolokvijuma

18.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Rezultati nakon redovnog termina II kolokvijuma

18.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Prijava za popravne kolokvijume

18.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Lab. vježba 6

18.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

18.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Rezultati II kolokvijuma

18.05.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Popravni kolokvijum

17.05.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Nadoknada računskih vježbi

17.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Pregled bodova prije popravnog kolokvijuma

17.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

Termin predaje praktikuma

17.05.2018


Energetika i automatika-Električne masine u elektroenergetskim sistemima

Termin predaje praktikuma

17.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Konsultacije

17.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Konsultacije

17.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Termin popravnog kolokvijuma

17.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Popravni kolokvijum.

17.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termin popravnog kolokvijuma

17.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Završni ispit za studente koji u okviru WAT Montenegro programa putuju u SAD.

17.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Materijal za završni ispit

17.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin popravnog kolokvijuma

17.05.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektronike

Termin nadoknade laboratorijskih vjezbi

17.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Termin za lab. vježbu 6

16.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Baza za II kolokvijum

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin popravnog kolokvijuma

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin popravnog kolokvijuma

16.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Termin predroka zavrsnog ispita

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Termin predroka zavrsnog ispita

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Lab vjezba 4

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin za lab. vjezbu 4

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Lab vjezba 4 - matlab modeli

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Nadoknada laboratorijskih vježbi

16.05.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Prijava za popravne kolokvijume

16.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Popravni kolokvijum 2018-05-25

16.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Materijal sa jedanaestog termina predavanja

15.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin laboratorijskih vjezbi - OE2, ETR

15.05.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Nova objava - 15.05.2018 14:14

15.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Termin ispita iz predmeta Programski jezik I (predrok)

14.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati popravnih laboratorijskih testova

14.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Rezultati nakon popravnog kolokvijuma

14.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Primjeri zavrsnog ispita

14.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Pete laboratorijske vježbe

14.05.2018


Energetika i automatika-Energetska elektronika (ea)

Termin popravnog kolokvijuma

14.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Energetska elektronika (etr)

Termin popravnog kolokvijuma

14.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Termin odbrane sem. radova u utorak, 12.05.2018

14.05.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Četvrte i pete laboratorijske vježbe čija se izrada posebno boduje

14.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Zadaci - Uticaj šuma na prenos digitalno modulisanih signala

13.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Trenutno bodovno stanje

13.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Napomena za nadoknadu testova

13.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Administriranje računarskih sistema

Termin II kolokvijuma

13.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin popravnog kolokvijuma i časa vježbi

12.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Prijave za nadoknadu testova

12.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Termin nadoknade testova, lab vjezbi i drugog kolokvijuma

12.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Multimedijalni sistemi

Termini predaje radova, redovnog drugog kolokvijuma, popravnog kolokvijuma i nadoknade testova

12.05.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Rezultati drugog kolokvijuma sa predlogom ocjena- 11.05.2018 08:39

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Termin izrade popravnih kolokvijuma- 11.05.2018 08:47

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske periferije i interfejsi

Rezultati 2. kolokvijuma

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Termin i raspored grupa za II kolokvijum

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Bodovanje prisustva nastavi

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati popravnog kolokvijuma i lab. testa nakon ispravki

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Materijal za predavanja 11. 05. 2018

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Rezultati drugog kolkvijuma

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-WEB programiranje- Java

Termin popravnih kolokvijuma

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Rezultati drugog kolokvijuma

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Termin popravnih kolokvijuma

11.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Termin popravnog laboratorijskog testa

11.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Distribuirani izvori električne energije

Materijal

11.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Termin popravnog kolokvijuma

10.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Relejna zaštita

Termini provjera znanja

10.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Upravljanje EES

Termini provjera znanja

10.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Termin popravnog kolokvijuma

10.05.2018


Energetika i automatika, smjer Elektroenergetski sistemi-Elektroenergetski kablovi

Nadoknada casova

10.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove računarstva II

Termin popravnog kolokvijuma

10.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Termin II kolokvijuma

10.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Termin II kolokvijuma

10.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Termin popravnog kolokvijuma

10.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Termin drugog kolokvijuma

10.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termin drugog kolokvijuma

10.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Materijal za test iz genetičkih algoritama

09.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Pregled radova - 09.05.2018 12:05

09.05.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Pregled radova - 09.05.2018 12:07

09.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Stono izdavaštvo

Popravni kolokvijum

09.05.2018


Energetika i automatika-Osnove Elektrotehnike II

Dodatni termin nastave

09.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Rezultati popravnog kolokvijuma i lab. testa

09.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektrotehnike II

Termin popravnog kolokvijuma, OE2, ETR

09.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Nova objava - 08.05.2018 10:16 Primjer II kolokvijuma dat je u prilogu

08.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu

Termin za II kolokvijum: sala 106, petak, 11.05.2018. od 10h.

08.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Engleski jezik IV

Važno - 08.05.2018 11:59

08.05.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

Važno - 08.05.2018 12:01

08.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Digitalna obrada signala

Četvrte laboratorijske vježbe

08.05.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Rezultati II kolokvijuma

08.05.2018


Energetika i automatika-Visokonaponska razvodna postrojenja

Nastava u subotu 12.05.2018 godine

08.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove Elektronike

Laboratorijska vježba br. 4 iz Osnova elektronike

08.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Elektroenergetika

Obilazak HE Perucice

08.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Osnove Elektronike

Trenutno bodovno stanje

08.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Materijal za 13. i 14. termin predavanja

07.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Programiranje II

Rezultati drugog laboratorijskog testa

07.05.2018


Energetika i automatika-Analiza elektroenergetskih sistema I

Vježbe

07.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Programski jezik I

Popravni kolokvijum

07.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Principi mobilnih radiokomunikacija

Rezultati ponovljenog kolokvijuma

07.05.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Četvrte laboratorijske vježbe

07.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Jedanaesti termin predavanja

07.05.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Odlaganje laboratorijskih vježbi

07.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Odlaganje drugog kolokvijuma

07.05.2018


Energetika i automatika-Osnove računarstva II

Jedanaesti termin računskih vježbi

07.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Priprema za zavrsni ispit

07.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Mikrotalasna tehnika-Propagacija u mobilnim radiokomunikacijama

Rezultati ponovljenog kolokvijuma

07.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Poslovne računarske mreže

Termin popravnog I lab. testa

06.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Baza za pripremu II kolokvijuma

06.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Upravljanje relacionim bazama podataka- ACCESS

Priprema za II kolokvijum

06.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Osnove digitalnih telekomunikacija

Termin 11

05.05.2018


Energetika i automatika-Signali i sistemi

Termin drugog kolokvijuma

05.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Matematika u računarstvu (napredni kurs)

Termin drugog kolokvijuma

05.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Ekspertni sistemi

Materijali sa vježbi nakon prvog kolokvijuma

05.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Električna mjerenja

Novi termin II kolokvijuma

05.05.2018


Energetika i automatika-Električna mjerenja

Novi termin II kolokvijuma

05.05.2018


Energetika i automatika-Engleski jezik IV

PREGLED RADOVA

05.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Organizacija i arhitektura računara I

Rezultati drugog kolokvijuma

05.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Telekomunikacije-Računarske mreže (t)

Rezultati polaganja popravnog kolokvijuma

04.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari, smjer Računari-Računarske mreže (r)

Rezultati polaganja popravnog kolokvijuma

04.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Termin popravnog kolokvijuma

04.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Računarske mreže i komunikacije

Termin drugog kolokvijuma

04.05.2018


Primijenjeno računarstvo-E-komerc

Drugi kolokvijum iz E-komerca sala i vrijeme

04.05.2018


Elektronika telekomunikacije i računari-Mjerenja u elektronici

Termin II kolokvijuma

04.05.2018


Primijenjeno računarstvo-Teorija signala i informacija

Termin predroka zavrsnog ispita

04.05.2018