Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 06.12.2019
Termin drugog kolokvijuma
- ELEKTROMAGNETIKA 06.12.2019
Raspored grupa za polaganje kolokvijuma
- ELEKTROMAGNETIKA 06.12.2019
Raspored grupa za polaganje kolokvijuma
- UVOD U ELEKTRIČNE MAŠINE I TRANSFORMATORI 06.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- PROJEKTOVANJE ENERGETSKIH POLUPROVODNIČKIH PRETVAR 06.12.2019
Rezultati kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 06.12.2019
Rezultati drugog laboratorijskog testa
- PROGRAMIRANJE II 06.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 06.12.2019
Rezultati drugog laboratorijskog testa za smjer EA
- ELEKTRIČNA MJERENJA 06.12.2019
Rezultati nakon drugog kolokvijuma
- ELEKTRIČNA MJERENJA 06.12.2019
Rezultati nakon drugog kolokvijuma
- Engleski jezik III 06.12.2019
Колоквијум - 06.12.2019 18:10
- Engleski jezik III 06.12.2019
Колоквијум - 06.12.2019 18:11
- DIGITALNA OBRADA SIGNALA 05.12.2019
Četvrti domaći zadatak
- ADAPTIVNI DISKRETNI SISTEMI I NEURALNE MREŽE 05.12.2019
Rezultati kolokvijuma
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 05.12.2019
Predavanje 6 i 7
- Engleski jezik III 05.12.2019
Predavanja - termin
- PROGRAMIRANJE II 05.12.2019
Termin predavanja 6.12.2019. godine
- INŽENJERSKA MATEMATIKA 05.12.2019
Kolokvijum 11.12.
- EKSPLOATACIJA I PLANIRANJE EES 05.12.2019
Pregled bodovnog stanja nakon urađenog II kolokvijuma
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 05.12.2019
Termin polaganja III kolokvijuma
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 05.12.2019
Termin polaganja III kolokvijuma
- PROJEKTOVANJE POMOĆU RAČUNARA U EES 05.12.2019
Nastava za 06.12.2019
- ADAPTIVNI DISKRETNI SISTEMI I NEURALNE MREŽE 05.12.2019
Nadoknada propuštenog termina vježbi
- UPRAVLJANJE TEHNOLOŠKIM PROCESIMA 04.12.2019
Bodovno stanje nakon izrade četvrtog testa iz predmeta UTP
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 04.12.2019
Primjeri zadataka III kolokvijuma
- INŽENJERSKA GRAFIKA I DOKUMENTACIJA 04.12.2019
Primjeri zadataka III kolokvijuma
- FIZIKA 04.12.2019
ОСВОЈЕНИ ПОЕНИ ТОКОМ ГОДИНЕ
- FIZIČKO-TEHNIČKA MJERENJA 04.12.2019
Laboratorijske vježbe
- MATEMATIKA I 04.12.2019
Rezultati kolokvijuma
- MATEMATIKA I 04.12.2019
Rezultati kolokvijuma
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 03.12.2019
Materijal 9
- ARHITEKTURA RAČUNARA 03.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 03.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 03.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE 03.12.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- BAZE PODATAKA 03.12.2019
Primjer drugog kolokvijuma
- UVOD U ELEKTRIČNE MAŠINE I TRANSFORMATORI 03.12.2019
Otkazan obilazak HE PIVA
- PROJEKTOVANJE POMOĆU RAČUNARA U EES 03.12.2019
Otkazan obilazak HE PIVA
- TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA 03.12.2019
Rezultati kolokvijuma
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 03.12.2019
Termin drugog kolokvijuma
- ELEKTRIČNA MJERENJA 02.12.2019
Termin drugog kolokvijuma
- ELEKTRIČNA MJERENJA 02.12.2019
Termin drugog kolokvijuma
- ELEKTROMAGNETIKA 02.12.2019
Termin kolokvijuma
- ELEKTROMAGNETIKA 02.12.2019
Termin kolokvijuma
- Engleski jezik III 02.12.2019
материјал за вјежбање, донијети на час 02.12.2019 10:14
- ELEKTRONIKA 02.12.2019
Peta laboratorijska vježba
- DIGITALNA ELEKTRONIKA 02.12.2019
Termin nastave
- TEHNIKA VISOKOG NAPONA 02.12.2019
Rezultati I kolokvijuma
- PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA 02.12.2019
Termin II kolokvijuma je cetvrtak, 05.12.2019 u 15h, sala 106
- APLIKATIVNI SOFTVER (MATEMATIČKI PAKETI) 02.12.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
1 ... 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 ... 350