Obavještenja za predmete - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 13.02.2019
Teme seminarskih radova, struktura herbarske zbirke
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA VIŠIH BILJAKA II 13.02.2019
Teme seminarskih radova i rok za prijavu teme
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 12.02.2019
ECTS kalatog i slajdovi sa prva dva predavanja
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA VIŠIH BILJAKA II 12.02.2019
Termini kolokvijuma i testa
- FIZIKA 12.02.2019
Raspored rada u labaratoriji - 12.02.2019 13:23
- FIZIKA 12.02.2019
Termin i sala - 12.02.2019 13:30
- ZAVRŠNI PROJEKAT 11.02.2019
Konsultacije
- ANALITIČKA OBRADA PODATAKA-DATA MINING 10.02.2019
Prvi čas
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 09.02.2019
Информације и План рада
- RAČUNARSKE MREŽE 09.02.2019
Информације и План рада
- DISTRIBUIRANI RAČUNARSKI SISTEMI 09.02.2019
Информације и План рада
- PERIFERIJE I INTERFEJSI 09.02.2019
Информације и План рада
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 09.02.2019
Информације и План рада
- BEZBJEDN.RAČUN.SISTEMA 09.02.2019
Информације и План рада
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 09.02.2019
Термини одржавања колоквијума
- RAČUNARSKE MREŽE 09.02.2019
Термини одржавања колоквијума
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 09.02.2019
Термини одржавања тестова
- DISTRIBUIRANI RAČUNARSKI SISTEMI 09.02.2019
Термини одржавања колоквијума
- PERIFERIJE I INTERFEJSI 09.02.2019
Термини одржавања тестова и колоквијума
- BEZBJEDN.RAČUN.SISTEMA 09.02.2019
Термини одржавања колоквијума
- ARHITEKTURA RAČUNARSKIH SISTEMA 08.02.2019
Plan rada - ECTS katalog
- PROGRAMIRANJE 2 07.02.2019
Prog2 - kompletan tekst predavanja (A, B, C), 102 pages
- PROGRAMIRANJE 2 07.02.2019
Informacija o predmetu i plan rada za semestar (A, B, C)
- PROGRAMIRANJE II 07.02.2019
Prog2 - kompletan tekst predavanja, 102 pages
- PROGRAMIRANJE II 07.02.2019
Informacija o predmetu i plan rada za semestar
- MATEMATIČKE METODE U FIZICI 07.02.2019
Rezultati popravnog zavrsnog ispita i predlog ocjene
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 07.02.2019
Aktivnosti u prvoj i drugoj radnoj sedmici
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 07.02.2019
Grupe za vjezbe
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 07.02.2019
Grupe za vjezbe
- ORGANSKA HEMIJA 06.02.2019
INFORMACIJE ZA STUDENTE I PLAN RADA
- ORGANSKA HEMIJA 06.02.2019
Praktikum iz organske hemije za studente biologije
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
P. p. - kompletan tekst predavanja (A, B), 81 pages
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
Informacija o predmetu i plan rada za semestar (A, B)
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
P. p. D smjer - kompletan tekst predavanja, 96 pages
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
Informacija o predmetu i plan rada za semestar
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
Materijal o asembleru "princi4" (prakticna vjezba) - A, B
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
Materijal o asembleru "princi7" (laboratorija) - A, B
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
Materijal o asembleru "princi4" (prakticna vjezba)
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 06.02.2019
Materijal o asembleru "princi7" (laboratorija)
- ATOMSKA FIZIKA 06.02.2019
Rezultati popravnog kolokvijuma II-Atomska fizika
- ANATOMIJA I MORFOLOGIJA BILJAKA 06.02.2019
EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE NAKON POPRAVNOG ZAVRŠNOG DIJELA ISPITA
- FIZIOLOGIJA BILJAKA 06.02.2019
EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENA NAKON POPRAVNOG ZAVRSNOG DIJELA ISPITA
- ANALIZA 3 06.02.2019
Konacni rezultati
- KOMPLEKSNA ANALIZA 1 06.02.2019
Nova objava - 06.02.2019 21:34
- NUMERIČKA ANALIZA 05.02.2019
Konačni rezultati i prijedlog ocjena
- GEOGRAFSKI INFORMACIONI SISTEMI 05.02.2019
Rezultati završnog ispita i predlog zaključnih ocjena
- EKOLOGIJA BILJAKA I 05.02.2019
ZAKLJUCNE OCJENE
- ANALIZA 1 05.02.2019
Rezultati popravnog završnog ispita
- ANALIZA 1 05.02.2019
Rezultati popravnog završnog ispita
- JEDNAČINE MATEMATIČKE FIZIKE 05.02.2019
Rezultati popravnog završnog ispita
1 ... 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 ... 320