Obavještenja za predmete - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 31.03.2019
Kad ce biti prvi kolokvijum (A, B) + materijali
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 30.03.2019
Domaći 2
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 30.03.2019
Domaći 2
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 30.03.2019
Kolokvijum
- ANALIZA 2 30.03.2019
Prvi kolokvijum
- ANALIZA 2 30.03.2019
Prvi kolokvijum
- PROGRAMIRANJE 2 30.03.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE 2 30.03.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE 2 30.03.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 30.03.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE 2 30.03.2019
Kad ce biti kolokvijum (A, B, C)?
- PROGRAMIRANJE 2 30.03.2019
Materijali za pripremu kolokvijuma (A, B, C)
- PROGRAMSKI JEZIK C 29.03.2019
Rezulati prvog testa
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 28.03.2019
Nova objava - 28.03.2019 10:35
- ANALITIČKA OBRADA PODATAKA-DATA MINING 28.03.2019
Klasifikacija tekstualnih dokumenata
- PROGRAMIRANJE 2 28.03.2019
Termin održavanja testa
- MATEMATIKA 27.03.2019
maetrijali - binomna, Poissonova, Gaussova raspodjela
- SISTEMATIKA GLJIVA I LIŠAJEVA 27.03.2019
Termin održavanja četvrte laboratorijske vježbe
- ANALITIČKA OBRADA PODATAKA-DATA MINING 26.03.2019
Odbrana domaćeg zadatka
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 26.03.2019
Rezultati prvog testa
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 26.03.2019
Rezultati prvog testa
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 26.03.2019
Rezultati testa I
- DISTRIBUIRANI RAČUNARSKI SISTEMI 26.03.2019
Резултати првог теоријског колоквијума
- INTERNET TEHNOLOGIJE 26.03.2019
Drugi domaći zadatak - termin predaje zadatka
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 26.03.2019
kolokvijum I
- ENGLESKI JEZIK 4 26.03.2019
Rezultati kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE 2 26.03.2019
Rezultati kolokvijuma
- RAČUNARSKE MREŽE I KOMUNIKACIJE 25.03.2019
Резултати првог колоквијума
- RAČUNARSKE MREŽE 25.03.2019
Резултати првог колоквијума
- OSCILACIJE I TALASI 25.03.2019
Termin kolokvijuma
- VJEROVATNOĆA I STATISTIKA 25.03.2019
Slučajni vektori diskretnog tipa
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 25.03.2019
Aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA VIŠIH BILJAKA II 25.03.2019
Promjena termina održavanja kolokvijuma
- UVOD U DIFERENCIJALNU GEOMETRIJU 24.03.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- MATEMATIKA II 24.03.2019
Prvi kolokvijum TERMIN
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 23.03.2019
Raspored polaganja testa I
- BEZBJEDN.RAČUN.SISTEMA 23.03.2019
Резултати првог колоквијума
- PERIFERIJE I INTERFEJSI 23.03.2019
Резултати првог теста
- EKOLOGIJA BILJAKA II 22.03.2019
rezultati kolokvijuma
- METODIKA NASTAVE PRIRODE I BIOLOGIJE 22.03.2019
predavanja 1-4
- ANALIZA 4 21.03.2019
Termin odrzavanja predavanja - 21.03.2019 14:45
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 21.03.2019
Nova objava - 21.03.2019 16:08
- INTERNET TEHNOLOGIJE 21.03.2019
Drugi domaći zadatak
- ORGANSKA HEMIJA 21.03.2019
Rezultati I domaceg zadatka i I laboratorijskog testa iz Organske hemije
- OSNOVI MJERENJA U FIZICI II 20.03.2019
евиденција поена након другог теста
- STATISTIČKA OBRADA PODATAKA 20.03.2019
Primjer kolokvijuma
- NAPREDNE BAZE PODATAKA 19.03.2019
Odlaganje vježbi
- NAPREDNE BAZE PODATAKA 19.03.2019
Odlaganje vježbi
- BAZE PODATAKA II 19.03.2019
Odlaganje vježbi
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 19.03.2019
Raspored aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici
1 ... 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 ... 320