Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- Engleski jezik III 09.03.2020
Otkazivanje casa- 09.03.2020 11:28
- ELEKTROMAGNETIKA 09.03.2020
Predavanje 6
- ELEKTROMAGNETIKA 09.03.2020
Predavanje 6
- ELEKTROENERGETIKA 09.03.2020
Termin kolokvijuma
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 09.03.2020
Preuzimanje materijala za SR
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 09.03.2020
Student Marina Sljukic treba da se javi sjutra (10.03.2020) u lab za EES u 15.00h
- INFORMACIONI SISTEMI 09.03.2020
Materijal sa predavanja
- INFORMACIONI SISTEMI 09.03.2020
Materijal sa predavanja
- Engleski jezik IV 09.03.2020
sala 018
- Programabilni uređaji i objektno orjentisano progr 09.03.2020
Vraćanje pozajmljene Arduino opreme
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 09.03.2020
Brošura sa savjetima o načinu ponašanja i prevenciji širenja Korona virusa - IJZ
- MJERENJA U ELEKTRONICI 09.03.2020
Termin prvog kolokvijuma
- ELEKTRANE 09.03.2020
Termin kolokvijuma - predstavnik studenta da se javi saradniku
- OSNOVI ELEKTRONIKE 09.03.2020
Materijal sa vjezbi
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 09.03.2020
Materijal za 5. termin
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 08.03.2020
Prenos digitalnog signala u osnovnom opsegu učestanosti
- OSNOVI ELEKTRONIKE 08.03.2020
Termin prvog kolokvijuma
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 08.03.2020
Termin prvog kolokvijuma
- MULTIMEDIJALNI SISTEMI 08.03.2020
Termin kolokvijuma
- ANALIZA ELEKTROENERGETSKIH SISTEMA II 07.03.2020
Termin Prve laboratorijske vjezbe
- STONO IZDAVAŠTVO 06.03.2020
Vjezba broj 3
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA I 06.03.2020
Termin prvog kolokvijuma
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 06.03.2020
Treće predavanje
- MOBILNE RADIOKOMUNIKACIJE 06.03.2020
Treće predavanje
- ELEKTROENERGETIKA 06.03.2020
Termin kolokvijuma
- VISOKONAPONSKE MREŽE I VODOVI 06.03.2020
Materijal ss III predavanja
- PROJEKAT 05.03.2020
Vrijeme održavanja prvog kolokvijuma
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 05.03.2020
Raspored grupa za drugu lab. vježbu
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 05.03.2020
Lab. vježba 2 (2020)
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 05.03.2020
Grupe za SR & preuzimanje materjala
- DISTRIBUIRANI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE 05.03.2020
Termin I kolokvijuma je ponedjeljak, 9.03.2020. u 9h, sala 016
- DISTRIBUIRANI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE 05.03.2020
Materijal 4
- RAČUNARSKI INTERFEJSI I PERIFERIJE 05.03.2020
Koračni motor
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 04.03.2020
Prvi domaći zadatak i termin predaje
- SIGNALI I SISTEMI 04.03.2020
Prvi domaći zadatak
- Programabilni uređaji i objektno orjentisano progr 04.03.2020
Termin pripremnih vježbi za kolokvijum
- INFORMACIONI SISTEMI 04.03.2020
Termin nastave
- INFORMACIONI SISTEMI 04.03.2020
Termin nastave
- DIGITALNA OBRADA SIGNALA 04.03.2020
Obavještenje za studente koji predmet polažu po starom nastavnom planu - DOMAĆI ZADACI
- DIGITALNI TELEKOMUNIKACIONI SISTEMI 03.03.2020
Nastava 04,03,2020,
- PROJEKAT 03.03.2020
Termin prvog kolokvijuma
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU 03.03.2020
materijal
- PROJEKAT 03.03.2020
Grupe za izradu seminarskih radova - konačni spisak
- VISOKONAPONSKA RAZVODNA POSTROJENJA 03.03.2020
Termin pr
- DIGITALNO UPRAVLJANJE 02.03.2020
Predavanje 1
- DIGITALNO UPRAVLJANJE 02.03.2020
Predavanje 2
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU 02.03.2020
I domaci
- ENERGETIKA I EKOLOGIJA 02.03.2020
Uputstvo za pisanje seminarskog rada
- VISOKONAPONSKE MREŽE I VODOVI 02.03.2020
Tabela za 1. domaci
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 02.03.2020
Materijal za 4. i 5. termin
1 ... 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 ... 350