Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- EKSPERTNI SISTEMI 04.06.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- Softversko inženjerstvo 04.06.2019
Raspored polaganja završnog ispita
- Analogna i digitalna elektronika 04.06.2019
Materijal sa predavanja
- INFORMACIONI SISTEMI 04.06.2019
Termin ispita i odbrane seminarskih radova
- PROGRAMIRANJE II 04.06.2019
Rezultati završnog ispita sa predlogom ocjena
- UPRAVLJANJE EES 03.06.2019
Termin Završnog ispita
- ENERGETIKA I EKOLOGIJA 03.06.2019
Bodovi prije zavrsnog
- OSNOVI ELEKTRONIKE 03.06.2019
Rezultati popravnog kolokvijuma
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 03.06.2019
Rezultati nakon popravnog
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 03.06.2019
Termin II popravnog roka
- OSNOVI ELEKTROENERGETIKE 31.05.2019
Termin zavrsnog ispita
- ENERGETIKA I EKOLOGIJA 31.05.2019
Termin zavrsnog ispita
- KOMPJUTERSKA GRAFIKA 31.05.2019
Rezultati nakon II redovnog i I popravnog kolokvijuma
- DISTRIBUIRANI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE 31.05.2019
Poslednji rok za predaju seminarskih radova
- UPRAVLJANJE RELACIONIM BAZAMA PODATAKA-ACCESS 31.05.2019
Rezultati nakon popravnog I i II testa
- PROGRAMIRANJE II 30.05.2019
Termin laboratorijskih vježbi
- PROGRAMIRANJE II 30.05.2019
Materijal sa jedanaestog termina predavanja
- OSNOVI ELEKTRONIKE 30.05.2019
Rezultati nakon popravnog kolokvijuma
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 30.05.2019
Rezultati ispita i predlog ocjena
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 30.05.2019
Termin popravnog završnog ispita
- VISOKONAPONSKA RAZVODNA POSTROJENJA 30.05.2019
Vježbe - Uzemljenje
- TEORIJA SIGNALA I INFORMACIJA 30.05.2019
Rezultati zavrsnog ispita
- EKSPERTNI SISTEMI 29.05.2019
Rezultati drugog kolokvijuma
- FIZIKA I 29.05.2019
Rezultati popravniog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 29.05.2019
Predavanje XIII
- ENGLESKI JEZIK-IV STEPEN 29.05.2019
Predavanje XII
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU 29.05.2019
Rezultati II kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 29.05.2019
Ukupno bodovno stanje prije završnog ispita
- ENERGETSKA ELEKTRONIKA 29.05.2019
Rezultati popravnog kolokvijuma
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 29.05.2019
Rezultati ispita
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 29.05.2019
Rezultati
- SIGNALI I SISTEMI 28.05.2019
Peti domaći zadatak
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 28.05.2019
Peti domaći zadatak
- ELEKTRIČNE MAŠINE U ELEKTROENERGETSKIM SISTEMIMA 28.05.2019
Rezultati predroka za studente koji ucestvuju u W&T programu
- Engleski jezik IV 28.05.2019
Nova objava - 28.05.2019 10:58
- Engleski jezik IV 28.05.2019
Raspored polaganja završnog ispita - 28.05.2019 10:59
- Računarske mreže (t) 28.05.2019
Termin odbrane seminarskog rada
- KOMPJUTERSKA GRAFIKA 28.05.2019
Rezultati predroka
- ELEKTRONSKI MJERNI INSTRUMENTI 28.05.2019
Rezultati popravnog kolokvijuma iz Elektronskih mjernih instrumenata (23.05.2019.)
- PROGRAMSKI JEZIK I 28.05.2019
Rezultati ispita
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 28.05.2019
Raspored grupa za polaganje završnog ispita
- OSNOVI ELEKTRONIKE 28.05.2019
Rezultati predroka
- Softversko inženjerstvo 28.05.2019
Treći domaći zadatak
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU 27.05.2019
Primjer ispita i peti domaći
- DIGITALNA ELEKTRONIKA 27.05.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- Računarske vještine 27.05.2019
Rezultati ispita za studente koji su se prijavili za WAT program
- STONO IZDAVAŠTVO 27.05.2019
Rezultati popravnog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 27.05.2019
Nastava 30. maja
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 27.05.2019
Bodovno stanje prije ispita
1 ... 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 ... 350