Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 17.04.2019
Termin konsultacija
- MJERENJA U ELEKTRONICI 17.04.2019
Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma
- ELEKTRIČNA MJERENJA 17.04.2019
Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine
- ELEKTRIČNA MJERENJA 17.04.2019
Termini II kolokvijuma i popravnog kolokvijuma za studente po programu iz 2012. godine
- ENGLESKI JEZIK-IV STEPEN 17.04.2019
Dinamičko EM polje
- PROGRAMIRANJE II 17.04.2019
Predavanje 10
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 17.04.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- E-poslovanje 17.04.2019
Termin popravne laboratorijske vježbe
- E-KOMERC 17.04.2019
Termin popravne laboratorijske vježbe
- INFORMACIONI SISTEMI 16.04.2019
Konsulatcije
- ELEKTRONSKI MJERNI INSTRUMENTI 16.04.2019
Vježbe 9
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 16.04.2019
Termin kolokvijuma
- 16.04.2019
Rezultati trećeg lab testa
- 16.04.2019
Rezultati trećeg lab testa
- Softversko inženjerstvo 16.04.2019
Rezultati kolokvijuma
- Softversko inženjerstvo 16.04.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- 16.04.2019
Termini popravnog lab testa i popravnog kolokvijuma
- 16.04.2019
Termini popravnog lab testa i popravnog kolokvijuma
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 16.04.2019
Ugaone modulacije - zadaci
- OSNOVI ELEKTRONIKE 16.04.2019
Vjezbe - stabilizatori
- FIZIKA I 16.04.2019
Termin kolokvijuma
- Engleski jezik II 15.04.2019
Nova objava - 15.04.2019 10:27 Pripremni test za I kolokvijum
- ELEKTRIČNE MAŠINE U ELEKTROENERGETSKIM SISTEMIMA 15.04.2019
NOVI TERMIN PRVOG KOLOKVIJUMA
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE II 15.04.2019
Rezultati kolokvijuma
- Web programiranje 15.04.2019
Osmo predavanje
- PROGRAMSKI JEZIK I 15.04.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 15.04.2019
Raspored III lab. vjezbe - utorak 16.03.
- MATEMATIKA II 14.04.2019
Kolokvijum
- MATEMATIKA II 14.04.2019
Grupne konsultacije
- MATEMATIKA II 14.04.2019
Kolokvijum
- OSNOVI ELEKTRONIKE 14.04.2019
Termini laboratorijskih vjezbi 15.4.2019.
- SIGNALI I SISTEMI 14.04.2019
Laboratorijske vježbe 4
- SIGNALI I SISTEMI 14.04.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 13.04.2019
Termin 9
- WEB PROGRAMIRANJE - JAVA 13.04.2019
Termin 8
- ENERGETSKA ELEKTRONIKA 13.04.2019
REZULTATI NAKON PRVOG KOLOKVIJUMA
- ORGANIZACIJA I ARHITEKTURA RAČUNARA I 13.04.2019
Rezultati kolokvijuma
- MATEMATIKA U RAČUNARSTVU -napredni kurs 12.04.2019
Treći domaći zadatak
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 12.04.2019
Sesto predavanje
- 12.04.2019
Termin trećeg lab testa
- 12.04.2019
Termin trećeg lab testa
- PROGRAMSKI JEZIK I 11.04.2019
Predaja drugog domaćeg
- Računarske mreže (t) 11.04.2019
Rezultati polaganja kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 11.04.2019
Materijal sa sedmog termina predavanja
- Računarske mreže (r) 11.04.2019
Rezultati polaganja kolokvijuma
- STONO IZDAVAŠTVO 11.04.2019
Raspored grupa za polaganje II kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II 11.04.2019
Rezultati nakon popravnog kolokvijuma
- DISTRIBUIRANI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE 11.04.2019
Rezultati nakon kolokvijuma
1 ... 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 ... 350