Aktuelni konkursi za predavače u okviru Erasmus + programa

Aktuelni konkursi za predavače Univerziteta Crne Gore u okviru Erasmus + programa - Staff Mobiliy for Teaching, dostupni su na sljedećim linkovima:

Univerzitet u Pečuju (Mađarska)_Arhitektura, Ekonomski, FTH, Filološki, FPN. Rok za prijavu: oktobar, 2021.

Univerzitet u Brašovu (Rumunija): Mašinski, MTF, ETF, Arhitektura, Građevinski. Rok za prijavu: oktobar 2021.

Univerzitet u Almeriji (Španija)_BTF, Ekonomski, Filološki, FTH. Rok za prijavu: oktobar 2021.

Šleski tehnološki univerzitet (Poljska)_Arhitektonski, Elektrotehnički, Građevinski, Metalurško-tehnološki i Mašinski_fakultet. Rok za prijavu: oktobar 2021.

Univerzitet Banki Donat, Faculty of Mechanical and Safety Engineering u Budimpešti, Pomorski fakultet. Rok za prijavu: 31. oktobar 2021.

Univerzitet Opole:_FPN, Muzička akademija, jezici i ekonomija. Rok za prijavu: 31.oktobar 2021.

Visoko gospodarsko učilište u Križevcima (Hrvatska)_BTF. Rok za prijavu 31. oktobar 2021.

Helenski mediteranski univerzitet na Kritu (Grčka)_sve oblasti_rok za prijavu 31.oktobar 2021.

Slobodni univerzitet u Berlinu,_više oblasti,_rok za prijavu 31.oktobar 2021.

Univerzitet NOVA u Lisabonu (Portugalija)_više oblasti_rok za prijavu 31.oktobar 2021.

Univerzitet u Varšavi_sve oblasti_rok za prijavu 10. novembar 2021.

Univerzitet u Nisi (Poljska)_Ekonomija (primijenjene studije) i Arhitektura_rok za prijavu 10.novembar 2021.

Univerzitet u Bolonji_Mašinstvo_rok za prijavu 10.novembar 2021.

Politehnički univerzitet u Temišvaru (Rumunija)_Pomorstvo i ETF_rok za prijavu 10.novembar 2021.

Univerzitet u Mariboru (Slovenija).BTF,Filozofski, FTH,_15.novembar 2021.

Univerzitet u Torinu (Italija)_Filološki fakultet. Rok za prijavu novembar 2021.

Liepaja pomorska akademija (Letonija),pomostvo. Rok za prijavu 15.novembar

KUniverzitet u Leonu (Španija)_sve, novembar 2021.