Eksterna evaluacija Erasmus + projekta SUCCESS održana na Mašinskom fakultetu

Eksterna evaluacija Erasmus + SUCCESS projekta u kojem učestvuje i Mašinski fakultet, realizovana je 21.06.2023. godine u prostorijama Mašinskog fakulteta. Evaluaciju je sproveo g-din Philippe Dubois u ime organizacije OBREAL. Slična evaluacija je sprovedena na partnerskim univerzitetima Success projekta iz Bosne i Hercegovine, Albanije i Crne Gore.

Sastanku u Podgorici su prisustvovali članovi Success projektnog tima i to: Prof. dr Jelena Šaković Jovanović, Prof. dr Aleksandar Vujović, mr Jovana Vukčević i Vladan Perazić kao i studenti različitih nivoa studija Mašinskog fakulteta koji su kroz ovaj projekat, prošli obuku iz oblasti preduzetništva. Takodje, aktivno učešće na sastanku su uzeli i studenti koji su predstavljali Mašinski fakultet na međunarodnom Start Up takmičenju u Sarajevu i to: Anes Beriša I Ermin Mehović. Na sastanku su, kroz interaktivan rad, analizirani ostvareni rezultati u odnosu na postavljene ciljeve i ukazano na značaj predstojećih aktivnosti. G-din Philippe Dubois je imao priliku i da vidi opremu koju je Mašinski fakultet obezbijedio kroz Success projekat. Sastanak je uspješno okončan na zadovoljstvo svih prisutnih.

Detaljnije informacije o projektu se mogu naći na sledećem linku: https://success-project.ba/