Okrugli sto: Diskusija o reindustrijalizaciji i novim proizvodima u Crnoj Gori

Prvi u nizu okruglih stolova sa kojeg će zaključci i preporuke biti dio publikacije pod nazivom Crna Gora 2024-2034: vizija i preporuke Univerziteta Crne Gore i zvanično upućeni Vladi Crne Gore i Skupštini Crne Gore na razmatranje, ali i cijeloj stručnoj i opštoj javnosti na uvid, održava se u organizaciji Univerziteta Crne Gore i Mašinskog fakulteta, pod nazivom „Reindustrijalizacija i novi proizvodi u Crnoj Gori - šansa za održivi razvoj ekonomije“, 15. aprila 2024. godine, sa početkom u 11 časova, u Plavoj sali Rektorata Univerziteta Crne Gore.

Panel diskusiju, u okviru Okruglog stola, otvara dekan Mašinskog fakulteta prof. dr Radoje Vujadinović.

Učesnici su:

• Maja Jokanović, načelnica Direkciije za industrijsku politiku i razvoj, Ministarstvo ekonomskog razvoja
  • Slavica Pavlović, direktorica Sektora za udruženja, Privredna komora Crne Gore
  • Slobodan Stanić, izvršni direktor, kompanija Remid VIS
  • Prof. dr Radoslav Tomović, Mašinski fakultet Univerziteta Crne Gore

Moderator je prof. dr Uroš Karadžić, prodekan za naučnoistraživački rad Mašinskog fakulteta.

U prilogu objave dostupan je Program događaja.

Dokumenti

PROGRAM_Reindustrijalizacija i novi proizvodi u Crnoj Gori - šansa za održivi razvoj ekonomije

Preuzmi

Dokumenti