TV prilog: Reindustrijalizacija i novi proizvodi - vizija za održivi razvoj Crne Gore

Dekan Mašinskog fakulteta prof. dr Radoje Vujadinović kazao je da se ovom fakultetu  ukazala velika čast i prilika da organizuje prvi događaj koji ujedno obilježava i 54 godine od 15. aprila 1970. Na ovaj datum Savjet tehničkog fakulteta u Titogradu, kojim je predsjedavao prof. Milorad Velašević, donio je Odluku o izmjenama i dopunama Statuta, kojom je po prvi put u okviru Tehničkog fakulteta prepoznat Mašinski odsjek.

Osvrnuvši se na postignute dosadašnje rezultate Mašinskog fakulteta i važnosti njegove uloge, on je otvorio panel diskusiju „Reindustrijalizacija i novi proizvodi u Crnoj Gori - šansa za održivi razvoj ekonomije“.