Ugovor o saradnji Mašinski fakultet - JP Regionalni vodovod

Dekan Mašinskog fakulteta prof. dr Igor Vušanović i direktor JP Regionalni Vodovod Crnogorsko primorje Goran Jevrić, potpisali su danas Ugovor o realizaciji projekta pod imenom: Uspostavljanje sistema menadžmenta životnom sredinom u skladu sa standardom ISO 14001: 2015.

Projekat će realizovati tim Centra za kvalitet Mašinskog fakulteta, koji se već duže od 20 godina bavi ISO standardima sistema menadžmenta. Projektom je predviđena izrada dokumentacije za upravljanje životnom sredinom u JP Regionalni Vodovod ali i obuka kadrova koji će održavati i kontinuirano unapređivati uspostavljeni sistem upravljanja životnom sredinom.

Tokom današnjeg sastanka vodjeni su i vrlo konstruktivni razgovori u pravcu intenziviranja saradnje između Mašinskog fakulteta i JP Regionalni vodovod Crnogorsko primorje a na bazi Memoranduma o razumijevanju potpisanog 28.09.2017. godine između Univerziteta Crne Gore i Regionalnog vodovoda.