Upis na master studije _ 2022/23

Poštovani,

U prilogu objave možete vidjeti detalje Konkursa za upis u prvu godinu master studija, obima 120 ECTS kredita, za studijsku 2022/23 godinu.

Prijave na konkurs se podnose 29. septembra 2022. godine studentskoj službi, u periodu od 10 do 14 časova. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Potrebna dokumentacija:
- originalna diploma ili uvjerenje o završenim osnovnim studijama
- kopija biometrijske lične karte, a za strance odgovarajuća lična isprava koja se izdaje u skladu sa posebnim propisom.

Stranac podnosi i dokaz o poznavanju jezika na kome se izvode studije, izuzev u slučaju kada je završio osnovne studije na jednom od jezika koji su u službenoj upotrebi u Crnoj Gori.

Prijemni ispit za ovaj nivo studija će biti organizovan 30. septembra 2022. godine.

Raspored polaganja prijemnog ispita će biti uskoro objavljen na oglasnoj tabli i internet stranici Mašinskog fakulteta.

Za sve dodatne informacije se možete obratiti studentskoj službi Mašinskog fakulteta.

Srdačno,

Mašinski fakultet