Master radovi studenata Mašnskog fakulteta izloženi na uvid javnosti u Biblioteci UCG

UNIVERZITET CRNE GORE

MAŠINSKI  FAKULTET

OBAVJEŠTENJE

1. Master rad Luke Radunovića pod nazivom «Razvoj SCARA 3D štampača gline sa topološkom optimizacijom konstrukcije«,  izložen je na uvid javnosti u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Mašinskog fakulteta. Primjedbe na rad mogu se dostaviti Mašinskom fakultetu u roku od 7 dana od dana isticanja obavještenja.
  2. Master rad Marka Rašovića pod nazivom  »Mehatronički pristup projektovanju prenosnih mehanizama«, izložen je na uvid javnosti u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Mašinskog fakulteta. Primjedbe na rad mogu se dostaviti Mašinskom fakultetu u roku od 7 dana od dana isticanja obavještenja.
  3. Master rad Anđele Vučetić pod nazivom  »Razvoj bezbjednih školskih puteva primjenom geografskih informacionih sistema«, izložen je na uvid javnosti u Biblioteci Univerziteta Crne Gore i Biblioteci Mašinskog fakulteta. Primjedbe na rad mogu se dostaviti Mašinskom fakultetu u roku od 7 dana od dana isticanja obavještenja.

Podgorica, 18. 10. 2022. godine.