Konkursi za UPIS za MASTER i SPECIJALISTIČKE studije_II rok i PRIJEMNI ISPITI ZA MASTER STUDIJE

Upravni odbor Univerziteta Crne Gore raspisao je danas konkurs za upis na specijalističke i master studije (120 ECTS) Univerziteta Crne Gore – II ROK.

Konkursi su objavljeni u prilogu ovog obavještenja i u dnevnim novinama koje izlaze u Crnoj Gori.

PRIJAVA NA KONKURS za oba nivoa studija se podnosi u PETAK, 06. OKTOBRA 2023. godine studentskoj službi organizacione jedinice u periodu od 8 – 16 časova. Isti termini za prijavu važe i za kandidate koji konkurišu za upis u drugu godinu master studija.

Za upis na budžetske master studijske programe, kandidati su dužni da polože PRIJEMNI ISPIT koji će za sve studijske programe master studija biti organizovani u SUBOTU, 07. OKTOBRA. 2023. godine, u Sali A203 sa početkom u 10 časova.

Upis kandidata i izdavanje uvjerenja obaviće se zaključno sa PONEDELJKOM, 9. oktobrom 2023. godine, u studentskoj službi u periodu od 9-16 časova.

Za upis, kandidati su dužni da donesu:

1. Dva popunjena ŠV obrasca (kupuje se u knjižari)
  2. Indeks uredno popunjen (kupuje se u knjižari)
  3. Dvije slike,
  4. Original dokumenta (svjedočanstva i diplome) i
  5. Kopiju lične karte

Napomena: Ukoliko kandidat ne dostavi tražena dokumenta u navedenim terminima, gubi pravo na upis.

Detalji konkursa dati su u dokumentima u prilogu.