Termin održavanja laboratorijskih vježbi

Laboratorijske vježbe Ispitivanje na zatezanje i Ispitivanje na sabijanje iz predmeta MAŠINSKI MATERIJALI (studijski program Mašinstvo) i predmeta INŽENJERSKI MATERIJALI (studijski program Mehatronika) će se održati u četvrtak 16.05.2024. godine u sledećim terminima:

- I grupa, studenti studijskog programa Mašinstvo sa brojem indeksa od 1/23 završno sa 15/23 i studenti studijskog programa Mehatronika sa brojem indeksa od 1/23 završno sa 15/23  u 09:15 h
- II grupa, svi ostali studenti u 10:15 h.

Potrebno je da studenti dođu ispred ulaznih vrata laboratorije Mašinskog fakulteta (donji sprat).
Napomena: Studenti koji su u prethodnoj studijskoj godini prisustvovali navedenim vježbama i odbranili izvještaj imaju mogućnost da prenesu poene i u tom slučaju prisustvo ovim vježbama nije neophodno.

Predmetni saradnik