Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- MATEMATIKA III 29.01.2024
Termin završnog ispita
- Optimizacija distributivnih sistema 29.01.2024
VAŽNO! Nova satnica ispita
- Optimizacija distributivnih sistema - izborni 29.01.2024
VAŽNO! Nova satnica ispita
- PROGRAMIRANJE KROZ APLIKACIJE 29.01.2024
Termin ispita
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 29.01.2024
Termin popravnog završnog ispita
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 29.01.2024
Termin popravnog završnog ispita
- Digitalne telekomunikacije 29.01.2024
Rezultati završnog ispita
- APLIKATIVNI SOFTVER (TEKST PROCESORI) 29.01.2024
Rezultati popravnog završnog ispita
- Napredne elektroenergetske mreže 28.01.2024
VAŽNO! Nova satnica ispita
- Električni pogoni 28.01.2024
Rezultati nakon popravnog ispita
- PROGRAMIRANJE II 28.01.2024
Raspored polaganja ispita
- Nestacionarni signali i sistemi 28.01.2024
Termin popravnog kolokvijuma
- MATEMATIKA 27.01.2024
Termin konsultacija
- MATEMATIKA III 27.01.2024
Termin konsultacija
- Deregulacija elektroener.sektora i tržište el.ener 26.01.2024
Rezultati popravnog završnog ispita
- TEHNOLOŠKI PROCESI - LAB VIEW 26.01.2024
Rezultati nakon drugog termina završnog ispita u januarskom roku
- Instalacije i osvjetljenje 26.01.2024
Rezultati nakon prvog termina provjere znanja u januarskom ispitnom roku
- Engleski jezik III 26.01.2024
Nova objava - 26.01.2024 18:39
- Engleski jezik III 26.01.2024
Popravni ispit - 26.01.2024 18:43
- MATEMATIKA I 26.01.2024
Završni ispit
- MATEMATIKA I 26.01.2024
Završni ispit
- PROGRAMIRANJE I 25.01.2024
Rezultati ispita sa predlogom ocjena
- Engleski jezik III 25.01.2024
Engleski jezik III, popravni završni ispit
- PROGRAMIRANJE I 25.01.2024
Rezultati ispita i predlog ocjena
- TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 24.01.2024
Rezultati završnog ispita
- Integrisani mikrosistemi 24.01.2024
Isipit iz Integrisanih mikrosistema (24.01.2024.)
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 24.01.2024
Rezultati nakon završnog ispita
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE I 24.01.2024
Rezultati nakon završnog ispita
- TEORIJA ELEKTRIČNIH KOLA 24.01.2024
Rezultati završnog ispita
- PROGRAMIRANJE II 24.01.2024
Prijava za ispit
- UVOD U ELEKTRIČNE MAŠINE I TRANSFORMATORI 24.01.2024
Rezultati nakon završnog ispita
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 24.01.2024
Rezultati popravnog ispita i predlog ocjena
- Matematičke metode u računarstvu 23.01.2024
Rezultati završnog ispita
- ELEKTRIČNA MJERENJA 23.01.2024
Rezultati završnog ispita sa predlogom ocjena
- FIZIKA 23.01.2024
РЕЗУЛТАТИ ПРВОГ ЈАНУАРСКОГ РОКА СА ПРЕДЛОГОМ ОЦЈЕНЕ
- Elektroenergetski kablovi 23.01.2024
Rezultati zavrsnog ispita unijeti su u e-index.
- UVOD U ELEKTRIČNE MAŠINE I TRANSFORMATORI 22.01.2024
Termin završnog ispita
- UPRAVLJANJE TEHNOLOŠKIM PROCESIMA 22.01.2024
Rezultati nakon prvog termina provjere znanja u januarskom ispitnom roku
- UPRAVLJANJE TEHNOLOŠKIM PROCESIMA 22.01.2024
Rezultati nakon prvog termina provjere znanja u januarskom ispitnom roku
- Upravljanje tehnološkim procesima 22.01.2024
Rezultati nakon prvog termina provjere znanja u januarskom ispitnom roku
- ROBOTIKA I FLEKSIBILNI PROIZVODNI SISTEMI 22.01.2024
Rezultati nakon prvog termina provjere znanja u januarskom ispitnom roku
- Robotika i fleksibilni proizvodni sistemi 22.01.2024
Rezultati nakon prvog termina provjere znanja u januarskom ispitnom roku
- ANALIZA ELEKTROENERGETSKIH SISTEMA I 22.01.2024
Termin uvida u radove
- Tehnika dizajniranja arh. specijalizovane namjene 22.01.2024
Rezultati popravnog kolokvijuma
- Tehnika dizajniranja arh. specijalizovane namjene 22.01.2024
Rezultati popravnog kolokvijuma
- OSNOVI RAČUNARSTVA 21.01.2024
Raspored grupa za završni ispit
- Tehnika visokog napona 21.01.2024
Rezultati popravnog
- PROGRAMSKI JEZIK II 21.01.2024
Završni ispit - raspored grupa
- PROGRAMIRANJE I 21.01.2024
Raspored polaganja ispita
- PROGRAMIRANJE I 21.01.2024
Raspored polaganja ispita
1 ... 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 ... 347