ENERGETIKA I AUTOMATIKA - PROGRAMIRANJE II

Organizacija septembarskog ispitnog roka za smjerove ETR i EA

26.07.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Organizacija septembarskog ispitnog roka za smjerove ETR i EA

26.07.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Organizacija septembarskog ispitnog roka za smjerove ETR i EA

26.07.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - DIGITALNA OBRADA SLIKE

Organizacija septembarskog ispitnog roka

26.07.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMSKI JEZICI -napredni kurs

Правила за курс школска 2020/21

09.07.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Ажурирани материјал за рачунске вјежбе

30.06.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PRINCIPI PROGRAMIRANJA

Ажурирани материјали презентацијие

21.05.2020


RAČUNARSKE NAUKE -

Презентације за школску 2020/1

18.02.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Иновиране презентације за школску 2020/2021

13.02.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - DIGITALNA OBRADA SLIKE

Презентације за школску 2020/21

11.02.2020


RAČUNARSKE NAUKE -

Резултати други термин јануарски рок

04.02.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA

Rezultati drugog ispitnog roka

29.01.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Резултати писменог испита други термин

28.01.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Rezultati nakon drugog termina završnih ispita sa predlogom ocjena, smjerovi ETR i EA

24.01.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PRINCIPI PROGRAMIRANJA

Rezultati popravnog završnog ispita sa predlogom ocjena

24.01.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PRINCIPI PROGRAMIRANJA

Ukupno bodovno stanje i predlog ocjena nakon januarskog ispitnog roka

24.01.2020


RAČUNARSKE NAUKE -

Резултати први термин јануарски рок

22.01.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Usmeni dio ispita odrzace se 28.01.2020. u 20h

21.01.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Резултати писменог испита из Пројектовања информационих система и распоред за усмени

15.01.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA

Rezultati prvog ispitnog roka

15.01.2020


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PRINCIPI PROGRAMIRANJA

Rezultati završnog ispita sa predlogom ocjena

14.01.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Rezultati nakon prvog termina završnog ispita i predlog ocjena, ETR i EA

11.01.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Termin završnog i popravnog završnog ispita za smjerove ETR i EA

09.01.2020


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - DIGITALNA OBRADA SLIKE

Termini popravnih testova u januaru

30.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Popravni kolokvijum je u L2

26.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PRINCIPI PROGRAMIRANJA

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMSKI JEZICI -napredni kurs

Други дио испита јануар и остало

25.12.2019


RAČUNARSKE NAUKE -

Резултати семинарских и завршног испита

23.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Termin popravnog kolokvijuma je cetvrtak, 26.12. 2019. u 16h,

21.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PRINCIPI PROGRAMIRANJA

Termin popravnog kolokvijuma

19.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA

Rezultati odbrane seminarskih radova i drugog kolokvijuma

17.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Termin popravnog lab testa

17.12.2019


RAČUNARSKE NAUKE -

Резултати колоквијума

16.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMSKI JEZICI -napredni kurs

Око првог дијела испита

16.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Rezultati popravnog kolokvijuma, ETR

14.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Rezultati popravnog kolokvijuma, smjer EA

13.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PRINCIPI PROGRAMIRANJA

Termin kolektivnih konsultacija

10.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Rezultati II kolokvijuma

09.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA

Termin drugog kolokvijuma

06.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Rezultati drugog laboratorijskog testa

06.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Termin popravnog kolokvijuma

06.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Rezultati drugog laboratorijskog testa za smjer EA

06.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Termin predavanja 6.12.2019. godine

05.12.2019


RAČUNARSKE NAUKE -

Примјери другог колоквијума

03.12.2019


RAČUNARSKE NAUKE -

Одбране семинарских и термин завршног испита (другог колоквијума)

03.12.2019


STUDIJE PRIMIJENJENOG RAČUNARSTVA - PROJEKTOVANJE INFORMACIONIH SISTEMA

Termin II kolokvijuma je cetvrtak, 05.12.2019 u 15h, sala 106

02.12.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - PROGRAMIRANJE II

Drugi lab test

29.11.2019


RAČUNARSKE NAUKE -

Одбрана семинарског и часови

27.11.2019


ELEKTRONIKA, TELEKOMUNIKACIJE I RAČUNARI - TEORIJA INFORMACIJA I KODOVA

Termin odbrane seminarskih radova

22.11.2019


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ... 8