Vladimir Ilić

saradnik u nastavi mr | Mašinski fakultet

Vladimir Ilić rođen je 29. 7. 1998. godine u Valjevu. Tehničku školu u Valjevu upisuje 2013. godine, obrazovni profil tehničar za bezbednost saobraćaja i završava je sa odličnim uspehom. Na Fakultetu tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu 2017. godine upisuje osnovne akademske studije prvog stepena u trajanju od četiri godine na studijskom programu Saobraćaj i transport. Zvanje diplomiranog inženjera saobraćaja stiče 22. 10. 2021. godine, braneći diplomski rad pod nazivom „Ekvivalent brzine izgubljene na deformacioni rad u analizi...

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2024SCI, SCIE, SSCI, A&HCI
Boško Matović, Aleksandra Petrović, Milanko Damjanović, Aleksandar Bulajić, Vladimir IlićSocio-Cognitive Determinants of Pedestrians’ Intention to Cross on a Red Light Signal: An Application of the Theory of Planned BehaviourSafety

Obavjestenja iz nastave