Učešće na međunarodnom naučno stručnom skupu: Sistem kvaliteta - uslov za uspješno poslovanje i konkurentnost

Predstavnici Mašinskog fakulteta su od 18. do 20. maja 2022. prisustvovali 24. nacionalnom i 10. međunarodnom naučno stručnom skupu „Sistem kvaliteta - uslov za uspješno poslovanje i konkurentnost”.

Na skupu su aktivno učestvovali: profesor emeritus Milan Perović, profesor emeritus Milan Vukčević, doc. dr Nikola Šibalić i mr Srđan Martić. Izlagali su svoje naučne radove u plenarnom dijelu skupa i po sekcijama, aktivno učestvovali u radu okruglih stolova i drugih aktivnosti ovog veoma posjećenog skupa. Obavili su i značajan broj razmjene mišljenja, formalnih i neformalnih dogovora o budućoj saradnji sa predstvnicima institucija iz regiona i šire.