Dekan Radoje Vujadinović o upisu na Mašinski fakultet za RTCG

Dekan Mašinskog fakulteta Univerziteta Crne Gore prof. dr Radoje Vujadinović govorio je za Jutarnji program RTCG o upisu u studijskoj  2023/24. godini.

Praksa je pokazala da studenti ovog Fakulteta ne postaju samo dobri inženjeri, već i vrhunski menadžeri, vlasnici renomiranih privatnih kompanija, ljudi veoma uspješni u biznisu, koji obavljaju najodgovornije funkcije na lokalnom i državnom nivou.

Više informacija o Mašinskom fakultetu možete naći na internet stranici Studentski informator – Mašinski fakultet, dok informacije o upisu možete pronaći na Sve što ste htjeli da pitate: Konkurs, upis i procedure.

Da li ste čuli i našu poslednju novost: Za maturante koji upišu Univerzitet Crne Gore obezbijeđeni su čitači za lične karte.

Više detalja dato je u VIDEO PRILOGU.