Obavještenja za predmete - ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET
- MIKROPROCESORI U INDUSTRIJI 03.04.2024
Optički senzori
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 03.04.2024
Vježbe 7
- OSNOVI DIGITALNIH TELEKOMUNIKACIJA 03.04.2024
Kolokvijum: 15.04.2024.
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 03.04.2024
Kolokvijum: 15.04.2024.
- Engleski jezik IV 03.04.2024
Engleski jezik IV, kolokvijum - raspored polaganja
- Adaptivni diskretni sistemi i neuralne mreže 03.04.2024
Nadoknada računskih vježbi
- OPTIČKE KOMUNIKACIJE 02.04.2024
Nastava 08.04.
- ELEKTRIČNE MAŠINE U ELEKTROENERGETSKIM SISTEMIMA 02.04.2024
Termin računskih vježbi (03.04.)
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 02.04.2024
Nastava 09.04.
- PRINCIPI MOBILNIH RADIOKOMUNKACIJA 02.04.2024
Kolokvijum
- MATEMATIKA II 02.04.2024
Zadaci za samostalan rad i grupne konsultacije
- MATEMATIKA II 02.04.2024
Zadaci za samostalan rad i grupne konsultacije
- UPRAVLJANJE EES 01.04.2024
Termin Prvog kolokvijuma
- Upravljanje EES 01.04.2024
Termin Prvog kolokvijuma
- ELEKTROENERGETSKI KABLOVI 01.04.2024
Materijal sa predavanja 6 i 7
- ENERGETIKA I EKOLOGIJA 01.04.2024
Materijal sa predavanja 6 i 7
- Energetika i ekologija 01.04.2024
Materijal sa predavanja 6 i 7
- Distribuirani izvori električne energije 01.04.2024
Materijal sa predavanja 5 i 6
- Distribuirani izvori električne energije (izborni) 01.04.2024
Materijal sa predavanja 5 i 6
- DISTRIBUIRANI IZVORI ELEKTRIČNE ENERGIJE 01.04.2024
Materijal sa predavanja 4, 5 i 6
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 01.04.2024
Materijal za šesti termin predavanja
- POSLOVNE RAČUNARSKE MREŽE 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
- Računarske mreže (t) 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
- Računarske mreže (r) 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
- Računarske mreže 01.04.2024
Termin održavanja kolokvijuma
- Energetika i ekologija 01.04.2024
Teme za seminarske radove
- ENERGETIKA I EKOLOGIJA 01.04.2024
Teme za seminarske radove
- OSNOVI ELEKTROTEHNIKE II 01.04.2024
Termin računskih vježbi (02.04.)
- Programabilni uređaji i objektno orjentisano progr 01.04.2024
Rezultati prvog kolokvijuma
- ANALIZA ELEKTROENERGETSKIH SISTEMA II 31.03.2024
Termin konsultacija
- PROGRAMIRANJE INTERNET APLIKACIJA 31.03.2024
Prijava za kolokvijum
- OSNOVI RAČUNARSTVA II 31.03.2024
Sedmi termin nastave 2023/24
- OSNOVI TELEKOMUNIKACIJA 30.03.2024
Predavanja_Termin 6: 1.04.2024.
- TELEKOMUNIKACIONE MREŽE 30.03.2024
Dodatni termin računskih vježbi - 30.03.2024.
- OSNOVI ELEKTRONIKE 29.03.2024
Kolokvijum iz Osnova elektronike (03.04.2024.)
- Elektronski mjerni instrumenti 29.03.2024
Kolokvijum iz Elektronskih mjernih instrumenata (04.04.2024.)
- INFORMACIONI SISTEMI 29.03.2024
Materijal
- Alati za razvoj softvera 29.03.2024
Pomjeranje nastave od srijede, 03.04.2024. godine
- IDENTIFIKACIONI SISTEMI 28.03.2024
Pametni identifikatori
- Identifikacioni sistemi 28.03.2024
Pametni identifikatori
- Engleski jezik IV 28.03.2024
Odlaganje casa - 28.03.2024 06:52
- RAČUNARSKI INTERFEJSI I PERIFERIJE 27.03.2024
Optički senzori.
- SIGNALI I SISTEMI 27.03.2024
Termin prvog kolokvijuma
- Dizajn i razvoj softvera 27.03.2024
Termin kolokvijuma
- Dizajn i razvoj softvera 27.03.2024
Termin kolokvijuma
- Objektno orjentisani dizajn softvera 27.03.2024
Termin kolokvijuma
- PROGRAMSKI JEZIK I 27.03.2024
Promjena lokacije predavanja 02.04.2024.
- VISOKONAPONSKE MREŽE I VODOVI 27.03.2024
Materijal za 28.03.2024.
- Visokonaponske mreže i vodovi-izborni predmet 27.03.2024