Ana Velimirović

dr Ana Velimirović

saradnik u nastavi dr | Biotehnički fakultet

Ana Velimirović je rođena na Cetinju. Osnovnu i srednju medicinsku školu je završila u Podgorici, a 2005. godine je upisala studije biljne proizvodnje na Biotehničkom fakultetu Univerziteta Crne Gore u Podgorici. Studije je završila sa prosjekom 8.91 (B), a specijalističke studije je pohađala na istom fakultetu, smjer Ratarstvo i povrtarstvo i završila sa prosjekom 10.00 (A). Dvogodišnje magistarske studije je upisala 2009. godine na Mediteranskom agronomskom institutu u Hanji, Grčka, koje je završila sa prosjekom A i distinkcijom...

Izabrane publikacije

Godina Kategorija Autori Naslov Izvor
2021SCOPUS
Jovović, Z., Broćić, Z., Velimirović, A., Dolijanović, Ž., Komnenić, A. The influence of flooding on the main parameters of potato productivityActa Horticulturae

Obavjestenja iz nastave