Obavještenja za predmete - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET
- VIZUELIZACIJA I RAČUNARSKA GRAFIKA 22.04.2024
Kod sa 2. časa vježbi
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 22.04.2024
Termin kolokvijuma
- MATEMATIČKI SOFTVERSKI PAKETI 22.04.2024
Termin kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 21.04.2024
Rezultati prvog kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 21.04.2024
Rezultati prvog kolokvijuma
- PROGRAMSKI JEZICI 21.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- LINEARNA ALGEBRA 2 21.04.2024
Termini kolokvijuma i popravnog kolokvijuma
- LINEARNA ALGEBRA 2 21.04.2024
Termini za kolokvijum i popravni kolokvijum
- ANALITIČKA GEOMETRIJA 21.04.2024
Termini za kolokvijum i popravni kolokvijum
- ANALITIČKA GEOMETRIJA 21.04.2024
Termini za kolokvijum i popravni kolokvijum
- MATEMATIKA II 21.04.2024
Termini za kolokvijum i popravni kolokvijum
- LINEARNA ALGEBRA 21.04.2024
Termini za kolokvijum i popravni kolokvijum
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 21.04.2024
Predavanja 4
- DISKRETNA MATEMATIKA 2 21.04.2024
termin održavanja kolokvijuma
- DISKRETNA MATEMATIKA 2 21.04.2024
termin održavanja kolokvijuma
- PROGRAMSKI JEZIK C 20.04.2024
Drugi test
- ANALIZA 2 20.04.2024
Termin prvog kolokvijuma
- PROGRAMSKI PREVODIOCI 19.04.2024
2024 - Bottom up parsiranje
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 19.04.2024
Tremin pregleda radova
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 19.04.2024
Tremin pregleda radova
- MATEMATIKA IV 19.04.2024
Rezultati kolokvijuma
- EKOLOGIJA VEGETACIJE 18.04.2024
VJEŽBE
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 18.04.2024
Test II
- ANALITIČKA OBRADA PODATAKA-DATA MINING 18.04.2024
Predavanja 19. april
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 18.04.2024
Kod sa 9. časa i zadaci za vježbu
- PROGRAMIRANJE 2 16.04.2024
Predavanja 17.4. - pomjeranje
- PROGRAMIRANJE II 16.04.2024
Predavanja 17.4. - pomjeranje
- PROGRAMIRANJE 2 16.04.2024
Predavanja 17.4. - pomjeranje
- PROGRAMIRANJE 2 16.04.2024
Predavanja 17.4. - pomjeranje
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 16.04.2024
Nastavne aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 16.04.2024
Materijali za ovonedeljnu nastavu
- PROGRAMIRANJE II 16.04.2024
Termin testa
- ANALIZA 4 15.04.2024
Termin kolokvijuma
- MATEMATIKA IV 15.04.2024
Termin kolokvijuma i konsultacija
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 15.04.2024
Kod sa 1. časa vježbi
- RAČUNARSKA GRAFIKA I VIZUELIZACIJA 15.04.2024
Kod sa 1. časa vježbi
- VIZUELIZACIJA I RAČUNARSKA GRAFIKA 15.04.2024
Kod sa 1. časa vježbi
- ALGEBRA 2 14.04.2024
Rezultati prvog kolokvijuma
- ORGANSKA HEMIJA 14.04.2024
Drugi domaći
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA 13.04.2024
Rezultati kolokvijuma I_kolokvijum II
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 12.04.2024
Termin kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 12.04.2024
Termin kolokvijuma
- PROGRAMSKI JEZICI 12.04.2024
Termin kolokvijuma
- MATEMATIKA 12.04.2024
predavanje 15.4.
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA 11.04.2024
Kod sa 8. časa
- ANALITIČKA OBRADA PODATAKA-DATA MINING 11.04.2024
Predavanje - klaster analiza
- ANALITIČKA OBRADA PODATAKA-DATA MINING 11.04.2024
Završni projekat
- KRIPTOGRAFIJA 11.04.2024
Termin kolokvijuma
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA 10.04.2024
Aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici
- ANALIZA 2 10.04.2024