Obavještenja za predmete - PRIRODNO-MATEMATIČKI FAKULTET


- ENGLESKI JEZIK 4   29.05.2024
  Termini ispita
- ENGLESKI JEZIK 4   29.05.2024
  Termini ispita
- EKOLOGIJA ŽIVOTINJA SA ZOOGEOGRAFIJOM   29.05.2024
  Predavanje: Zoogeografija
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA   29.05.2024
  Rezultati popravnih testova
- DIFERENCIJALNE JEDNAČINE   29.05.2024
  Termin vježbi
- MATEMATIČKO MODELIRANJE   29.05.2024
  Materijali
- ANALITIČKA OBRADA PODATAKA-DATA MINING   29.05.2024
  Popravni kolokvijum
- ENGLESKI JEZIK I   28.05.2024
  Predavanje 28.05.
- ENGLESKI JEZIK II   28.05.2024
  Predavanje 28.05.
- ENGLESKI JEZIK 2   28.05.2024
  Predavanje 28.05.
- ENGLESKI JEZIK 2   28.05.2024
  Predavanje 28.05.
- PROGRAMIRANJE II   28.05.2024
  Termin vježbi
- STATISTIČKA OBRADA PODATAKA   28.05.2024
  Резултати поправног колоквијума
- EKOLOGIJA ŽIVOTINJA SA ZOOGEOGRAFIJOM   28.05.2024
  Predavanje: Invazivne Vrste
- EKOLOGIJA ŽIVOTINJA SA ZOOGEOGRAFIJOM   28.05.2024
  Predavanje: Masovna Iščezavanja i Globalne Promjene
- EVOLUCIJA   28.05.2024
  Predavanje 8: Prirodna Selekcija
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA   27.05.2024
  Aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici
- EVOLUCIJA   27.05.2024
  Predavanje 7: Adaptacije
- ANALIZA 4   27.05.2024
  Uvid u radove kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA   27.05.2024
  2024 - Procesor Intrel 8086, zadaci 2
- GEOMETRIJA RAVNI I PROSTORA   27.05.2024
  Rezultati drugog kolokvijuma
- PARALELNI ALGORITMI   27.05.2024
  Rezultati kolokvijuma i termin popravnog
- PARALELNI ALGORITMI   27.05.2024
  Rezultati kolokvijuma i termin popravnog
- PARALELNO PROGRAMIRANJE   27.05.2024
  Rezultati kolokvijuma i termin popravnog
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA   27.05.2024
  Popravni kolokvijumi
- ANALIZA 2   27.05.2024
  Termin popravnog kolokvijuma
- ANALIZA 2   27.05.2024
  Termin popravnog kolokvijuma
- ANALIZA 2   27.05.2024
  Termin popravnog kolokvijuma
- ANALIZA 2   26.05.2024
  Rezultati drugog kolokvijuma
- ALGEBRA   26.05.2024
  Rezultati kolokvijuma
- GEOMETRIJA RAVNI I PROSTORA   25.05.2024
  Termin drugog kolokvijuma
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA CVJETNICA   24.05.2024
  Izostanci sa vježbi
- TEORIJA MJERE   24.05.2024
  Nastava
- MATEMATIKA IV   24.05.2024
  Termini kolokvijuma
- PROGRAMSKI JEZIK C   24.05.2024
  Popravni prvog i drugog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE II   24.05.2024
  Termin popravnog testa
- PROGRAMSKI PREVODIOCI   24.05.2024
  2024 - tabele simbola
- PROGRAMSKI PREVODIOCI   24.05.2024
  2024 - Domaci 3
- SISTEMATIKA I FILOGENIJA HORDATA   24.05.2024
  Raspored polaganja popravnih testova
- EVOLUCIJA   23.05.2024
  Predavanje 11: Evolucija Čovjeka
- OSCILACIJE I TALASI   23.05.2024
  Termin popravnog kolokvijuma
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA   23.05.2024
  Drugi kolokvijum - promjena sale
- PRINCIPI PROGRAMIRANJA   23.05.2024
  Drugi kolokvijum - promjena sale
- STATISTIKA   22.05.2024
  Rezultati kolokvijuma
- TERENSKA NASTAVA   22.05.2024
  Materijal za terensku nastavu
- ANALIZA 2   22.05.2024
  Rezultati drugog kolokvijuma
- ANALIZA 2   22.05.2024
  Rezultati drugog kolokvijuma
- VJEROVATNOĆA I STATISTIKA   22.05.2024
  Rezultati kolokvijuma

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ... 325