Obavještenja za predmete - Prirodno-matematički fakultet


Matematika-Engleski jezik 1

Promjena termina za polaganje ispita

23.08.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 1

Promjena termina za polaganje ispita

23.08.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Polaganje u septembarskom roku

23.08.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Septembarski rok

23.08.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Septembarski rok

23.08.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Septembarski rok

23.08.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Septembarski rok

23.08.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 1

Полагање у септембарском року

22.08.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Полагање у септембарском року

22.08.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Полагање у септембарском року

22.08.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Полагање у септембарском року

22.08.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Septembarski rok

22.08.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Septembarski rok

22.08.2019


Računarske nauke-Algebra

Obavještenje

21.08.2019


Matematika-Algebra 1

Obavještenje

21.08.2019


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Septembarski rok - prijava

21.08.2019


Biologija-Sistematika algi

Prijava za prvi septembarski rok

21.08.2019


Biologija-Hidrobiologija

Prijava za prvi septembarski rok

21.08.2019


Biologija-ekologija-Biocenologija

Prijava za prvi septembarski rok

21.08.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Prijava za prvi septembarski rok

21.08.2019


Matematika-Algebra 2

Avgustovsko-septembarski rok

21.08.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Avgustovsko-septembarski rok

21.08.2019


Fizika-Engleski jezik 1

Promjena satnice za ispit

20.08.2019


Matematika-Statistika

Ispit, septembarski rok

20.08.2019


Matematika i računarske nauke-Statistika

Ispit, septembarski rok

20.08.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 19.08.2019 07:34

19.08.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Prijava za polaganje ispita u septembarskog roku prvi termin

11.08.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Prijava za polaganje ispita u septembarskog roku prvi termin

11.08.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Prijava za polaganje ispita u septembarskog roku- prvi termin

11.08.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Prijava za polaganje ispita u septembarskog roku - prvi termin

11.08.2019


Biologija (2017)-Anatomija i morfologija hordata

Avgustovski rok

10.08.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Avgustovski rok

10.08.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Avgustovski rok

10.08.2019


Fizika-Računari i programiranje

Septembarski ispitni rok

09.08.2019


Matematika-Analitička geometrija

Septembarski rok

06.08.2019


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Septembarski rok

06.08.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Septembarski rok

06.08.2019


Fizika (2017)-Matematika III

Septembarski rok

06.08.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Nova objava - 06.08.2019 15:08

06.08.2019


Matematika i računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Septembarski rok

06.08.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Septembarski rok

06.08.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Септембарски рок

06.08.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 1

Септембарски рок

06.08.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Правила полагања испита у августовко-септембарском року

20.07.2019


Matematika-Linearna algebra 1

Правила полагања испита у августовко-септембарском року

20.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Avgustovsko-septembarski rok

18.07.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Konacna tabela sa poenima i ocjenama

09.07.2019


Nastava biologije-Laboratorijski praktikum

Nova objava - 08.07.2019 04:14

08.07.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Obavještenje

07.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski jezici

KONACNE OCJENE

07.07.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

KONACNE OCJENE

07.07.2019


Matematika i računarske nauke-Vizuelizacija i računarska grafika

Rezultati - 07.07.2019 21:36

07.07.2019


Računarske nauke-Računarska grafika i vizuelizacija

Rezultati - 07.07.2019 21:45

07.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Vizuelizacija i računarska grafika

Rezultat - 07.07.2019 21:52

07.07.2019


Računarske nauke-Napredne programske tehnike

Razultat - 07.07.2019 22:07

07.07.2019


Matematika i računarske nauke-Softver inženjering

Rezultat - 07.07.2019 22:11

07.07.2019


Računarske nauke-Softver inženjering

Rezultat - 07.07.2019 22:18

07.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Softver inženjering

Razultat - 07.07.2019 22:23

07.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Završni projekat

Rezultat - 07.07.2019 22:30

07.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Softver za mobilne platforme

Rezultat - 07.07.2019 22:34

07.07.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

evidencija poena - farmacija

04.07.2019


Računarske nauke-Multimedija

Avgustovsko septembarski rok

03.07.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Rezultati završnog ispita u 2. roku

03.07.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Rezultati završnog ispita i predlog ocjena

03.07.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Evidencija poena i zakljucne ocjene

02.07.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Evidencija poena i zakljucne ocjene

02.07.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

Evidencija poena i zakjlucne ocjene

02.07.2019


Matematika-Algebarska topologija

Evidencija poena i zakjlucne ocjene

02.07.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Evidencija poena i zakljucne ocjene

02.07.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Evidencija poena i zakljucne ocjene

02.07.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Satnica preuzimanja herbraskih zbirki

02.07.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Satnica preuzimanja herbraskih zbirki

02.07.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

Konačni rezultati i predlog ocjena

02.07.2019


Biologija-ekologija-Biostatistika

Konačni rezultati i predlog ocjena

02.07.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

rezultati popravnog završnog - botanika, farmacija

02.07.2019


Fizika-Statistička fizika

Rezultati završnog ispita

01.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Softver za mobilne platforme

Pregled radova

01.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Završni projekat

Pregleda radova 01.07.2019 09:26

01.07.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Završni ispit

01.07.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

ZAKLJUČNE OCJENE

01.07.2019


Računarske nauke-Linearna algebra

Konacni rezultati

01.07.2019


Fizika-Optika

Nova objava - 01.07.2019 12:48 Rezultati popravnog završnog ispita iz Optike i predlog ocena

01.07.2019


Matematika-Analiza 2

Rezultati popravnog završnog ispita

01.07.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati popravnog završnog ispita

01.07.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati poravnog završnog ispita

01.07.2019


Biologija-Genetika

Nova objava - 01.07.2019 16:32

01.07.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Preliminarni rezultati nakon popravnog završnog ispita

01.07.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Евиденција поена и предлог оцјена

30.06.2019


Biologija-Ekologija životinja II

Evidencija poena nakon popravnog završnog ispita i predlog ocjena

30.06.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 30.06.2019 17:01

30.06.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

Rezultati završnog ispita II

30.06.2019


Matematika-Analiza 4

Rezultati ispita iz Analize IV

29.06.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Rezultati ispita

29.06.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Termin popravnog završnog ispita

28.06.2019


Matematika-Analiza 2

Termin popravnog završnog ispita

28.06.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Евиденција поена и предлог оцјена

28.06.2019


Računarske nauke-Algebra

Konačni rezultati

28.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

28.06.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog završnog ispita (teorija)

28.06.2019


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog završnog ispita (zadaci)

27.06.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog završnog ispita (zadaci)

27.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Dodatni termin

27.06.2019


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Dodatni termin

27.06.2019


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Dodatni termin

27.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Nova objava - 27.06.2019 13:58

27.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Zavrsni ispit

27.06.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Rezultati popravnog završnog ispita (zadaci)

27.06.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 27.06.2019 19:15

27.06.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Evidencija

27.06.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Evidencija

27.06.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Evidedncija

27.06.2019


Računarske nauke-Linearna algebra

Rezultati popravnog zavrsnog i termin usmenog ispita

27.06.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Termin - 26.06.2019 06:43

26.06.2019


Biologija-Fizika

Rezultati popravnog ispita iz Fizike - 26.06.2019 11:33

26.06.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

26.06.2019


Matematika-Analitička geometrija

Nova objava - 26.06.2019 16:35

26.06.2019


Matematika-Analitička geometrija

Rezultati popravnog ispita

26.06.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Evidencija osvojenih poena nakon zavrsnog ispita

25.06.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

promjena termina zavrsnog ispita II

25.06.2019


Biologija-ekologija-Biostatistika

zavrsni ispit II, promjena termina

25.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

25.06.2019


Matematika-Engleski jezik 4

Konačni rezultati

25.06.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 4

Konačni rezultati

25.06.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 2

Konačni rezultati

25.06.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 4

Konačni rezultati

25.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik II

Konačni rezultati

25.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik IV

Konačni rezultati

25.06.2019


Fizika-Fizika čvrstog stanja

Rezultati završnog ispita

24.06.2019


Biologija-Molekulska biologija II

Nova objava - 24.06.2019 00:12

24.06.2019


Fizika-Oscilacije i talasi

Predlog ocjena

24.06.2019


Matematika i računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Novi termin pregleda radova

24.06.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Novi termin pregleda radova

24.06.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Novi termin pregleda radova

24.06.2019


Fizika-Školska laboratorija i praksa II

Ocjene skolska lab. i praksa - 24.06.2019 13:16

24.06.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati popravnog ispita

24.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Odlaze se popravni zavrsni ispit

24.06.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

materijali za II kolokvijum

24.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Rezultati popravnog zavrsnog

24.06.2019


Računarske nauke-Mobilne i bežične komunikacije

Резултати завршног испита

24.06.2019


Matematika-Algebra 2

Nova objava - 24.06.2019 21:39

24.06.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Nova objava - 24.06.2019 21:42

24.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Grupe za kolokvijum

24.06.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

23.06.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

23.06.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije

23.06.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije

23.06.2019


Računarske nauke-Algebra

Obavještenje

23.06.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog ispita

23.06.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog ispita

23.06.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog ispita

23.06.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати поправног завршног испита

23.06.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Збирни резултати и оцјене студената

23.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Nova objava - 23.06.2019 22:39

23.06.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 4

Rezultati, drugi junski rok

21.06.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 4

Rezultati, drugi junski rok

21.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати поправног завршног испита

21.06.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

zavrsni ispit II

21.06.2019


Matematika-Istorija i filozofija matematike

Rezultati popravnog završnog ispita. Ocjene

20.06.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Termin popravnog završnog ispita

20.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Odbrana domaćeg zadatka

20.06.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

20.06.2019


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

20.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Predlog ocjena

20.06.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Predlog ocjena

20.06.2019


Nastava biologije-Biološke zbirke u nastavi

Evidencija poena

19.06.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 19.06.2019 13:20

19.06.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 19.06.2019 14:21

19.06.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Popravni završni ispit

19.06.2019


Matematika-Analiza 2

Rezultati završnog ispita

19.06.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati završnog ispita

19.06.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati završnog ispita

19.06.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Резултати поправног завршног испита

19.06.2019


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Резултати поправног завршног испита

19.06.2019


Fizika-Fizika čvrstog stanja

Nova objava - 18.06.2019 11:55

18.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Popravni zavrsni ispit

18.06.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Popravni završni ispit

18.06.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Rezultati završnog ispita

18.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Pregled radova

18.06.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Dodatni termin

18.06.2019


Biologija-Organska hemija

REZULTATI ZAVRSNOG ISPITA U JUNSKOM POPRAVNOM ROKU

18.06.2019


Matematika-Engleski jezik 4

Rezultati zavrsnog ispita

17.06.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 4

Rezultati zavrsnog ispita

17.06.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 4

Rezultati zavrsnog ispita

17.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik IV

Rezultati zavrsnog ispita

17.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati zavrsnog ispita

17.06.2019


Matematika-Principi programiranja

Kompletni rezultati (A, B)

17.06.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати поправног завршног испита

17.06.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Rezultati prvog roka završnog ispita

17.06.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Rezultati završnog ispita

17.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Softver inženjering

Novo vrijeme za dodatni termin

17.06.2019


Računarske nauke-Softver inženjering

Novo vrijeme za dodatni termin

17.06.2019


Matematika i računarske nauke-Softver inženjering

Novo vrijeme za dodatni termin

17.06.2019


Fizika-Optika

Nova objava - 17.06.2019 22:30 Rezultati završnog ispita iz Optike i predlog ocena

17.06.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

Zavrsni ispiti

16.06.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati završnog ispita (zadaci)

16.06.2019


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati završnog ispita (zadaci)

16.06.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Predlog ocjena

16.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Evidencija poena

16.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski jezici

Završni ispit

16.06.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati završnog ispita (teorija)

16.06.2019


Matematika-Algebarska topologija

Zavrsni ispiti

15.06.2019


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Termin popravnog zavrsnog ispita

15.06.2019


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Termin popravnog zavrsnog ispita

15.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Termin popravnog zavrsnog ispita

15.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Rezultati zavrsnog ispita

15.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати поправног завршног испита

15.06.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Novi termin ispita

14.06.2019


Biologija-Matematika

rezultati popravnog zavrsnog ispita

14.06.2019


Matematika-Numerička analiza

Rezultati popravnog zavrsnog ispita (A, B)

14.06.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

prijava za ispit i predavanje za farmaceute

14.06.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 13.06.2019 10:26

13.06.2019


Matematika-Analiza 4

Rezultati završnog ispita

13.06.2019


Matematika-Analitička geometrija

Rezultati završnog ispita

13.06.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati zavrsnog ispita

13.06.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Preliminarni rezultati ispita

13.06.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 13.06.2019 18:20

13.06.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 13.06.2019 18:22

13.06.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati završnog ispita

13.06.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati završnog ispita

13.06.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati završnog ispita

13.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Rezultati popravnog završnog i predlog ocjena

13.06.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Rezultati popravnih kolokvijuma

12.06.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Popravni zavrsni ispit

12.06.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Popravni zavrsni ispit

12.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Principi programiranja

Kompletni rezultati

12.06.2019


Fizika-Matematika II

Rezultati zavrsnog ispita iz Matematike 2 i Analize 2

12.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Nova objava - 12.06.2019 21:08

12.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Zavrsni ispit

12.06.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Rezultati Zavrsnog ispita i prijava za popravni

12.06.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Rezultati popravnog zavrsnog ispita (A, B, C)

11.06.2019


Matematika-Algebra 2

Nova objava - 11.06.2019 22:16

11.06.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Nova objava - 11.06.2019 22:17

11.06.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Rezulati završnog ispita i predlog ocjena

10.06.2019


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Rezultati završnog ispita i predlog ocjena

10.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Rezultati završnog ispita i predlog ocjena

10.06.2019


Biologija-Fizika

Rezultati zavrsnog ispita iz fizike- 10.06.2019 13:01

10.06.2019


Računarske nauke-Linearna algebra

Rezultati prvog zavrsnog i termin usmenog ispita

10.06.2019


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Резултати завршног испита

10.06.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Резултати завршног испита

10.06.2019


Računarske nauke-Algebra

Obavještenje

10.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Novi termin popravnog završnog ispita

10.06.2019


Matematika-Principi programiranja

Rezultati zavrsnog ispita (A, B)

09.06.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

zavrsni ispit

09.06.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Zadaci

09.06.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Zadaci

09.06.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 2

Rezultati zavrsnog ispita

09.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik II

Rezultati zavrsnog ispita

09.06.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Termini završnog ispita i predaje herbarske zbirke

08.06.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Termini završnog ispita i predaje herbarske zbirke

08.06.2019


Računarske nauke-Softver inženjering

Dodatni termin 19.06.2019

08.06.2019


Matematika i računarske nauke-Softver inženjering

Dodatni termin - 19.06.2019

08.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Softver inženjering

Dodatni termin - 19.06.2019

08.06.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Evidencija osvojenih poena

08.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Prvi zavrsni -rezultati

07.06.2019


Biologija (2017)-Genetika

Nova objava - 07.06.2019 12:35

07.06.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Evidencija bodova prije završnog ispita

07.06.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Evidencija bodova prije završnog ispita

07.06.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

TEST: osvojeni poeni

07.06.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

07.06.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

07.06.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije

07.06.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije

07.06.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 07.06.2019 21:44

07.06.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 07.06.2019 22:32

07.06.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

ZAVRSNI ISPIT

07.06.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati-zavrsni ispit

06.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati-zavrsni ispit

06.06.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Збирни резултати и предлози оцјена

06.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати завршног испита

06.06.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

PRIJAVA ZA ISPIT

05.06.2019


Matematika-Analiza 2

Bodovno stanje prije završnog ispita

05.06.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Bodovno stanje prije završnog ispita

05.06.2019


Nastava biologije-Laboratorijski praktikum

Evidencija poena

05.06.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 4

Rezultati nakon prvog roka

05.06.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 4

Pregled radova

05.06.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 4

Pregled radova

05.06.2019


Matematika-Algebarska topologija

Popravni kolokvijumi

04.06.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

I popravni kolokvijum

04.06.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 04.06.2019 17:11

04.06.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 04.06.2019 17:14

04.06.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Formulari s bodovima

04.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Formulari s bodovima

04.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Principi programiranja

Rezultati zavrsnog ispita

04.06.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Testiranje statističkih hipoteza-vježbe

04.06.2019


Biologija-Molekulska biologija II

Nova objava - 04.06.2019 23:14

04.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Rezultati popravnog testa

03.06.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Rezultati popravnog kolokvijuma

03.06.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Rezultati popravnog kolokvijuma

03.06.2019


Biologija-Ekologija životinja II

Evidencija poena nakon redovnog završnog ispita

03.06.2019


Biologija-Fizika

Termin ispita - 03.06.2019 12:17

03.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski jezici

Data-warehousing 2

03.06.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati prije završnog ispita

03.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati prije završnog ispita

03.06.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Kolokvijum, rezultati

03.06.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

rezultati popravnog kolokvijuma i zavrsnog (predrok)-Botanika, farmacija

03.06.2019


Biologija-Organska hemija

REZULTATI ZAVRSNOG ISPITA U JUNSKOM REDOVNOM ROKU

03.06.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати завршног испита

03.06.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Збирни резултати и предлози оцјена

03.06.2019


Biologija-ekologija-Biostatistika

Završni ispit

02.06.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

II popravni kolokvijum

02.06.2019


Računarske nauke-Algebra

Termini završnog ispita

02.06.2019


Matematika-Numerička analiza

Rezultati zavrsnog ispita (A, B)

02.06.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Dodatni termin i preliminarni rezultati do ispita

02.06.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати завршног испита

02.06.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Резултати завршног испита

01.06.2019


Računarske nauke-Multimedija

Измјењене презентације за 2019-2020 школску годину

01.06.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Термин за презентацију и одбрану пројеката

01.06.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Pregled radova

31.05.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 31.05.2019 11:07

31.05.2019


Fizika-Oscilacije i talasi

Rezultati zavrsnog ispita

31.05.2019


Fizika (2017)-Uvod u atomsku fiziku

Евиденција поена током године

31.05.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Rezultati zavrsnog ispita (A, B, C)

31.05.2019


Matematika-Istorija i filozofija matematike

Rezultati testa i završnog ispita

31.05.2019


Računarske nauke-Teorija izračunljivosti

Rezultati popravnog kolokvijuma

31.05.2019


Biologija-Organska hemija

Rezultati popravnog kolokvijuma i zbir predispitnih poena iz Organske hemije

30.05.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Grupe za popravni kolokvijum

30.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Grupe za popravni kolokvijum

30.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Rezultati popravnih kolokvijuma

30.05.2019


Matematika-Analiza 4

Rezultati popravnog kolokvijuma

30.05.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati popravnih kolokvijuma

30.05.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 30.05.2019 22:58

30.05.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 30.05.2019 23:01

30.05.2019


Računarske nauke-Algebra

Rezultati popravnih kolokvijuma

30.05.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

rezultati I popravnog testa, II testa i II kolokvijuma

29.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Pregled radova

29.05.2019


Fizika-Engleski jezik 1

Nova objava - 29.05.2019 12:14 Predlog za konacnu ocjenu

29.05.2019


Fizika-Engleski jezik II

Nova objava - 29.05.2019 12:17 Predlog za konacnu ocjenu

29.05.2019


Matematika-Engleski jezik 2

Nova objava - 29.05.2019 12:19 Konacni rezultati i predlog za ocjene

29.05.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 2

Nova objava - 29.05.2019 12:21 Rezultati i predlog ocjena

29.05.2019


Matematika-Analiza 2

Rezultati popravnog drugog kolokvijuma

29.05.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati popravnog drugog kolokvijuma

29.05.2019


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 2

Rezultati ispita

29.05.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog kolokvijuma

29.05.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog kolokvijuma

29.05.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog kolokvijuma

29.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Rezultati završnog ispita

29.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати завршног испита

29.05.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 29.05.2019 23:08

29.05.2019


Fizika-Molekularna fizika i termodinamika

Termini završnih ispita

28.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Bodovi nakon popravnog praktičnog dijela

28.05.2019


Matematika-Numerička analiza

Rezultati drugog kolokvijuma i domaćeg zadatka

28.05.2019


Biologija-Ekologija životinja II

Rezultati testa

28.05.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Rezultati prvog kolokvijuma

28.05.2019


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Rezultati prvog kolokvijuma

28.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Rezultati popravnog kolokvijuma

28.05.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Rezultati popravnog kolokvijuma

28.05.2019


Računarske nauke-Teorija izračunljivosti

Popravni kolokvijum

28.05.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati popravnog kolokvijuma

28.05.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati popravnog kolokvijuma

28.05.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати завршног испита

28.05.2019


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Резултати поправног колоквијума

28.05.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Резултати поправног колоквијума

28.05.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 28.05.2019 20:02

28.05.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 28.05.2019 20:10

28.05.2019


Matematika-Algebra 2

Završni ispit

28.05.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Nova objava - 28.05.2019 20:16

28.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Rezultati popravnog kolokvijuma

28.05.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Obavještenje

28.05.2019


Računarske nauke-Algebra

Rezultati drugog kolokvijuma

27.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Rezultati

27.05.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika- Teorija složenostI algoritama

Rezultati

27.05.2019


Biologija-Matematika

Rezultati zavrčnog ispita

27.05.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog kolokvijuma (teorija)

27.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Dodatni termin vježbi

27.05.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Termini zavrsnog i popravnog zavrsnog ispita

27.05.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati drugog kolokvijuma

27.05.2019


Računarske nauke-Algebra

Termin popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Matematika-Analitička geometrija

Rezultati popravnog kolokvijuma

27.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati drugog kolokvijuma

26.05.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Rezultati drugog popravnog kolokvijuma

26.05.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Rezultati drugog popravnog kolokvijuma

26.05.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Termin popravnog kolokvijuma

26.05.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати поправног теста и поправног колоквијума

26.05.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

предрок - резултати завршног испита

26.05.2019


Matematika-Programiranje 2

Konačni rezultati kolokvijuma iz C-a

26.05.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 2

Konačni rezultati kolokvijuma iz C-a

26.05.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Konačni rezultati kolokvijuma iz C-a

26.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Konačni rezultati kolokvijuma iz C-a

26.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

предрок - резултати завршног испита

26.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати поправних тестова

26.05.2019


Biologija-Matematika

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.05.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Ispitna pitanja

26.05.2019


Računarske nauke-Linearna algebra

Nova objava - 26.05.2019 19:31

26.05.2019


Računarske nauke-Linearna algebra

rezultati popravnog kolokvijuma

26.05.2019


Matematika-Algebarska topologija

Rezultati II kolokvijuma

26.05.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Rezultati popravnih kolokvijuma

25.05.2019


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Termini polaganja ispita

25.05.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати поправног теста

25.05.2019


Matematika-Algebra 2

Rezultati

25.05.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Rezultati

25.05.2019


Matematika-Analiza 4

Rezultati kolokvijuma i termin popravnog

25.05.2019


Matematika-Istorija i filozofija matematike

Termin održavanja testa

25.05.2019


Matematika-Principi programiranja

Grupe za kolokvijum

25.05.2019


Matematika i računarske nauke-Principi programiranja

Grupe za kolokvijum

25.05.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Grupe za kolokvijum

25.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Ispitna pitanja

24.05.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Treći test - JavaScript

24.05.2019


Fizika-Optika

Nova objava - 24.05.2019 11:28 Rezultati II kolokvijuma iz Optike i trenutno stanje poena

24.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Popravni kolokvijumi

24.05.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Ispiti

24.05.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Ispiti

24.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Rezulati trećeg testa

24.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

REZULTATI POPRAVNOG KOLOKVIJUMA

24.05.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Popravni kolokvijumi

24.05.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 23.05.2019 08:33

23.05.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 23.05.2019 09:55

23.05.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 23.05.2019 09:56

23.05.2019


Fizika-Oscilacije i talasi

Rezultati popravnog kolokvijuma

23.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Grupe za drugi kolokvijum

23.05.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Grupe za drugi kolokvijum

23.05.2019


Matematika-Algebarska topologija

II kolokvijum

23.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Popravni kolokvijum

23.05.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Popravni kolokvijum

23.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Rezultati popravnog kolokvijuma

23.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Rezultati

23.05.2019


Računarske nauke-Teorija složenosti algoritama

Rezultati

23.05.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Računarstvo-Teorija složenosti algoritama

Rezultati

23.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Termin popravnog kolokvijuma

23.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Rezultati popravnog kolokvijuma

23.05.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 4

Rezultati prvog kolokvijuma

22.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik IV

Rezultati prvog kolokvijuma

22.05.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

Rezultati II kolokvijuma

22.05.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Rezultati popravnog kolokvijuma

22.05.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати поправног практичног колоквијума

22.05.2019


Matematika-Algebra 2

Popravni kolokvijum

22.05.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Popravni kolokvijum

22.05.2019


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Rezultati kolokvijuma

22.05.2019


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Rezultati kolokvijuma

22.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Rezultati kolokvijuma

22.05.2019


Matematika-Analiza 2

Popravni drugi kolokvijum

21.05.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Popravni drugi kolokvijum

21.05.2019


Biologija-Matematika

Termin popravog kolokvijuma

21.05.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati popravnog kolokvijuma

21.05.2019


Matematika-Numerička analiza

Drugi kolokvijum (A, B)

21.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати поправног колоквијума

21.05.2019


Nastava biologije-Metodika nastave poznavanja prirode i biologije

PREZENTACIJE

20.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

POPRAVNI KOLOKVIJUM

20.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Prijava za popravni kolokvijum

20.05.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Prijava za popravni kolokvijum

20.05.2019


Matematika-Algebra 2

Rezultati kolokvijuma

20.05.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Rezultati kolokvijuma

20.05.2019


Matematika-Analiza 4

Termin drugog kolokvijuma

20.05.2019


Računarske nauke-Algebra

Termin drugog kolokvijuma

20.05.2019


Računarske nauke-Teorija izračunljivosti

Rezultati kolokvijuma

20.05.2019


Matematika-Programiranje 2

Rezultati drugog kolokvijuma

20.05.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 2

Rezultati drugog kolokvijuma

20.05.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Rezultati drugog kolokvijuma

20.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Rezultati drugog kolokvijuma

20.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Evidencija osvojenih poena

20.05.2019


Matematika-Principi programiranja

Nova objava - 20.05.2019 18:43

20.05.2019


Matematika i računarske nauke-Principi programiranja

Nova objava - 20.05.2019 18:54

20.05.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Nova objava - 20.05.2019 18:56

20.05.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum II (optika)

Nova objava - 20.05.2019 20:08

20.05.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Rezultati drugog kolokvijuma

20.05.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

TEST: termin za polaganje

19.05.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Dodatni čas

19.05.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати поправног колоквијума

19.05.2019


Fizika-Računari u nastavi fizike II

Nova objava - 19.05.2019 19:55

19.05.2019


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

TEST: termin za polaganje

19.05.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati drugog kolokvijuma

19.05.2019


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog kolokvijuma (zadaci)

19.05.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog kolokvijuma (zadaci)

19.05.2019


Biologija-Matematika

Rezultati drugog kolokvijuma

19.05.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Резултати поправног теста

18.05.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати поправног теоријског колоквијума

18.05.2019


Matematika-Principi programiranja

Zavrsni ispit u dvije smjene (A, B)

18.05.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Zavrsni ispit u dvije smjene (A, B, C)

18.05.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati kolokvijuma

18.05.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati kolokvijuma

18.05.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати другог колоквијума

17.05.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Materijali za pripremu zavrsnog ispita (A, B, C)

17.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Materijali za pripremu zavrsnog ispita

17.05.2019


Fizika-Oscilacije i talasi

Popravni kolokvijum

16.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati prvog kolokvijuma

16.05.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Zadaci za vježbu (stabla, stek, red, prioritetni red)

16.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Zadaci za vježbu (stabla, stek, red, prioritetni red)

16.05.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

II kolokvijum

16.05.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum I (termodinamika)

Rezultati popravnog kolokvijuma - 16.05.2019 11:51

16.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Бодови до завршног испита

16.05.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 16.05.2019 12:30

16.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати другог колоквијума

16.05.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Drugi kolokvijum

16.05.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Četvrtii domaći zadatak

16.05.2019


Matematika-Principi programiranja

Materijali za pripremu zavrsnog ispita (A, B)

16.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Principi programiranja

Materijali za pripremu zavrsnog ispita

16.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Popravni kolovijum - odlaganje

16.05.2019


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Резултати другог колоквијума.

16.05.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Резултати другог колоквијума

16.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Rezultati i popravni kolokvijum

16.05.2019


Računarske nauke-Teorija složenosti algoritama

Rezultati i popravni kolokvijum

16.05.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Računarstvo-Teorija složenosti algoritama

Rezultati i popravni kolokvijum

16.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

NRaspored aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici

15.05.2019


Matematika-Analiza 2

Rezultati drugog kolokvijuma

15.05.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati drugog kolokvijuma

15.05.2019


Biologija-Ekologija životinja II

Satnica polaganja testa

15.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Rezultati praktičnog dijela kolokvijuma

15.05.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Prioritetni red

14.05.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Kolokvijum

14.05.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Kolokvijum

14.05.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Drugi kolokvijum

14.05.2019


Matematika-Analiza 2

Drugi kolokvijum

14.05.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Termin održavanja šeste laboratorijske vježbe (predispitne vježbe)

14.05.2019


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Predispitne konsultacije za TEST: termin i mjesto održavanja

14.05.2019


Biologija-Organska hemija

Rezultati KOLOKVIJUMA iz Organske hemije

14.05.2019


Fizika-Teorijska fizika II

Termin kolokvijuma

14.05.2019


Računarske nauke-Softver inženjering

Obavezni zadatak i zadatak za dodatne bodove

14.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Termin popravnog kolokvijuma

14.05.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Termin popravnog kolokvijuma

14.05.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Termin popravnog kolokvijuma

14.05.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Termin popravnog kolokvijuma

14.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати другог теоријског теста

14.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.05.2019


Biologija-Fizika

Rezultati testa- 14.05.2019 13:06

14.05.2019


Fizika-Metodika nastave fizike II

Poeni osvojeni na zavrsnom ispitu - 14.05.2019 13:30

14.05.2019


Fizika-Optika

Nova objava - 14.05.2019 14:31Nadoknada propuštenih predavanja od 7.05.2019. će se održati u petak 17.05. 2019. u 15 sati u sali 014

14.05.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

JavaScript - slajdovi

14.05.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati prvog kolokvijuma

14.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Rezultati kolokvijuma

14.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Popravni kolokvijum

14.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Резултати поправног колоквијума

13.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Termin kolokvijum

13.05.2019


Računarske nauke-Linearna algebra

Termin popravnog kolokvijuma

13.05.2019


Biologija-Matematika

Termin II kolokvijuma

13.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

Otkazivanje terena

13.05.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Grupne konsultacije

13.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Najava terena

13.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Rezultati popravnih testova

13.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Promjena termina predavanja

13.05.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Drugi domaći zadatak

13.05.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Rezultati drugog kolokvijuma

13.05.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Rezultati drugog kolokvijuma

13.05.2019


Matematika-Programiranje 2

Drugi kolokvijum

13.05.2019


Matematika i računarske nauke-Internet tehnologije

Domaći zadatak

13.05.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 2

Drugi kolokvijum

13.05.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Drugi kolokvijum

13.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Drugi kolokvijum

13.05.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Domaći zadatak

13.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Internet tehnologije

Domaći zadatak

13.05.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 2

Rezultati prvog kolokvijuma

13.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik II

Rezultati prvog kolokvijuma

13.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

Rezultati testa i dosadašnja evidencija poena

12.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Rezultati testa i drugog kolokvijuma

12.05.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Rezultati testa i drugog kolokvijuma

12.05.2019


Matematika-Engleski jezik 4

Rezultati prvog kolokvijuma

12.05.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 4

Rezultati prvog kolokvijuma

12.05.2019


Matematika-Engleski jezik 4

Termin popravnog kolokvijuma

12.05.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 4

Termin popravnog kolokvijuma

12.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати другог практичног теста

12.05.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Rezultati drugog kolokvijuma i prijava za popravni

11.05.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum II (optika)

Nova objava - 11.05.2019 10:30

11.05.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 2

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

11.05.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

11.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

11.05.2019


Matematika-Engleski jezik 2

Nova objava - 11.05.2019 20:56 Rezultati I kolokvijum, Engleski jezik II

11.05.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 2

Nova objava - 11.05.2019 20:58 Rezultati I kolokvijum Engleski jezik II

11.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

rezultati II kolokvijuma

10.05.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Drugi domaći zadatak

10.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Raspored polaganja popravnog testa

10.05.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum I (termodinamika)

rezultati zavrsnog ispita - 10.05.2019 12:44

10.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

PREDAVANJE ZA FARMACEUTE

10.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

2. PREDAVANJE ZA FARMACEUTE

10.05.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати другог теста

10.05.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Termin drugog kolokvijuma

10.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski jezici

Data warehousing

10.05.2019


Matematika-Algebarska topologija

Zadaci

09.05.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Satnica provjera znanja

09.05.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Satnica provjera znanja

09.05.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати другог колоквијума

09.05.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати другог теоријског колоквијума

09.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Odbrana projekta

09.05.2019


Računarske nauke-Teorija složenosti algoritama

Odbrana projekta

09.05.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Računarstvo-Teorija složenosti algoritama

Odbrana projekta

09.05.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika- Teorija složenostI algoritama

Odbrana projekta

09.05.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 09.05.2019 23:59

09.05.2019


Matematika-Analiza 4

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.05.2019


Fizika-Engleski jezik II

Nova objava - 08.05.2019 11:49 Rezultati I kolokvijuma iz predmeta Engleski jezik II

08.05.2019


Biologija-Fizika

Rezultati kolokvijuma iz Fizike 08.05.2019 12:46

08.05.2019


Matematika-Analitička geometrija

Popravni kolokvijum

08.05.2019


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Popravni kolokvijum

08.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Popravni kolokvijum

08.05.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 07.05.2019 08:52

07.05.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 07.05.2019 08:54

07.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

vrijeme odrzavanja kolokvijuma

07.05.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Termin popravnog kolokvijuma

07.05.2019


Biologija-Organska hemija

II laboratorijski test iz organske hemije za studente Biologije

07.05.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Preliminarni rezultati domaćih zadataka i testova

07.05.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika- Teorija složenostI algoritama

Rezultati kolokvijuma

07.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

PRIJAVA za II kolokvijum

06.05.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

Satnica održavanja testa

06.05.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Priprema za ispit

06.05.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Termin vježbi

06.05.2019


Biologija-ekologija-Ekofiziologija

Rezultati Testa - 06.05.2019 21:15

06.05.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Klasterizacija

06.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Tablice

06.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Popravni prvi kolokvijum

05.05.2019


Matematika-Analiza 4

Termin vježbi

05.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Поправни колоквијум

05.05.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Dodatni časovi vježbi

05.05.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati kolokvijuma (teorija)

05.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Kolokvijum 6.5.2018

05.05.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати другог практичног колоквијума

05.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Termin kolokvijuma

04.05.2019


Biologija-Matematika

rezultati II testa

04.05.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Predavanja, promjena rasporeda

04.05.2019


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati kolokvijuma (zadaci)

02.05.2019


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati kolokvijuma (zadaci)

02.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Rezultati I kolokvijuma

02.05.2019


Računarske nauke-Teorija složenosti algoritama

Rezultati I kolokvijuma

02.05.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Računarstvo-Teorija složenosti algoritama

Rezultati I kolokvijuma

02.05.2019


Fizika-Optika

Nova objava - 02.05.2019 21:19 Zbog odsutnosti nastavnika predavanja iz Optike neće biti 7.05.2019. Termin nadoknade predavanja će biti dogovoren 14.05.2019. u terminu predavanja. Predmetni nastavnik

02.05.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Dodatna grupa zadataka

01.05.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Projekat 2

01.05.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Termin kolokvijuma

01.05.2019


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Termini kolokvijuma

01.05.2019


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Termini kolokvijuma

01.05.2019


Matematika-Analiza 2

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

29.04.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

29.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Kolokvijum

29.04.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

Prijava za test iz Ekologije biljaka 2

29.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Rezultati kolokvijuma

29.04.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Rezultati kolokvijuma

29.04.2019


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Rezultati kolokvijuma A i B smjer

29.04.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

Nova objava - 28.04.2019 19:25

28.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Rezultati kol II i popravni kol

28.04.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Drugi kolokvijum

27.04.2019


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Drugi kolokvijum (GLJIVE)

27.04.2019


Fizika-Računari u nastavi fizike II

Nova objava - 26.04.2019 18:16

26.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Najava kolokvijuma i testa

25.04.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Najava kolokvijuma i testa

25.04.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum I (termodinamika)

Raspored polaganja - 25.04.2019 11:48

25.04.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

konačni rezultati prvog kolokvijuma

25.04.2019


Fizika (2017)-Uvod u atomsku fiziku

евиденција поена након четвртог теста

25.04.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

JavaScript - canvas, fetch API, klase

25.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Kolokvijum II

24.04.2019


Računarske nauke-Analiza 2

25. april -- ipak vježbe

24.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Rezulati drugog testa

24.04.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma

24.04.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma

24.04.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma

24.04.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 24.04.2019 17:57

24.04.2019


Računarske nauke-Linearna algebra

Rezultati prvog kolokvijuma

24.04.2019


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati popravnog kolokvijuma iz MIPS-a

24.04.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati popravnog kolokvijuma iz MIPS-a

24.04.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Резултати колоквијума

23.04.2019


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Odlaganje vjezbi

23.04.2019


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Odlaganje vjezbi

23.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Odlaganje vjezbi

23.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Rezultati testa II

23.04.2019


Matematika-Algebarska topologija

Rezultati I kolokvijuma

23.04.2019


Biologija-Fizika

Rezultati IV testa- 23.04.2019 13:22

23.04.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Kolokvijum

23.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Termin predavanja

22.04.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati popravnog kolokvijuma

22.04.2019


Biologija-Uporedna fiziologija

Nova objava - 22.04.2019 14:01

22.04.2019


Matematika-Analiza 4

Popravni kolokvijum

22.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Rezultati kolokvijuma

22.04.2019


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma (zadaci)

22.04.2019


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma (zadaci)

22.04.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma (zadaci)

22.04.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Drugi domaći zadatak

22.04.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Računarstvo-Teorija složenosti algoritama

Kolokvijum

22.04.2019


Računarske nauke-Teorija složenosti algoritama

Kolokvijum

22.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Kolokvijum

22.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Rezultati prvog kolokvijuma

22.04.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Nova objava - 21.04.2019 11:56

21.04.2019


Matematika-Algebra 2

Nova objava - 21.04.2019 12:35

21.04.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Nova objava - 21.04.2019 12:49

21.04.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Dodatni časovi vježbi

21.04.2019


Matematika-Analiza 4

Predavanja iz Analize 4

21.04.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Novi termin održavanja dodatnih časova vježbi

21.04.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Domaći zadatak

21.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

II domaći zadatak

21.04.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

Rezultati I kolokvijuma

21.04.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

Zadaci

21.04.2019


Biologija-Ekologija životinja II

Rezultati popravnog kolokvijuma

21.04.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Predavanja 22.4.

20.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Predavanja 22.4.

20.04.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Treći domaći zadatak

19.04.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Treći domaći zadatak

19.04.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Popravni kolokvijum

19.04.2019


Matematika-Numerička analiza

Rezultati prvog kolokvijuma (A, B)

19.04.2019


Računarske nauke-Algebra

Rezultati prvog kolokvijuma

19.04.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati kolokvijuma

19.04.2019


Biologija-Molekulska biologija II

Nova objava - 19.04.2019 17:18

19.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Raspored polaganja testa II

19.04.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 18.04.2019 09:51

18.04.2019


Nastava biologije-Metodika nastave poznavanja prirode i biologije

Nova objava - 18.04.2019 11:56

18.04.2019


Biologija-Fizika

Rezultati labaratorijskog kolokvijuma - 18.04.2019 12:44

18.04.2019


Fizika-Oscilacije i talasi

Mehanicki talasi

18.04.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika- Teorija složenostI algoritama

Spiskovi studenata

18.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Raspored aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici

18.04.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Predavanja 19. april

18.04.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Predavanja 19. april

18.04.2019


Biologija (2017)-Genetika

Nova objava - 18.04.2019 18:45

18.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Grupe za prvi kolokvijum

17.04.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Grupe za prvi kolokvijum

17.04.2019


Fizika (2017)-Uvod u atomsku fiziku

евиденција поена након трећег теста

17.04.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Spisak tema za završni ispit.

17.04.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 17.04.2019 15:29

17.04.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Rezultati kolokvijuma (A, B, C)

16.04.2019


Fizika-Optika

Nova objava - 16.04.2019 14:18 Rezultati prvog kolokvijuma iz Optike

16.04.2019


Matematika-Engleski jezik 2

Nova objava - 16.04.2019 14:21 pripremni test za I kolokvijum

16.04.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 2

Nova objava - 16.04.2019 14:27 Pripremni test za I kolokvijum

16.04.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati prvog kolokvijuma

15.04.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Cisco IOS

15.04.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Rezulati drugog testa

15.04.2019


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Rezulati drugog testa

15.04.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati kolokvijuma

15.04.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati kolokvijuma

15.04.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати првог домаћег задатка

15.04.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 15.04.2019 20:01

15.04.2019


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати првог колоквијума

14.04.2019


Računarske nauke-Teorija izračunljivosti

Predavanja

14.04.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Zadaci za vježbu

14.04.2019


Matematika-Principi programiranja

Rezultati prvog kolokvijuma (A, B)

13.04.2019


Biologija-ekologija-Ekofiziologija

Nova objava - 13.04.2019 14:16

13.04.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati kolokvijuma iz MIPS-a

13.04.2019


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati kolokvijuma iz MIPS-a

13.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Terenska nastava

12.04.2019


Biologija-Ekologija životinja II

Rezultati kolokvijuma

12.04.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

консултације

12.04.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Термин одржавања колоквијума

12.04.2019


Matematika-Analiza 2

Rezultati prvog kolokvijuma

12.04.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati prvog kolokvijuma

12.04.2019


Matematika-Analiza 2

Termin popravnog prvog kolokvijuma

12.04.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Termin popravnog prvog kolokvijuma

12.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Raspored aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici

11.04.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Kolokvijum

11.04.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Pre-procesiranje podataka

11.04.2019


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Prvi kolokvijum (ALGE) - Tabela sa poenima

10.04.2019


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Kolokvijum

10.04.2019


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Kolokvijum

10.04.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати првог практичног колоквијума

10.04.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Geometrija

I Kolokvijum

10.04.2019


Matematika-Algebarska topologija

I Kolokvijum

10.04.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 4

Rezultati popravnog kolokvijuma

10.04.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 4

Rezultati popravnog kolokvijuma

10.04.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Primjer sa padajućom listom

10.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Primjer sa padajućom listom

10.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati prvog kolokvijuma

10.04.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Термини одржавања другог практичног и другог теоријског колоквијума.

10.04.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Rezultati prvog kolokvijuma

09.04.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Drugi test

09.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Test II Kolokvijum II

09.04.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Termin održavanja pete laboratorijske vježbe

09.04.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Materijal za PETU laboratorijsku vježbu

09.04.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Rezultati prvog kolokvijuma

09.04.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Završni projekat

09.04.2019


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Rezultati prvog kolokvijuma

09.04.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Vježbe

08.04.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

Materijali sa casa

08.04.2019


Nastava biologije-Metodika nastave poznavanja prirode i biologije

rezultati kolokvijuma

08.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Termin kolokvijuma

08.04.2019


Matematika-Algebra 2

Kolokvijum

07.04.2019


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Kolokvijum

07.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Rezultati kol I

07.04.2019


Biologija-Matematika

Rezultati kolokvijuma

07.04.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 06.04.2019 13:25

06.04.2019


Fizika (2017)-Matematika IV

Nova objava - 06.04.2019 13:31

06.04.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Zadaci za vježbu (liste, rekurzija, GUI, rad sa fajlovima)

06.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Zadaci za vježbu (liste, rekurzija, GUI, rad sa fajlovima)

06.04.2019


Matematika-Numerička analiza

Kad ce biti prvi kolokvijum (A, B)?

06.04.2019


Matematika i računarske nauke-Numerička analiza

Kad ce biti prvi kolokvijum (A, B)?

06.04.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Raspored grupa za MIPS i rezultati teorijskog dijela kolokvijuma

05.04.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

materijali za II dio

05.04.2019


Biologija-Molekulska biologija II

Nova objava - 05.04.2019 19:17

05.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Rezultati kolokvijum i raspored aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici

04.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Termin kolokvijuma

04.04.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Rezultati prvog kolokvijuma

04.04.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати првог колоквијума

04.04.2019


Biologija-Fizika

Raspored polaganja - 04.04.2019 12:50

04.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Termin vjezbi-nadoknada

04.04.2019


Biologija (2017)-Genetika

Nova objava - 04.04.2019 20:08

04.04.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Odlaganje predavanja

04.04.2019


Biologija-Fizika

Nova objava - 03.04.2019 08:46

03.04.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Satnica odrzavanja kolokvijuma I

03.04.2019


Biologija-Matematika

Kolokvijum

03.04.2019


Biologija-ekologija-Biostatistika

Dodatni čas

03.04.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

Dodatni čas

03.04.2019


Matematika-Analiza 4

Rezultati kolokvijuma

03.04.2019


Računarske nauke-Algebra

Termin kolokvijuma

03.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Termin kolokvijuma

03.04.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije

02.04.2019


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

rezultati I kolokvijuma

02.04.2019


Računarske nauke-Analiza 2

Prvi kolokvijum

02.04.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski jezici

Kolokvijum

02.04.2019


Biologija-Fizika

Rezultati III testa 02.04.2019 14:21

02.04.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Materijali - JavaScript

02.04.2019


Računarske nauke-Teorija izračunljivosti

Teme za seminarski rad

02.04.2019


Biologija-ekologija-Ekofiziologija

Nova objava - 01.04.2019 10:22

01.04.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Kolokvijum

01.04.2019


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Kolokvijum

01.04.2019


Fizika (2017)-Uvod u atomsku fiziku

евиденција поена

01.04.2019


Fizika-Računari u nastavi fizike II

Nova objava - 01.04.2019 16:56

01.04.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Резулати теста-студијски програми А и Б

01.04.2019


Matematika-Programiranje 2

Kad ce biti kolokvijum (A, B, C)?

31.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Kad ce biti kolokvijum?

31.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Materijali za pripremu kolokvijuma

31.03.2019


Matematika-Analiza 4

Termin kolokvijuma i vježbi

31.03.2019


Matematika-Principi programiranja

Kad ce biti prvi kolokvijum (A, B) + materijali

31.03.2019


Matematika-Numerička analiza

Materijali za pripremu prvog kolokvijuma i zavrsnog ispita (A, B)

31.03.2019


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Domaći 2

30.03.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Domaći 2

30.03.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Kolokvijum

30.03.2019


Matematika-Analiza 2

Prvi kolokvijum

30.03.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Prvi kolokvijum

30.03.2019


Matematika-Programiranje 2

Rezultati prvog kolokvijuma

30.03.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 2

Rezultati prvog kolokvijuma

30.03.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Rezultati prvog kolokvijuma

30.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Rezultati prvog kolokvijuma

30.03.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Kad ce biti kolokvijum (A, B, C)?

30.03.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Materijali za pripremu kolokvijuma (A, B, C)

30.03.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Materijal za ČETVRTU laboratorijsku vježbu

30.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Rezulati prvog testa

29.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Nova objava - 28.03.2019 10:35

28.03.2019


Fizika-Metodika nastave fizike II

Osvojeni poeni - 28.03.2019 11:00

28.03.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Klasifikacija tekstualnih dokumenata

28.03.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Termin održavanja testa

28.03.2019


Biologija-Matematika

maetrijali - binomna, Poissonova, Gaussova raspodjela

27.03.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Termin održavanja četvrte laboratorijske vježbe

27.03.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Odbrana domaćeg zadatka

26.03.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Rezultati prvog testa

26.03.2019


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Rezultati prvog testa

26.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Rezultati testa I

26.03.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати првог теоријског колоквијума

26.03.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Drugi domaći zadatak - termin predaje zadatka

26.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

kolokvijum I

26.03.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 4

Rezultati kolokvijuma

26.03.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 4

Rezultati kolokvijuma

26.03.2019


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Резултати првог колоквијума

25.03.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Резултати првог колоквијума

25.03.2019


Matematika i računarske nauke-Numerička analiza

Predavanja na tabli (A, B, "ynumer.pdf")

25.03.2019


Fizika-Oscilacije i talasi

Termin kolokvijuma

25.03.2019


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Slučajni vektori diskretnog tipa

25.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici

25.03.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Promjena termina održavanja kolokvijuma

25.03.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Rezultati prvog kolokvijuma

24.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Prvi kolokvijum TERMIN

24.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Raspored polaganja testa I

23.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати првог колоквијума

23.03.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати првог теста

23.03.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

rezultati kolokvijuma

22.03.2019


Nastava biologije-Metodika nastave poznavanja prirode i biologije

predavanja 1-4

22.03.2019


Matematika-Analiza 4

Termin odrzavanja predavanja - 21.03.2019 14:45

21.03.2019


Računarske nauke-Programski prevodioci

Nova objava - 21.03.2019 16:08

21.03.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Drugi domaći zadatak

21.03.2019


Biologija-Organska hemija

Rezultati I domaceg zadatka i I laboratorijskog testa iz Organske hemije

21.03.2019


Fizika (2017)-Uvod u atomsku fiziku

евиденција поена након другог теста

20.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Primjer kolokvijuma

20.03.2019


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Odlaganje vježbi

19.03.2019


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Odlaganje vježbi

19.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Odlaganje vježbi

19.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Raspored aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici

19.03.2019


Biologija-Fizika

Rezultati II testa - 19.03.2019 14:25

19.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати првог практичног и првог теоријског теста

19.03.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Računarstvo-Teorija složenosti algoritama

Kolokvijumi

18.03.2019


Računarske nauke-Teorija složenosti algoritama

Kolokvijumi

18.03.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika- Teorija složenostI algoritama

Kolokvijumi

18.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Kolokvijumi

18.03.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Prvi test biće odžan u srijedu 20.03.2019. godine u terminu predavanja

18.03.2019


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Prvi test biće odžan u srijedu 20.03.2019. godine u terminu predavanja

18.03.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Termin prvog kolokvijuma

18.03.2019


Računarske nauke-Strukture podataka

Promjena termina vježbi za 20.03.2019.

18.03.2019


Matematika-Engleski jezik 2

Raspored za izlaganje prezentacija

17.03.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 2

Raspored za izlaganje prezentacija

17.03.2019


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Prvi kolokvijum (ALGE)

17.03.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 4

Kolokvijum

16.03.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Предавања - материјал

16.03.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 4

Kolokvijum

16.03.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Предавања - материјал

16.03.2019


Biologija-Matematika

Termin testa

16.03.2019


Biologija-ekologija-Biostatistika

primjer zadatka

15.03.2019


Matematika-Algebarska topologija

Katalog

15.03.2019


Nastava biologije-Metodika nastave poznavanja prirode i biologije

predavanja

15.03.2019


Nastava biologije-Metodika nastave poznavanja prirode i biologije

literatura i predavanje

15.03.2019


Matematika-Programiranje 2

Prvi kolokvijum

15.03.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 2

Prvi kolokvijum

15.03.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Prvi kolokvijum

15.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Prvi kolokvijum

15.03.2019


Biologija-Ekologija biljaka II

KOLOKVIJUM

15.03.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Domaći zadatak

15.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Nova objava - 14.03.2019 10:22

14.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Test I

14.03.2019


Biologija-Organska hemija

I TEST IZ ORGANSKE HEMIJE

14.03.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Predavanja - 15. mart

14.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici i najava kolokvijuma

14.03.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Nova kolokvijuma

14.03.2019


Biologija-ekologija-Ekofiziologija

Nova objava - 13.03.2019 06:34

13.03.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Prvi domaći zadatak

13.03.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Prvi domaći zadatak

13.03.2019


Fizika-Molekularna fizika i termodinamika

Prvi domaći zadatak

13.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Zadaci za vježbu

13.03.2019


Fizika-Metodika nastave fizike II

Rezultati testa - 12.03.2019 12:11

12.03.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Materijal za TREĆU laboratorijsku vježbu

12.03.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Termin održavanja treće laboratorijske vježbe

12.03.2019


Matematika i računarske nauke-Softver inženjering

Odlaganje casa

12.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Softver inženjering

Odlaganje casa

12.03.2019


Računarske nauke-Softver inženjering

Odlaganje casa

12.03.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Grupe za prvi test

11.03.2019


Matematika-Analiza 2

Termin vježbi

11.03.2019


Matematika-Algebra 2

Termin vježbi

10.03.2019


Matematika-Istorija i filozofija matematike

Dodatni materijal

09.03.2019


Matematika-Analiza 3

Obavještenje

09.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Predavanje o komelindnim monokotilama

08.03.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Predavanja 1,2

08.03.2019


Računarske nauke-Internet tehnologije

Prvi domaći zadatak

08.03.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Komponente racunarskog sistema

08.03.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Projekat 1

08.03.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Data warehousing

08.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Najava aktivnosti u tekućoj radnoj sedmici

06.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Zadaci za pripremu prvog kolokvijuma

06.03.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Zadaci za pripremu prvog kolokvijuma

06.03.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 2

Zadaci za pripremu prvog kolokvijuma

06.03.2019


Matematika-Programiranje 2

Zadaci za pripremu prvog kolokvijuma

06.03.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

StudentSharks

05.03.2019


Biologija-Fizika

Rezultati I testa iz Fizike - 05.03.2019 14:04

05.03.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Први теоријски и први практични колоквијум.

05.03.2019


Fizika-Fizika čvrstog stanja

Nova objava - 04.03.2019 15:13

04.03.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Promjena termina predavanja

04.03.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 2

Predavanja - Stabla

02.03.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Materijal za DRUGU laboratorijsku vježbu

02.03.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Termin održavanja druge laboratorijske vježbe

02.03.2019


Fizika (2017)-Uvod u atomsku fiziku

План рада

01.03.2019


Fizika (2017)-Uvod u atomsku fiziku

евиденција поена након првог теста

01.03.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Izmjene u terminu održavanja vježbi sa drugom grupom

28.02.2019


Biologija-Matematika

Prezentacije sa prva tri časa

27.02.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Predavanja

27.02.2019


Računarske nauke-Programski jezici

Predavanja

27.02.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Predavanja

27.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije (2017)-Uvod u programski jezik C

Predavanja predviđena za 27.02.2019. godine neće biti održana. Termin nadoknade biće naknadno objavljen.

26.02.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

линк - збирка задатака из Дискретне математике

25.02.2019


Matematika-Engleski jezik 4

Obavještenje

24.02.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 4

Obavjestenje

24.02.2019


Računarske nauke-Principi programiranja

Digitalna kola, zadaci za vjezbu

23.02.2019


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Predavanja

21.02.2019


Biologija-Ekologija životinja II

Raspored studenata na vježbama

20.02.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum I (termodinamika)

Otkazani casovi u labaratoriji - 20.02.2019 11:50

20.02.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Materijal za PRVU laboratorijsku vježbu

20.02.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Predavanja predviđena za 20.02.2019. godine neće biti održana. Termin nadoknade biće naknadno objavljen.

20.02.2019


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Predavanja predviđena za 20.02.2019. godine neće biti održana. Termin nadoknade biće naknadno objavljen.

20.02.2019


Fizika-Oscilacije i talasi

Oscilacije

19.02.2019


Matematika i računarske nauke-Vizuelizacija i računarska grafika

Lista zadataka

19.02.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 18.02.2019 09:00

18.02.2019


Fizika-Teorijska fizika II

Nova objava - 18.02.2019 17:38

18.02.2019


Fizika-Teorijska fizika II

Plan rada

18.02.2019


Biologija-Fizika

Otkazana predavnja i vjezbe 18.02.2019 20:15

18.02.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Prominjeni termin za predavanja

17.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Slajdovi sa prva dva predavanja i najava aktivnosti za drugu radnu sedmicu

17.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

slajdovi sa trećeg predavanja

17.02.2019


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Obavještenje

15.02.2019


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Obavještenje

15.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija hordata

Aktivnosti u II radnoj sedmici

15.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Najava terena za petak 15. februar

14.02.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Izmjena u rasporedu

14.02.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum II (optika)

Nova objava - 14.02.2019 12:49

14.02.2019


Fizika-Statistička fizika

Nova objava - 14.02.2019 13:13

14.02.2019


Fizika-Fizika čvrstog stanja

Nova objava - 14.02.2019 13:52

14.02.2019


Fizika-Numeričke metode

Termin vježbi

13.02.2019


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 13.02.2019 11:59

13.02.2019


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 2

Dogovorni čas

13.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Teme seminarskih radova, struktura herbarske zbirke

13.02.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Teme seminarskih radova i rok za prijavu teme

13.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

ECTS kalatog i slajdovi sa prva dva predavanja

12.02.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Termini kolokvijuma i testa

12.02.2019


Biologija-Fizika

Raspored rada u labaratoriji - 12.02.2019 13:23

12.02.2019


Biologija-Fizika

Termin i sala - 12.02.2019 13:30

12.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Završni projekat

Konsultacije

11.02.2019


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Prvi čas

10.02.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Interni materijal (praktikum) za laboratorijske vježbe

09.02.2019


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Početak laboratorijskih vježbi: vrijeme i mjesto održavanja

09.02.2019


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Информације и План рада

09.02.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Информације и План рада

09.02.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Информације и План рада

09.02.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Информације и План рада

09.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Информације и План рада

09.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Информације и План рада

09.02.2019


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Термини одржавања колоквијума

09.02.2019


Računarske nauke (2017)-Računarske mreže

Термини одржавања колоквијума

09.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Термини одржавања тестова

09.02.2019


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Термини одржавања колоквијума

09.02.2019


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Термини одржавања тестова и колоквијума

09.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Термини одржавања колоквијума

09.02.2019


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Plan rada - ECTS katalog

08.02.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Prog2 - kompletan tekst predavanja (A, B, C), 102 pages

07.02.2019


Računarske nauke-Programiranje II

Informacija o predmetu i plan rada za semestar (A, B, C)

07.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Prog2 - kompletan tekst predavanja, 102 pages

07.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje II

Informacija o predmetu i plan rada za semestar

07.02.2019


Fizika-Matematičke metode u fizici

Rezultati popravnog zavrsnog ispita i predlog ocjene

07.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija cvjetnica

Aktivnosti u prvoj i drugoj radnoj sedmici

07.02.2019


Matematika-Principi programiranja

Grupe za vjezbe

07.02.2019


Matematika i računarske nauke-Principi programiranja

Grupe za vjezbe

07.02.2019


Biologija-Organska hemija

INFORMACIJE ZA STUDENTE I PLAN RADA

06.02.2019


Biologija-Organska hemija

Praktikum iz organske hemije za studente biologije

06.02.2019


Matematika-Principi programiranja

P. p. - kompletan tekst predavanja (A, B), 81 pages

06.02.2019


Matematika-Principi programiranja

Informacija o predmetu i plan rada za semestar (A, B)

06.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Principi programiranja

P. p. D smjer - kompletan tekst predavanja, 96 pages

06.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Principi programiranja

Informacija o predmetu i plan rada za semestar

06.02.2019


Matematika-Numerička analiza

N. a. - kompletan tekst predavanja (A, B), 110 pages

06.02.2019


Matematika-Numerička analiza

Informacija o predmetu i plan rada za semestar (A, B)

06.02.2019


Matematika-Principi programiranja

Materijal o asembleru "princi4" (prakticna vjezba) - A, B

06.02.2019


Matematika-Principi programiranja

Materijal o asembleru "princi7" (laboratorija) - A, B

06.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Principi programiranja

Materijal o asembleru "princi4" (prakticna vjezba)

06.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Principi programiranja

Materijal o asembleru "princi7" (laboratorija)

06.02.2019


Fizika-Atomska fizika

Rezultati popravnog kolokvijuma II-Atomska fizika

06.02.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE NAKON POPRAVNOG ZAVRŠNOG DIJELA ISPITA

06.02.2019


Biologija-Fiziologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENA NAKON POPRAVNOG ZAVRSNOG DIJELA ISPITA

06.02.2019


Matematika-Analiza 3

Konacni rezultati

06.02.2019


Matematika-Kompleksna analiza 1

Nova objava - 06.02.2019 21:34

06.02.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Konačni rezultati i prijedlog ocjena

05.02.2019


Računarske nauke-Geografski informacioni sistem

Rezultati završnog ispita i predlog zaključnih ocjena

05.02.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

ZAKLJUCNE OCJENE

05.02.2019


Matematika-Analiza 1

Rezultati popravnog završnog ispita

05.02.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati popravnog završnog ispita

05.02.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Jednačine matematičke fizike

Rezultati popravnog završnog ispita

05.02.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 05.02.2019 13:41

05.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Rezultati i predlog ocjena

05.02.2019


Matematika-Algebra 1

Konačni rezultati

05.02.2019


Fizika (2017)-Matematika III

Rezultati popravnog završnog ispita

05.02.2019


Računarske nauke-Analiza 3

Nova objava - 05.02.2019 16:46

05.02.2019


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 05.02.2019 17:38

05.02.2019


Matematika-Analiza 3

Rezultati ispita iz Analize 3 (A i B)

05.02.2019


Biologija-Sistematika algi

Konacna tabela sa poenima

05.02.2019


Računarske nauke-Programski jezici

Ocjene

05.02.2019


Fizika-Matematika I

Rezultati popravnog ispita iz Matematike 1 i Analize 1

04.02.2019


Fizika-Atomska fizika

Popravni kolokvijum iz Atomske fizike

04.02.2019


Fizika-Matematičke metode u fizici

Popravni zavrsni ispit

04.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

04.02.2019


Matematika-Algebra 1

Rezultati popravnog završnog ispita

04.02.2019


Računarske nauke-Multimedija

Rezultati popravka drugog kolokvijuma

04.02.2019


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Rezultati završnog i predlog ocjena

04.02.2019


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Rezultati završnog ispita i predlog zaključnih ocjena

04.02.2019


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Rezultati završnog ispita i predlog zaključnih ocjena

04.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Rezultati završnog ispita i predlog zaključnih ocjena

04.02.2019


Matematika-Engleski jezik 3

Konačni rezultati

04.02.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 3

Konačni rezultati

04.02.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 1

Konačni rezultati

04.02.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 3

Konačni rezultati

04.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik I

Konačni rezultati

04.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik III

Konačni rezultati

04.02.2019


Fizika-Engleski jezik III

Konačni rezultati

04.02.2019


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 04.02.2019 21:19

04.02.2019


Računarske nauke-Analiza 1

Rezultati popravnog završnog ispita

04.02.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Seminarski - rezultati

04.02.2019


Računarske nauke-Metode optimizacije

Evidencija poena

03.02.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Metode optimizacije

Evidencija poena

03.02.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Optimalno upravljanje

Evidencija poena

03.02.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

Nova objava - 03.02.2019 13:45 Rezultati popranog prakticnog ispita

03.02.2019


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Rezultati popravnog završnog ispita

03.02.2019


Matematika-Uvod u kombinatoriku

Rezultati popravnog završnog ispita

03.02.2019


Biologija-ekologija-Biocenologija

Konacna tabela sa poenima i ocjenama

03.02.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Seminarski radovi - odbrana 3

03.02.2019


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 03.02.2019 18:31

03.02.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Коначни поени

03.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Резултати поправног завршног испита

02.02.2019


Matematika-Uvod u matematičku logiku

PR

02.02.2019


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

PR

02.02.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

PR

02.02.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Popravni završni ispit - termin i sala

02.02.2019


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

резултати поправног завршног испита - теоријски дио

02.02.2019


Matematika-Uvod u kombinatoriku

резултати поправног завршног испита - теоријски дио

02.02.2019


Matematika-Algebra 1

Rezultati završnog ispita

01.02.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Fizičke i elektronske osnove računarskih sistema

Nova objava - 01.02.2019 17:51Rezultati popravnog završnog ispita iz FEOKS-a i konačan predlog ocena

01.02.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Konačna evidencija poena i predlog zaključnih ocjena

01.02.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Konačna evidencija poena i predlog zaključnih ocjena

01.02.2019


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Konačni rezultati ispita

01.02.2019


Računarske nauke-Analitička geometrija

Predlog konačnih ocjena

31.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika V

Rezultati popravnog ispita

31.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Резултати поправног завршног испита

31.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Bodovno stanje prije popravnog zavrsnog ispita

31.01.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

Nova objava - 31.01.2019 13:10 Popravni praktični- termini polaganja

31.01.2019


Računarske nauke-Analiza 1

Rezultati završnog ispita

31.01.2019


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Rezultati popravnog ispita

31.01.2019


Matematika-Uvod u geometriju

Popravni završni ispit

31.01.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

raspored polaganja popravnog završnog

31.01.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Raspored polaganja završnog ispita u drugom terminu

31.01.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Raspored polaganja završnog ispita u drugom terminu

31.01.2019


Fizika-Fizička mehanika

Obavještenje

30.01.2019


Biologija-Fiziologija biljaka

Nova objava - 30.01.2019 11:04

30.01.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Rezultati poslije prvog završnog ispita

30.01.2019


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Predlog ocjena

30.01.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Predlog ocjena

30.01.2019


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Predlog ocjena

30.01.2019


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Rezultati i predlog ocjena

29.01.2019


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Rezultati i predlog ocjena

29.01.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Rezultati i predlog ocjena

29.01.2019


Računarske nauke-Računari i programiranje

Nova objava - 29.01.2019 11:09

29.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računari i programiranje

Nova objava - 29.01.2019 11:13

29.01.2019


Fizika-Atomska fizika

укупан број поена прије завршног испита

29.01.2019


Matematika-Analiza 1

Rezultati završnog ispita

29.01.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati završnog ispita

29.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Rezultati popravnog ispita

29.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Rezultati popravnog ispita

29.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Evidencija osvojenih poena

29.01.2019


Matematika-Statistika

Evidencija

29.01.2019


Matematika i računarske nauke-Statistika

Evidencija

29.01.2019


Računarske nauke-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати поправног завршног испита

29.01.2019


Računarske nauke-Programski jezici

Završni ispit

28.01.2019


Fizika-Atomska fizika

Rezultati drugog kolokvijuma

28.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Rezultati popravnog prakticnog

28.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati popravnog ispita

28.01.2019


Fizika (2017)-Engleski jezik III

Rezultati

28.01.2019


Matematika-Engleski jezik 3

Rezultati zavrsnog ispita

28.01.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 3

Rezultati zavrsnog ispita

28.01.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 1

Rezultati zavrsnog ispita

28.01.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 3

Rezultati zavrsnog ispita

28.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik I

Rezultati zavrsnog ispita

28.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik III

Rezultati zavrsnog ispita

28.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Skenirana sveska

28.01.2019


Biologija-Molekulska biologija I

Nova objava - 27.01.2019 01:29

27.01.2019


Računarske nauke-Programiranje I

Rezultati popravnog zavrsnog ispita (A, B, C)

27.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

27.01.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 27.01.2019 15:35

27.01.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Jednačine matematičke fizike

Rezultati završnog ispita

27.01.2019


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати поправног завршног испита

27.01.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.01.2019


Matematika-Statistika

Konsultacije

26.01.2019


Matematika i računarske nauke-Statistika

Konsultacije

26.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Резултати поправног завршног испита

26.01.2019


Fizika-Matematičke metode u fizici

Rezultati zavrsnog ispita

25.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Rez

25.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Završni ispit

25.01.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 25.01.2019 12:32

25.01.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Odbrana seminarskih radova II

25.01.2019


Računarske nauke-Analiza 3

Nova objava - 25.01.2019 21:58

25.01.2019


Matematika-Linearna algebra 1

Резултати поправног завршног испита

25.01.2019


Matematika-Linearna algebra 1

Збирни резултати и оцјене студената

25.01.2019


Biologija-Ekologija i biodiverzitet ekosistema

REZULTATI KOLOKVIJUMA I SEMINARSKOG RADA

24.01.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Rezultati završnog ispita

24.01.2019


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Rezultati završnog ispita

24.01.2019


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati popravnog ispita

24.01.2019


Računarske nauke-Bioinformatika

Bodovi i predlog ocjena

24.01.2019


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Trenutni broj bodova

24.01.2019


Biologija-Fiziologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE NAKON ZAVRSNOG ISPITA

24.01.2019


Matematika-Analiza 3

Nova objava - 24.01.2019 16:56

24.01.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Popravni kolokvijum

24.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Termin odrzavanja popravnog prakticnog

24.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Rezultati završnog ispita

24.01.2019


Fizika-Matematika I

Termin za popravni ispit iz Matematike I i Analize I

24.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Fizičke i elektronske osnove računarskih sistema

Nova objava - 23.01.2019 00:38 Rezultati završnog ispita iz FEOKS-a

23.01.2019


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Dodatni termin

23.01.2019


Računarske nauke-Operativni sistemi

Dodatni termin

23.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Dodatni termin

23.01.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

Nova objava - 23.01.2019 11:10 Popravni praktični -termin polaganja

23.01.2019


Biologija-Fiziologija biljaka

Nova objava - 23.01.2019 11:17 Popravni praktičnog- termin

23.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati popravnog završnog ispita

23.01.2019


Matematika-Računari i programiranje

Rezultati popravnog zavrsnog ispita (A, B)

23.01.2019


Fizika-Atomska fizika

Drugi kolokvijum iz Atomske fizike

23.01.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE NAKON ZAVRSNOG DIJELA ISPITA

23.01.2019


Fizika-Elektromagnetizam

Rezultati popravnog završnog ispita

22.01.2019


Računarske nauke-Multimedija

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

22.01.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Резултати завршног испита - теоријски дио

22.01.2019


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 1

Евиденција поена до поправног завршног испита и предлог оцјена

22.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

Евиденција поена

22.01.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Slučajni procesi

Ocjene

22.01.2019


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Ocjene

22.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Kompjuterska animacija

novi termin Ispita 31.01

22.01.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 3

Konačni rezultati

22.01.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 3

Konačni rezultati

22.01.2019


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Rezultati ispita

21.01.2019


Računarske nauke-Analiza 1

Rezultati popravnih kolokvijuma

21.01.2019


Biologija-Ekologija životinja I

Evidencija poena nakon popravnog završnog ispita i predlog ocjena

21.01.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Evidencija poena poslije prvog termina završnog ispita

21.01.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Evidencija poena poslije prvog termina završnog ispita

21.01.2019


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 21.01.2019 11:20

21.01.2019


Fizika (2017)-Matematika III

Termin zavrsnog ispita

21.01.2019


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

резултати завршног испита - теоријски дио

21.01.2019


Matematika-Algebra 3

Nova objava - 21.01.2019 18:34

21.01.2019


Računarske nauke-Bioinformatika

Bodovi

21.01.2019


Biologija-Molekulska biologija I

Nova objava - 21.01.2019 19:44

21.01.2019


Računarske nauke-Baze podataka

Rezultati II kolokvijuma

21.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka I

Rezultati II kolokvijuma

21.01.2019


Matematika i računarske nauke-Baze podataka

Rezultati II kolokvijuma

21.01.2019


Matematika-Računari i programiranje

Rezultati zavrsnog ispita (A, B)

20.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Rezultati ispita

20.01.2019


Biologija-Hidrobiologija

POPRAVNI ZAVRSNI ISPIT

20.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika V

Rezultati završnog ispita

20.01.2019


Matematika-Statistika

Rezultati popravnog kolokvijuma

20.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Резултати завршног испита

20.01.2019


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 20.01.2019 22:00

20.01.2019


Fizika-Analiza III

Nova objava - 19.01.2019 10:42

19.01.2019


Biologija-Sistematika algi

Tabela sa poenima nakon zavrsnog ispita

19.01.2019


Biologija-ekologija-Biocenologija

Tabela sa poenima nakon popravnog kolokvijuma i zavrsnog ispita

19.01.2019


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Rezultati popravnog kolokvijuma

18.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati zavrsnog ispita

18.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Zavrsni - korigovana tabela

18.01.2019


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati ispita

18.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Promjena termina odrzavanja prakticnog

18.01.2019


Matematika-Statistika

Zadaci sa dva završna ispita

18.01.2019


Matematika i računarske nauke-Statistika

Zadaci sa dva završna ispita

18.01.2019


Računarske nauke-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати завршног испита

18.01.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum II (elektromagnetizam)

Nova objava - 18.01.2019 19:40

18.01.2019


Fizika-Računari u nastavi fizike I

Nova objava - 18.01.2019 20:18

18.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Резултати завршног испита

18.01.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

17.01.2019


Računarske nauke-Programski jezici

Zavrsni ispit - predlog ocjena

17.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Popravni prakticnog

17.01.2019


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Satnica polaganja usmenog dijela ispita

17.01.2019


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Satnica polaganja usmenog dijela ispita

17.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Rezultati zavrsnog ispita

17.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Termin objave rezultata i pregleda radova za završni ispit

17.01.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Seminarski radovi - odbrana

17.01.2019


Fizika-Engleski jezik 1

Konacni rezultati nakon januarskog ispitnog roka

17.01.2019


Matematika-Engleski jezik 1

Konacni rezultati nakon januarskog ispitnog roka

17.01.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 1

Konacni rezultati nakon januarskog ispitnog roka

17.01.2019


Računarske nauke-Analiza 3

Rezultati popravnih kolokvijuma

17.01.2019


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати завршног испита

16.01.2019


Računarske nauke-Računari i programiranje

Bodovi prije završnog ispita

16.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Računari i programiranje

Bodovi prije završnog ispita

16.01.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

SPISAK PRIJAVLJENIH STUDENATA ZA POLAGANJE ZAVRSNOG ISPITA

16.01.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

Rezultati popravnog ispita- 16.01.2019 11:04

16.01.2019


Računarske nauke-Programiranje I

Rezultati zavrsnog ispita (A, B, C)

16.01.2019


Matematika-Analiza 3

Rezultati popravnog kolokvijuma

16.01.2019


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Grupe za završni ispit

16.01.2019


Matematika-Algebra 3

Rezultati

16.01.2019


Matematika-Uvod u geometriju

Rezultati

16.01.2019


Matematika-Kompleksna analiza 1

Nova objava - 16.01.2019 22:00

16.01.2019


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Dodatni rad-produzen rok

15.01.2019


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Završni ispit

15.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Sistemi za elektronsko poslovanje

Završni ispit

15.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati zavrsnog ispita

15.01.2019


Matematika-Računari i programiranje

Rezultati drugog kolokvijuma (A, B)

15.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Bodovi i predlog ocjena

15.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati ispita

15.01.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Optimalno upravljanje

Rezultati popravnog kolokvijuma

15.01.2019


Računarske nauke-Metode optimizacije

Rezultati popravnog kolokvijuma

15.01.2019


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Metode optimizacije

Rezultati popravnog kolokvijuma

15.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Rezultati ispita

14.01.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Konsultacije

14.01.2019


Matematika (2017)-Engleski jezik 3

Rezultati završnog ispita

14.01.2019


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 3

Rezultati završnog ispita

14.01.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

Poeni i ocjene - 14.01.2019 12:23

14.01.2019


Fizika-Metodika nastave fizike I

Rezultati zavrsnog i ocjene - 14.01.2019 12:55

14.01.2019


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.01.2019


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.01.2019


Računarske nauke-Programski jezici

Završni ispit

14.01.2019


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Rezultati popravnog kolokvijuma

14.01.2019


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Rezultati prvog popravnog kolokvijuma

13.01.2019


Biologija-Ekologija životinja I

Evidencija poena nakon završnog ispita

13.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Резултати завршног испита

13.01.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

raspored polaganja ispita

13.01.2019


Matematika i računarske nauke-Baze podataka

Novi termin ispita

12.01.2019


Računarske nauke-Baze podataka

Novi termin ispita

12.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka I

Novi termin ispita

12.01.2019


Matematika-Linearna algebra 1

Резултати завршног испита

12.01.2019


Matematika-Linearna algebra 1

Збирни резултати и предлози оцјена након завршног испита

12.01.2019


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Rezultati drugog kolokvijuma

12.01.2019


Matematika-Analiza 1

Rezultati popravnog drugog kolokvijuma

12.01.2019


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati popravnog drugog kolokvijuma

12.01.2019


Matematika-Statistika

Rezultati kolokvijuma

12.01.2019


Računarske nauke-Analitička geometrija

Usmeni dio ispita iz Analitičke geometrije

12.01.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum II (elektromagnetizam)

Nova objava - 11.01.2019 10:14

11.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Realizacija baza podataka

Odlaganje ispita

11.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Raspored po grupama za završni ispit

11.01.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

rezultati zavrsnog ispita- 11.01.2019 13:05

11.01.2019


Računarske nauke-Analiza 1

Termin polaganja popravnih kolokvijuma

11.01.2019


Računarske nauke-Analiza 3

Termin polaganja popravnih kolokvijuma

11.01.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

PRIJAVA ZA ISPIT- neophodno je prijaviti se za završni ispit do nedjelje u podne (12 sati)

11.01.2019


Računarske nauke-Analiza 3

Novi termini polaganja popravnih kolokvijuma

11.01.2019


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Zavrsni ispit-rezultati

11.01.2019


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Zavrsni ispit-rezultati

11.01.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Zavrsni ispit-rezultati

11.01.2019


Biologija-Hidrobiologija

Tabela sa poenima osvojenim prije zavrsnog ispita

10.01.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

PRIJAVA ZA ZAVRSNI DIO ISPITA

10.01.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

EVIDENCIJA POENA PRIJE ZAVRSNOG DIJELA ISPITA

10.01.2019


Biologija-Fiziologija biljaka

EVIDENCIJA POENA PRIJE ZAVRSNOG DIJELA ISPITA

10.01.2019


Biologija-Fiziologija biljaka

PRIJAVA ZA ZAVRSNI DIO ISPITA

10.01.2019


Matematika i računarske nauke-Baze podataka

Drugi kolokvijum

09.01.2019


Računarske nauke-Baze podataka

Drugi kolokvijum

09.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka I

Drugi kolokvijum

09.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Prakticni dio zavrsnog ispita - satnica odrzavanja

09.01.2019


Matematika-Analiza 3

Termin popravnog drugog kolokvijuma

09.01.2019


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Rezultati testova

09.01.2019


Računarske nauke-Operativni sistemi

Rezultati testova

09.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Rezultati testova

09.01.2019


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Zavrsni ispit

09.01.2019


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Zavrsni ispit

09.01.2019


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Zavrsni ispit

09.01.2019


Matematika-Kompleksna analiza 1

Rezultati popravnih kolokvijuma

09.01.2019


Računarske nauke-Metode optimizacije

Termin popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Računarske nauke-Numerička analiza

Popravni kolokvijum (termin)

08.01.2019


Računarske nauke-Analiza 3

Rezultati drugog kolokvijuma

08.01.2019


Računarske nauke-Analiza 3

Popravni kolokvijumi

08.01.2019


Fizika-Laboratorijski praktikum II (elektromagnetizam)

Nova objava - 08.01.2019 13:48

08.01.2019


Biologija-Fiziologija biljaka

REZULTATI PRAKTICNOG DIJELA ISPITA

08.01.2019


Matematika-Uvod u geometriju

Popravni kolokvijumi

08.01.2019


Fizika (2017)-Matematika III

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

Nova objava - 08.01.2019 20:59Rezultati praktičnog ispita

08.01.2019


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 3

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 1

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Računarske nauke-Engleski jezik 3

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik III

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik I

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.01.2019


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati trećeg testa

08.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati trećeg testa

08.01.2019


Matematika > modul: Teorijska matematika-Jednačine matematičke fizike

Termin završnog i popravnog završnog ispita

08.01.2019


Fizika-Engleski jezik III

Rezultati prvog kolokvijuma

08.01.2019


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати другог домаћег задатка

07.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati popravnog kolokvijuma

07.01.2019


Matematika-Statistika

Drugi kolokvijum

07.01.2019


Matematika-Kompleksna analiza 1

Obavještenje

06.01.2019


Fizika-Elektromagnetizam

Novi termin ispita

06.01.2019


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Popravni kolokvijum

06.01.2019


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Popravni kolokvijum

06.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Popravni kolokvijum

06.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Uputstvo za instalaciju Flex/Bison

05.01.2019


Računarske nauke-Analitička geometrija

Rezultati popravnog kolokvijuma

05.01.2019


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати поправног колоквијума

04.01.2019


Računarske nauke-Analiza 1

Rezultati drugog kolokvijuma

04.01.2019


Računarske nauke-Analiza 1

Popravni kolokvijumi

04.01.2019


Biologija-Sistematika algi

Broj osvojenih poena do zavrsnog ispita

04.01.2019


Biologija-Hidrobiologija

Broj osvojenih poena u toku semestra

04.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Evidencije osvojenih poena

04.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Primjer završnog ispita

04.01.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

Rezultati testa

04.01.2019


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Prakticni dio zavrsnog ispita

03.01.2019


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Rezultati drugog kolokvijuma

03.01.2019


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Rezultati drugog kolokvijuma

03.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Rezultati drugog kolokvijuma

03.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Projektovanje informacionih sistema

Rezultati drugog kolokvijuma

03.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Realizacija baza podataka

Rezultati drugog kolokvijuma

03.01.2019


Matematika-Programiranje 1

Rezultati kolokvijuma

03.01.2019


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Rezultati kolokvijuma

03.01.2019


Računarske nauke-Programiranje I

Rezultati kolokvijuma

03.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Rezultati kolokvijuma

03.01.2019


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Rezultati popravnog drugog kolokvijuma

03.01.2019


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Termin popravnog prvog kolokvijuma

03.01.2019


Biologija-Hidrobiologija

Ispitna pitanja za zavrsni ispit, prijava za test i informacije o nacinu resavanja testa

03.01.2019


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika V

Rezultati popravnog kolokvijuma

02.01.2019


Matematika-Analiza 3

Rezultati drugog kolokvijuma

02.01.2019


Biologija (2017)-Opšta fiziologija

Nova objava - 02.01.2019 16:52

02.01.2019


Biologija-Ekologija biljaka I

SREĆNA NOVA GODINA

01.01.2019


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Rezultati nakod drugog kolokvijuma

31.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Rezultati polaganja testa i herbarijuma

31.12.2018


Fizika-Atomska fizika

евиденција поена након свих тестова, семинарских и првог колоквијума

31.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Rezultati polaganja testa i herbarijuma

31.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Prijava za polaganje završnog ispita

31.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Prijava za polaganje završnog ispita u 1. terminu

31.12.2018


Matematika-Uvod u geometriju

Rezultati

31.12.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Konacni rezultati Kol.

31.12.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Konacni rezultati Kol.

31.12.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Konacni rezultati Kol.

31.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Резултати поправног колоквијума

31.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Fizičke i elektronske osnove računarskih sistema

Nova objava - 30.12.2018 10:19 Rezultati II kolokvijuma iz FEOKS-a i trenutno stanje poena

30.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Materijali

30.12.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum III (atomska fizika)

Nova objava - 30.12.2018 14:52 Rezultati završnog ispita iz Laboratorijskog praktikuma III (atomska fizika)

30.12.2018


Biologija-Ekologija životinja I

Evidencija osvojenih poena

30.12.2018


Biologija-Biohemija I

Rezultati praktičnog ispita

30.12.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 1

Obavjestenje

30.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik I

Obavjestenje

30.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Резултати поправног колоквијума

30.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Резултати поправног теста и поправног колоквијума

29.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika V

Drugi domaći zadatak

29.12.2018


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 1

Резултати поправног колоквијума

29.12.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati drugog kolokvijuma

29.12.2018


Matematika-Analiza 1

Rezultati drugog kolokvijuma

29.12.2018


Matematika-Analiza 1

Termin popravnog drugog kolokvijuma.

29.12.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Termin popravnog drugog kolokvijuma.

29.12.2018


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Rezultati prvog popravnog kolokvijuma

29.12.2018


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Termin drugog kolokvijuma

29.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati popravnog drugog kolokvijuma

28.12.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Dataset

28.12.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

Termin ispita- 28.12.2018 11:44

28.12.2018


Fizika (2017)-Matematika III

Popravni kolokvijum

28.12.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Mašinsko učenje - materijali i zadaci

28.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Trenutni broj bodova

28.12.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Trenutni broj bodova

28.12.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Trenutni broj bodova

28.12.2018


Matematika-Linearna algebra 1

Резултати поправног колоквијума

28.12.2018


Fizika-Matematičke metode u fizici

Rezultati popravnog kolokvijuma-Matematicke metode u fizici

27.12.2018


Fizika-Atomska fizika

Rezultati popravnog kolokvijuma-Atomska fizika

27.12.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Novi termin popravnog kolokvijuma

27.12.2018


Matematika-Računari i programiranje

Kad ce biti zavrsni ispit (A, B)?

27.12.2018


Matematika i računarske nauke-Računari i programiranje

Kad ce biti zavrsni ispit (A, B)?

27.12.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Materijali za zavrsni ispit

27.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Materijali za zavrsni ispit

27.12.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Drugi kolokvijum

27.12.2018


Fizika-Atomska fizika

Pregled radova

27.12.2018


Matematika-Programiranje 1

Materijali za zavrsni ispit

27.12.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Materijali za zavrsni ispit

27.12.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Nova objava - 27.12.2018 17:11

27.12.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Nova objava - 27.12.2018 17:18

27.12.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Rezultati popravni kol.

27.12.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Rezultati popravni kol.

27.12.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Rezultati popravni kol.

27.12.2018


Računarske nauke-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати поправног колоквијума

27.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Резултати другог колоквијума

26.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Пријава за поправни колоквијум

26.12.2018


Matematika-Algebra 1

Rezultati popravnog kolokvijuma

26.12.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Rezultati drugog kolokvijuma

26.12.2018


Matematika-Algebra 3

Rezultati

26.12.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

Nova objava - 26.12.2018 11:28 Rezultati Testa II iz Anatomije biljaka

26.12.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

Nova objava - Praktični ispit (Anatomija biljaka) -raspored polaganja

26.12.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

obavjestenje - 26.12.2018 11:33

26.12.2018


Fizika-Metodika nastave fizike I

osvojeni poeni tokom semestra - 26.12.2018 12:14

26.12.2018


Matematika-Algebra 3

Pregled radova

26.12.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Rezultati popravnih kolokvijuma

26.12.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Ispitna pitanja

26.12.2018


Matematika-Računari i programiranje

grupe za polaganje kolokvijuma

26.12.2018


Matematika i računarske nauke-Računari i programiranje

grupe za polaganje kolokvijuma

26.12.2018


Matematika-Uvod u geometriju

Drugi kolokvijum

26.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

поправни колоквијум и одбране пројеката

26.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

евиденција поена

26.12.2018


Fizika-Matematičke metode u fizici

Termin popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Drugi kolokvijum

25.12.2018


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Drugi kolokvijum

25.12.2018


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Drugi kolokvijum

25.12.2018


Biologija-Ekologija životinja I

Rezultati popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Računarske nauke-Analitička geometrija

Termin za popravni kolokvijum

25.12.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Rezultati popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Računarske nauke-Metode optimizacije

Rezultati drugog kolokvijuma

25.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Rezultati popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Rezultati popravnog kolokvijuma

25.12.2018


Biologija-Sistematika algi

Test II: osvojeni poeni

25.12.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Termin polaganja drugog kolokvijuma

25.12.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Grupne konsultacije

25.12.2018


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Entity klasa Professor

25.12.2018


Računarske nauke-Geografski informacioni sistem

Leaflet

25.12.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Raspored studenata za polaganje testa

25.12.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali sa predavanja

25.12.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати другог колоквијума

24.12.2018


Matematika-Programiranje 1

Termin popravnog drugog kolokvijuma

24.12.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Termin popravnog drugog kolokvijuma

24.12.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Termin popravnog drugog kolokvijuma

24.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Termin popravnog drugog kolokvijuma

24.12.2018


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Rezultati nakon drugog domaćeg zadatka

24.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Rezultati popravnog kolokvijuma

24.12.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Popravni kolokvijum

24.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Popravni kolokvijum

24.12.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Popravni kolokvijum

24.12.2018


Matematika-Analiza 1

Termin drugog kolovijuma

24.12.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Termin drugog kolovijuma

24.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Četvrti domaći zadatak

24.12.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Rezultati Testa II i ukupan broj bodova iz laboratorijskog dijela

24.12.2018


Matematika-Analiza 3

Obavještenje

24.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Drugi test

24.12.2018


Računarske nauke-Operativni sistemi

Drugi test

24.12.2018


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Drugi test

24.12.2018


Biologija-Biohemija I

Raspored polaganja praktičnog ispita

24.12.2018


Matematika-Računari i programiranje

kolokvijum

24.12.2018


Matematika i računarske nauke-Računari i programiranje

kolokvijum

24.12.2018


Računarske nauke-Multimedija

Rezultati drugog kolokvijuma i odbrana seminarskih radova

24.12.2018


Računarske nauke-Analitička geometrija

Ispitna pitanja

24.12.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Novi termin popravnog kolokvijuma

24.12.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Rezultati kolokvijuma

23.12.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Rezultati drugog kolokvijuma

23.12.2018


Biologija-Biohemija I

Rezultati popravnih kolokvijuma

23.12.2018


Biologija-Ekologija životinja I

Raspored po grupama za polaganja testa

23.12.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Termin drugog popravnog kolokvijuma

23.12.2018


Matematika i računarske nauke-Baze podataka

Rezultati I kolokvijuma

23.12.2018


Računarske nauke-Baze podataka

Rezultati I kolokvijuma

23.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka I

Rezultati I kolokvijuma

23.12.2018


Matematika-Programiranje 1

Rezultati drugog kolokvijuma

23.12.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Rezultati drugog kolokvijuma

23.12.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Rezultati drugog kolokvijuma

23.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Rezultati drugog kolokvijuma

23.12.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Peti domaći zadatak

23.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Пријава за поправни колоквијум

22.12.2018


Računarske nauke-Računari i programiranje

Raspored po grupama

22.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Резултати другог колоквијума.

22.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Rezultati popravnog kolokvijuma

22.12.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Rezultati popravnog kolokvijuma

22.12.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Rezultati popravnog kolokvijuma

22.12.2018


Matematika-Uvod u geometriju

Drugi kolokvijum

22.12.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Пријава за поправни колоквијум

21.12.2018


Matematika-Engleski jezik 3

Rezultati prvog kolokvijuma

21.12.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 3

Rezultati prvog kolokvijuma

21.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Polaganje testa i herbarijuma

21.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Polaganje testa i herbarijuma

21.12.2018


Fizika-Računari u nastavi fizike I

Nova objava - 21.12.2018 08:47

21.12.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Satnica odrzavanja popravnih kolokvijuma

21.12.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

Nova objava - Fiziologija biljaka-praktični ispit-raspored polaganja

21.12.2018


Računarske nauke-Računari i programiranje

Kolokvijum

21.12.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Rezultati kolokvijuma

21.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika V

Termin popravnog kolokvijuma

21.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Други домаћи задатак

20.12.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Rezultati drugog kolokvijuma i prijava za popravni kolokvijum

20.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Računari i programiranje

Kolokvijum

20.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Forma završog ispita

20.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Forma završnog ispita

20.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

20.12.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

obavjestenje - 20.12.2018 11:38

20.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

Резултати колоквијума

20.12.2018


Matematika > modul: Teorijska matematika-Slučajni procesi

Nova objava - 20.12.2018 12:36

20.12.2018


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Nova objava - 20.12.2018 12:38

20.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Termin drugog kolokvijuma

20.12.2018


Matematika-Programiranje 1

Termin drugog kolokvijuma

20.12.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Termin drugog kolokvijuma

20.12.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Termin drugog kolokvijuma

20.12.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Popravni kolokvijum

20.12.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Popravni kolokvijum

20.12.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Popravni kolokvijum

20.12.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Rezultati II kol.

20.12.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Rezultati II kol.

20.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Rezultati II kol.

20.12.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

SPISAK PRIJAVLJENIH STUDENATA ZA POLAGANJE II KOLOKVIJUMA

20.12.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

SPISAK PRIJAVLJENIH STUDENATA ZA POLAGANJE II KOLOKVIJUMA

20.12.2018


Matematika-Linearna algebra 1

Резултати другог колоквијума

20.12.2018


Fizika-Računari i programiranje

Popravni kolokvijum

20.12.2018


Računarske nauke-Matematičko modeliranje

Термини за консултације и одбрану пројеката и за поправни колоквијум

20.12.2018


Računarske nauke-Numerička analiza

Termin vježbi

20.12.2018


Biologija-Hidrobiologija

Rezultati drugog kolokvijuma i prijava za popravni

20.12.2018


Računarske nauke-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати другог колоквијума

19.12.2018


Računarske nauke-Bezbjednost računarskih sistema

Пријава за поправни колоквијум

19.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Treći i četvrti domaći zadatak

19.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Promjena sale

19.12.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Rezultati drugog kolokvijuma

19.12.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Rezultati drugog kolokvijuma

19.12.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Termin popravnog kolokvijuma

19.12.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Termin popravnog kolokvijuma

19.12.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Dodatni časovi vježbi

19.12.2018


Matematika (2017)-Engleski jezik 3

Rezultati popravnog kolokvijuma

19.12.2018


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 3

Rezultati popravnog kolokvijuma

19.12.2018


Biologija-Sistematika algi

Test II: termin za polaganje

19.12.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Test I - termin za polaganje

19.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Računari i programiranje

kolokvijum

19.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Termin popravnog kolokvijuma

19.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Termin trećeg testa - Raspored po grupama

19.12.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Termin trećeg testa - Raspored po grupama

19.12.2018


Matematika-Statistika

Predavanja

18.12.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 18.12.2018 08:38

18.12.2018


Matematika-Engleski jezik 3

Obavjestenje

18.12.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 3

Obavjestenje

18.12.2018


Biologija-Sistematika algi

Rezultati drugog kolokvijuma i prijava za popravni

18.12.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Termin drugog kolokvijuma

18.12.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Rezultati kolokvijuma

18.12.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Збирни резултати и предлози оцјена

18.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Резултати другог теста

17.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Пријава за поправни тест (колоквијум)

17.12.2018


Računarske nauke-Metode optimizacije

Termin drugog kolokvijuma

17.12.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

II KOLOKVIJUM

17.12.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

II KOLOKVIJUM

17.12.2018


Matematika-Algebra 1

Termin predavanja

17.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Rezultati drugog kolokvijuma

17.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Rezultati drugog kolokvijuma

17.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Korisno za drugi domaci

17.12.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Drugi domaci

17.12.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Drugi domaci

17.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Drugi domaci

17.12.2018


Biologija-Biohemija I

Rezultati drugog kolokvijuma

17.12.2018


Fizika-Elektromagnetizam

Rezultati popravnog kolokvijuma

17.12.2018


Računarske nauke-Analitička geometrija

Usmeni dio ispita

17.12.2018


Računarske nauke-Numerička analiza

Rezultati prvog kolokvijuma

17.12.2018


Fizika-Atomska fizika

Termin popravnog prvog kolokvijuma

17.12.2018


Matematika-Programiranje 1

Rezultati popravnog kolokvijuma

16.12.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Rezultati popravnog kolokvijuma

16.12.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Rezultati popravnog kolokvijuma

16.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Rezultati popravnog kolokvijuma

16.12.2018


Računarske nauke-Analitička geometrija

Rezultati kolokvijuma

16.12.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Drugi domaći zadatak

16.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Najava termina preostalih semestralnih provjera znanja i roka ya slanje prezentacija seminarskih radova

16.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika V

Rezultati kolokvijuma

16.12.2018


Biologija-Opšta fiziologija

Nova objava - 16.12.2018 19:22

16.12.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati drugog testa

16.12.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 3

Rezultati prvog kolokvijuma

16.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik III

Rezultati prvog kolokvijuma

16.12.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 15.12.2018 07:29

15.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Termin popravnog kolokvijuma

15.12.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Termin drugog kolokvijuma i konsultacija

15.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati drugog testa

14.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Termin popravnog kolokvijuma

14.12.2018


Računarske nauke-Geografski informacioni sistem

Rezultati prvog kolokvijuma

14.12.2018


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Nadoknada casova

14.12.2018


Matematika-Algebra 1

Termin popravnog kolokvijuma

14.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Prezentacija seminarskih radova

13.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Резултати другог колоквијума.

13.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Petak, 14. decembar, prezentacije seminarskih radova

13.12.2018


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 1

резултати 2. колоквијума

13.12.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Drugi kolokvijum

13.12.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Drugi kolokvijum

13.12.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematičko modeliranje

Termini kolokvijuma (gradivo vježbi)

13.12.2018


Matematika > modul: Teorijska matematika-Matematičko modeliranje

Termini kolokvijuma (gradivo vježbi)

13.12.2018


Računarske nauke-Matematičko modeliranje

Termini kolokvijuma (gradivo vježbi)

13.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Popravni kolokvijum

13.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati popravnog kolokvijuma

13.12.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati popravnog kolokvijuma

13.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati drugog kolokvijuma

13.12.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Popravni kolokvijumi

12.12.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

obavjestenje - 12.12.2018 11:12

12.12.2018


Računarske nauke-Analitička geometrija

Termin za kolokvijum

12.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Projektovanje informacionih sistema

Rezultati prvog kolokvijuma

11.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Realizacija baza podataka

Rezultati prvog kolokvijuma

11.12.2018


Matematika-Algebra 3

Popravni kolokvijum

11.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Prezentacije seminarskih radova

10.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Prezentacije seminarskih radova

10.12.2018


Matematika-Engleski jezik 1

Raspored polaganja kolokvijuma u redovnom roku

10.12.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 1

Raspored polaganja kolokvijuma u redovnom roku

10.12.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Kolokvijum

10.12.2018


Biologija-Molekulska biologija II

Nadoknada - 10.12.2018 17:00

10.12.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Поправни колоквијум

10.12.2018


Računarske nauke-Matematičko modeliranje

Поправни колоквијум

10.12.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Rezultati kolokvijuma

10.12.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Rezultati kolokvijuma

10.12.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Rezultati kolokvijuma

10.12.2018


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Odlaganje casa vjezbi

10.12.2018


Računarske nauke-Operativni sistemi

Odlaganje casa vjezbi

10.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Odlaganje casa vjezbi

10.12.2018


Matematika-Analiza 1

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

09.12.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati popravnog prvog kolokvijuma

09.12.2018


Matematika (2017)-Engleski jezik 3

Popravni kolokvijum

09.12.2018


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 3

Popravni kolokvijum

09.12.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 1

Rezultati prvog kolokvijuma

09.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik I

Rezultati prvog kolokvijuma

09.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Термини одржавања другог и поправног колоквијума.

08.12.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Pregled 4. zadatka

08.12.2018


Matematika-Analiza 3

Rezultati popravnog kolokvijuma

08.12.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

REZULTATI I KOLOKVIJUMA_POPRAVNI

08.12.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Grupe za popravni kolokvijum

07.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Grupe za popravni kolokvijum

07.12.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Nova objava - 07.12.2018 08:42

07.12.2018


Fizika-Metodika nastave fizike I

Rezultati Kolokvijuma - 07.12.2018 11:44

07.12.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Drugi kolokvijum

07.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Drugi kolokvijum

07.12.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Drugi kolokvijum

07.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati kolokvijuma

07.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Termini za kolokvijume

07.12.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Rezultati Testa I

06.12.2018


Računarske nauke-Geografski informacioni sistem

Odlaganje nastave

06.12.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Rezultati kolokvijuma II

06.12.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 06.12.2018 13:12

06.12.2018


Biologija (2017)-Opšta fiziologija

Nova objava - 06.12.2018 13:42

06.12.2018


Matematika > modul: Teorijska matematika-Jednačine matematičke fizike

Kolokvijum

06.12.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Predavanje 6

06.12.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

II kolokvijum, raspored polaganja

05.12.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

II kolokvijum, raspored polaganja

05.12.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

Obavjestenje - 05.12.2018 12:11

05.12.2018


Matematika-Algebra 3

Kolokvijum

05.12.2018


Matematika (2017)-Engleski jezik 3

Rezultati kolokvijuma

04.12.2018


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 3

Rezultati kolokvijuma

04.12.2018


Računarske nauke-Multimedija

Odbrana seminarskih 10.XII i 17.XII i kolokvijum 24.XII

04.12.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za OSMU laboratorijsku vježbu: zelene alge

04.12.2018


Računarske nauke-Numerička analiza

Prvi kolokvijum

04.12.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Termin za predispitne konsultacije za PRVI TEST

04.12.2018


Fizika-Atomska fizika

евиденција поена након првог семинарског рада и петог теста

04.12.2018


Fizika-Elektromagnetizam

Rezultati kolokvijuma

04.12.2018


Računarske nauke-Bioinformatika

Nova objava - 04.12.2018 18:13

04.12.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Novi termin odrzavanja vjezbi

04.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Rezultati kolokvijuma

03.12.2018


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Odlaganje časa vježbi

03.12.2018


Računarske nauke-Operativni sistemi

Odlaganje časa vježbi

03.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Odlaganje časa vježbi

03.12.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Fizičke i elektronske osnove računarskih sistema

Nova objava - 02.12.2018 16:36 Rezultati prvog kolokvijuma iz Fizike i trenutno stanje bodova

02.12.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Rezultati kolokvijuma

02.12.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 01.12.2018 06:59

01.12.2018


Matematika-Računari i programiranje

Rezultati prvog kolokvijuma (A i B)

01.12.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Rezultati I kol.

30.11.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Rezultati I kol.

30.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Rezultati I kol.

30.11.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Rezultati prvog kolokvijuma

30.11.2018


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Rezulati prvog kolokvijuma

30.11.2018


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Rezulati prvog kolokvijuma

30.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Rezulati prvog kolokvijuma

30.11.2018


Matematika-Algebra 1

Rezultati kolokvijuma

30.11.2018


Biologija-Molekulska biologija I

Nova objava - 30.11.2018 20:43

30.11.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Popravni kolokvijum

30.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Popravni kolokvijum

30.11.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Četvrti domaći zadatak

30.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Treći domaći zadatak

30.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Materijal za nastavu

29.11.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Kolokvijum

29.11.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Kolokvijum

29.11.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Kolokvijum

29.11.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Измјена термина наставе

28.11.2018


Matematika-Analiza 3

Termin vježbi

28.11.2018


Fizika (2017)-Engleski jezik III

Popravni kolokvijum

27.11.2018


Matematika (2017)-Engleski jezik 3

Kolokvijum

27.11.2018


Matematika i računarske nauke (2017)-Engleski jezik 3

Kolokvijum

27.11.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematičko modeliranje

Консултације о семинарском раду

27.11.2018


Matematika-Uvod u geometriju

Rezultati kolokvijuma

27.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Rezultati kolokvijuma

27.11.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Drugi test, Grupe

27.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Drugi test, Grupe

27.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati kolokvijuma

27.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Rezultati prakticnog dijela kolokvijuma

27.11.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Rezultati prvog kolokvijuma

26.11.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Rezultati prvog kolokvijuma

26.11.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

KOLOKVIJUM I - REZULTATI

26.11.2018


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Rezultati prvog testa (teorija)

26.11.2018


Matematika-Programiranje 1

Rezultati prvog kolokvijuma i termin popravnog

26.11.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Rezultati prvog kolokvijuma i termin popravnog

26.11.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Rezultati prvog kolokvijuma i termin popravnog

26.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Rezultati prvog kolokvijuma i termin popravnog

26.11.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali sa vježbi, Latex

26.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali sa vježbi, Latex

26.11.2018


Matematika i računarske nauke-Baze podataka

Konsultacije

26.11.2018


Računarske nauke-Baze podataka

Konsultacije

26.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka I

Konsultacije

26.11.2018


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Termin popravnog prvog kolokvijuma

26.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

Резултати поправног теста, пројектни задаци

26.11.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Rezultati kolokvijuma

26.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Rezultati kolokvijuma

26.11.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za SEDMU laboratorijsku vježbu: zelene alge

26.11.2018


Matematika-Algebra 3

Kolokvijum

25.11.2018


Matematika-Statistika

Rezultati kolokvijuma

25.11.2018


Biologija-Hidrobiologija

Rezultati prvog kolokvijuma

25.11.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Rezultati prvog kolokvijuma

25.11.2018


Matematika i računarske nauke-Linearna algebra 1

Rezultati prvog kolokvijuma

25.11.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Резултати колоквијума

24.11.2018


Matematika-Analiza 1

Rezultati prvog kolokvijuma

24.11.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati prvog kolokvijuma

24.11.2018


Matematika-Analiza 1

Termin popravnog prvog kolokvijuma

24.11.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Termin popravnog prvog kolokvijuma

24.11.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Rezultati kolokvijuma (A, B, C)

24.11.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 24.11.2018 20:11

24.11.2018


Fizika (2017)-Matematika III

Rezultati kolokvijuma

24.11.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Seminarski radovi

23.11.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Lectures - Arrays, Classes

23.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Seminarski radovi

23.11.2018


Računarske nauke-Metode optimizacije

Rezultati prvog kolokvijuma

23.11.2018


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 1

Резултати поправног колоквијума

23.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Termin kolokvijuma

22.11.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Termin vježbi i termin pregleda radova nakon prvog kolokvijuma.

22.11.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Termin vježbi i termin pregleda radova nakon prvog kolokvijuma.

22.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Termin kolokvijuma

22.11.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Rezultati prvog kolokvijuma

22.11.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Prvi kolokvijum

21.11.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Prvi kolokvijum

21.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Prvi kolokvijum

21.11.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Kolokvijum II

21.11.2018


Fizika (2017)-Engleski jezik III

Rezultati kolokvijuma

21.11.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za ŠESTU laboratorijsku vježbu: mrke, žutozelene alge i pršljenčice

21.11.2018


Računarske nauke-Geografski informacioni sistem

Promjena termina odžavanja kolokvijuma

21.11.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Rezultati prvog kolokvijuma

21.11.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Rezultati prvog kolokvijuma

21.11.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

RASPORED ODBRANE SEMINARSKIH RADOVA

21.11.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Rezultati prvog kolokvijuma

21.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Termini kolokvijuma

21.11.2018


Matematika i računarske nauke-Baze podataka

Termin vježbi

21.11.2018


Računarske nauke-Baze podataka

Termin vježbi

21.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka I

Termin vježbi

21.11.2018


Matematika-Statistika

Materijali sa predavanja

20.11.2018


Fizika-Atomska fizika

евиденција поена након четвртог теста

20.11.2018


Fizika (2017)-Matematika III

Termin kolokvijuma

20.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Rezultati kolokvijuma

20.11.2018


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Prvi kolokvijum

20.11.2018


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Prvi kolokvijum

20.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Prvi kolokvijum

20.11.2018


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Rezultati prvog domaćeg zadatka

20.11.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Резултати поправног теста на студијским програмима Математика и Математика и рачунарске науке

19.11.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Резултати поправног теста

19.11.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Raspored za polaganje kolokvijuma

19.11.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Termin polaganja kolokvujuma

19.11.2018


Računarske nauke-Multimedija

Odbrana seminarskog 03.XII

19.11.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Prvi kolokvijum

18.11.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Termin održavanja vježbi

18.11.2018


Biologija-Molekulska biologija I

Nova objava - 17.11.2018 03:56

17.11.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Termin prvog kolokvijuma

17.11.2018


Matematika-Uvod u geometriju

Kolokvijum

17.11.2018


Matematika-Analiza 3

Rezultati kolokvijuma

17.11.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati kolokvijuma

17.11.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

promjena termina predavanja

17.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Први домаћи задатак

16.11.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Forward i backward chaining - zadaci

16.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Grupe za kolokvijum

16.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Kad ce biti kolokvijum?

16.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Pitanja i rjesenja za kolokvijum

16.11.2018


Matematika-Računari i programiranje

Kad ce biti prvi kolokvijum (A i B)?

16.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Seminarski radovi

16.11.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Колоквијум

15.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati prvog kolokvijuma

15.11.2018


Matematika-Programiranje 1

Kad ce biti kolokvijum (A, B, C)?

15.11.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Kad ce biti kolokvijum (A, B, C)?

15.11.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Pitanja i rjesenja za kolokvijum (A, B, C)

15.11.2018


Matematika-Algebra 1

Termin kolokvijuma

15.11.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Grupne konsultacije

15.11.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Prvi kolokvijum

15.11.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Predavanje 5

15.11.2018


Računarske nauke-Geografski informacioni sistem

Slajdovi

15.11.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Projektni zadatak

15.11.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Metode optimizacije

Termin prvog kolokvijuma

14.11.2018


Fizika-Atomska fizika

Rezultati I kolokvijuma iz Atomske fizike

14.11.2018


Matematika-Analiza 3

Obavještenje

14.11.2018


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Rezultati prvog kolokvijuma

13.11.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

I KOLOKVIJUM - RASPORED GRUPA

13.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

Измјена термина одржавања поправног теста

13.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Priprema za kolokvijum

13.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Vježbe 14.11.2018.

13.11.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Seminarski radovi

13.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Drugi domaći zadatak i termin kolokvijuma

13.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Резултати првог колоквијума.

12.11.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Najava kolokvijuma

12.11.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Najava kolokvijuma

12.11.2018


Fizika (2017)-Engleski jezik III

Kolokvijum

12.11.2018


Računarske nauke-Multimedija

Termin nastave 19.11.2018

12.11.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za PETU laboratorijsku vježbu: silikatne alge

12.11.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

REZULTATI I KOLOKVIJUMA

12.11.2018


Matematika-Analiza 3

Termin prvog kolokvijuma

12.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Резултати првог колоквијума

11.11.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Termin održavanja još jednih vanrednih vježbi

11.11.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Termin prvog kolokvijuma

11.11.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Termin prvog kolokvijuma

11.11.2018


Matematika-Programiranje 1

Termin prvog kolokvijuma

11.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Termin prvog kolokvijuma

11.11.2018


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Rezultati prvog testa

11.11.2018


Računarske nauke-Operativni sistemi

Rezultati prvog testa

11.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Rezultati prvog testa

11.11.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати првог колоквијума

11.11.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Rezultati prvog kolokvijuma

10.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

Термини одржавања теста и колоквијума

10.11.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Поправни тест

10.11.2018


Matematika-Analiza 1

Termin prvog kolokvijuma

10.11.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Termin prvog kolokvijuma

10.11.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Rezultati kolokvijuma I

10.11.2018


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 1

Резултати колоквијума

10.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Резултати првог теста.

09.11.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Logika - zadaci

09.11.2018


Fizika-Matematičke metode u fizici

Rezultati kolokvijuma iz Matematickih metoda u fizici

09.11.2018


Matematika-Statistika

Kolokvijum

09.11.2018


Računarske nauke-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати првог колоквијума

08.11.2018


Biologija-Fizika

08.11.2018


Biologija-Fizika

08.11.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Informacije o vjezbama

08.11.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Поправни тест

08.11.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Grupe za kolokvijum

08.11.2018


Matematika i računarske nauke, modul Finansijska matematika-osiguranje

Nova objava - 08.11.2018 14:08

08.11.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Vježbe - šesta sedmica

08.11.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Vježbe - šesta sedmica

08.11.2018


Biologija-Sistematika algi

TEST I: osvojeni poeni

08.11.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Izmjena termina za konsultacije

07.11.2018


Računarske nauke-Bioinformatika

Raspored izlaganja - 07.11.2018 13:17

07.11.2018


Biologija-Sistematika algi

Rezultati prvog kolokvijuma

07.11.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Резултати теста на студијским програмима Математика и Математика и рачунарске науке

07.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Biologija-Fizika

06.11.2018


Fizika-Atomska fizika

Евиденција поена после трећег теста

06.11.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Termin kolokvijuma

06.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Termin vježbi

06.11.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Резултати теста

06.11.2018


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Termin prvog kolokvijuma

06.11.2018


Biologija-Fizika

05.11.2018


Računarske nauke-Matematičko modeliranje

Резултати колоквијума

05.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Prvi test

05.11.2018


Računarske nauke-Operativni sistemi

Prvi test

05.11.2018


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Prvi test

05.11.2018


Računarske nauke-Multimedija

Резултати првог колоквијума

05.11.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za ČETVRTU laboratorijsku vježbu: silikatne alge

05.11.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Prvi domaći zadatak

04.11.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Резултати теста

04.11.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Prvi kolokvijum

04.11.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Prvi kolokvijum

04.11.2018


Matematika i računarske nauke-Operativni sistemi

Konsultacije

04.11.2018


Računarske nauke-Operativni sistemi

Konsultacije

04.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Operativni sistemi

Konsultacije

04.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

Резултати теста

04.11.2018


Računarske nauke-Bioinformatika

Izabrane teme

03.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Sistemi za elektronsko poslovanje

Novi spisak za izbor alata

03.11.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Slajdovi i primjeri

03.11.2018


Fizika-Računari u nastavi fizike I

Nova objava - 03.11.2018 20:21

03.11.2018


Računarske nauke-Paralelni algoritmi

Kolokvijumi

03.11.2018


Matematika i računarske nauke-Paralelni algoritmi

Kolokvijumi

03.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Paralelno programiranje

Kolokvijumi

03.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Drugi domaci zadatak

02.11.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

PRVI KOLOKVIJUM

02.11.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

PRVI KOLOKVIJUM

02.11.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Rezultati testa

02.11.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Резултати првог колоквијума

01.11.2018


Fizika-Matematičke metode u fizici

Skalarna i vektorska polja

01.11.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Predavanje 4

01.11.2018


Biologija (2017)-Sistematika i filogenija necvjetnica

Laboratorijska vježba

31.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika V

Prvi domaći zadatak

30.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Termin kolokvijuma

29.10.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Termin održavanja vanrednih vježbi

29.10.2018


Biologija-Sistematika algi

Test I: termini za polaganje

29.10.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Drugi i treći domaći zadatak

27.10.2018


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Slajdovi

27.10.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 27.10.2018 10:19

27.10.2018


Matematika-Engleski jezik 1

Raspored za održavanje prezentacija

27.10.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 1

Raspored za održavanje prezentacija

27.10.2018


Fizika-Engleski jezik 1

Raspored za održavanje prezentacija

27.10.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati prvog testa

27.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati prvog testa

27.10.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Raspoed polaganja testa

26.10.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Plan 2017

26.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mašinsko učenje

Prvi domaći zadatak

26.10.2018


Fizika-Atomska fizika

Евиденција поена после другог теста

25.10.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Cas 5

25.10.2018


Fizika (2017)-Matematika III

Termin vježbi

25.10.2018


Matematika > modul: Teorijska matematika-Optimalno upravljanje

Seminarski radovi

25.10.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Термини одржавања теста и колоквијума

25.10.2018


Matematika i računarske nauke (2017)-Diskretna matematika 1

Термини одржавања теста и колоквијума

25.10.2018


Matematika (2017)-Diskretna matematika 1

Вјежбе - пета седмица

25.10.2018


Računarske nauke-Metode optimizacije

Seminarski radovi

25.10.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Vježbe - peta sedmica

25.10.2018


Matematika i računarske nauke, modul Finansijska matematika-vremenske serije

Dogovorni čas

24.10.2018


Matematika i računarske nauke, modul Matematičko modeliranje-Vremenske serije

Dogovorni čas

24.10.2018


Matematika i računarske nauke, modul Računarstvo-Vremenske serije

Dogovorni čas

24.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Materijali sa vjezbi

23.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Napredne programske tehnike

Presjek stanja po projektima

23.10.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Najava aktivnosti za tekuću sedmicu

23.10.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Термини одржавања теста и колоквијума

23.10.2018


Biologija-Sistematika algi

Praktična nastava 22/10/2018

22.10.2018


Biologija-Sistematika algi

Termini nadoknade III laboratorijske vježbe

22.10.2018


Biologija-Sistematika algi

Predispitne konsultacije za PRVI TEST: termini

22.10.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Predavanje

21.10.2018


Biologija-Hidrobiologija

Poeni sa testa za studente ponovce

21.10.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Predavanje 3

19.10.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Informacija o testu i kolokvijumu I

19.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Prvi domaći zadatak

19.10.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 19.10.2018 18:16

19.10.2018


Fizika-Računari i programiranje

Rezultati testa

18.10.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za TREĆU laboratorijsku vježbu: vatrene, zlatne alge i euglena

17.10.2018


Računarske nauke-Multimedija

I kolokvijum - termin - oko odbrana projekata

16.10.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Četvrti čas

16.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Algoritmi na grafovima

Литература

16.10.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Prvi domaći zadatak

14.10.2018


Računarske nauke-Uvod u informacione sisteme

Prvi domaći zadatak

14.10.2018


Matematika-Analiza 3

Termin vježbi

14.10.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Termin prvog testa

13.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Termin prvog testa

13.10.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 13.10.2018 20:14

13.10.2018


Matematika-Programiranje 1

Prezentacija sa vježbi

11.10.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Prezentacija sa vježbi

11.10.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Prezentacija sa vježbi

11.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Prezentacija sa vježbi

11.10.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Predavanje 2

11.10.2018


Matematika-Algebra 1

Obavještenje

10.10.2018


Biologija-Hidrobiologija

Podjela na grupe za vjezbe iz Hidrobiologije i informacije za studente ponovce

10.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Napredne programske tehnike

Raspored po grupama

09.10.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (mehanika)

Rezultati testa - 09.10.2018 11:01

09.10.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za DRUGU laboratorijsku vježbu: crvene alge

09.10.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum II (elektromagnetizam)

Nova objava - 09.10.2018 13:07

09.10.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Treći čas

09.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Sistemi za elektronsko poslovanje

Izbor frejmovorka za kolokvijum

08.10.2018


Matematika-Programiranje 1

Primjeri za prvi kolokvijum

07.10.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Primjeri za prvi kolokvijum

07.10.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Primjeri za prvi kolokvijum

07.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Primjeri za prvi kolokvijum

07.10.2018


Matematika-Analiza 3

Termin vježbi

07.10.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematičko modeliranje

Neke teme iz Matematičkog modeliranja

07.10.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 07.10.2018 20:07

07.10.2018


Računarske nauke-Programski jezici

Predavanje 1

06.10.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Материјали са предавања

04.10.2018


Računarske nauke-Geografski informacioni sistem

Promjena termina predavanja

03.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Promjena termina vježbi

03.10.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali sa drugog časa

02.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali sa prvog i drugog časa

02.10.2018


Računarske nauke-Vještačka inteligencija

Lekcije 1-5

02.10.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Lekcije (slajdovi)

02.10.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Najava terenske nastave, petak 5.10.2018.

02.10.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Slajdovi sa uvodnog predavanja i ECTS katalog

02.10.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Raspored po grupama

01.10.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Termin vježbi

01.10.2018


Biologija-Sistematika algi

Praktična nastava: informacije i izmijenjen raspored

01.10.2018


Fizika-Fizika jonizovanog gasa

Nova objava - 01.10.2018 12:47 Materijal

01.10.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Nova objava - 28.09.2018 09:12

28.09.2018


Fizika-Matematičke metode u fizici

Materijali za nastavu iz Matematickih metoda u fizici

28.09.2018


Fizika-Matematičke metode u fizici

Nova objava - 28.09.2018 11:30

28.09.2018


Fizika-Matematičke metode u fizici

Tenzori

28.09.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

POCETAK VJEZBI

28.09.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum II (elektromagnetizam)

Nova objava - 28.09.2018 21:22

28.09.2018


Biologija-Sistematika algi

Materijal za PRVU laboratorijsku vježbu: modrozelene alge

28.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Terenska nastava

27.09.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali za vježbe, lekcije 1 i 2

27.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali za vježbe, lekcije 1 i 2

27.09.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Nova objava - 27.09.2018 18:51

27.09.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Термини одржавања колоквијума

26.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Термини одржавања колоквијума

26.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Periferije i interfejsi

Распоред одржавања тестова и колоквијума

26.09.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum III (atomska fizika)

Nova objava - 26.09.2018 10:36 Fizički praktikum III(atomska fizika)-skripta

26.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Fizičke i elektronske osnove računarskih sistema

Nova objava - 26.09.2018 10:50 Materijal za predmet

26.09.2018


Matematika-Algebra 1

Termin vježbi

26.09.2018


Fizika-Računari i programiranje

Plan rada za 2018/2019

26.09.2018


Fizika-Fizika elementarnih čestica

Plan rada za 2018/19

26.09.2018


Matematika-Linearna algebra 1

Skripta za predmete LA1 i LA2

26.09.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Finansijska matematika-Aktuarska matematika

Literatura iz Aktuarske matematike

26.09.2018


Računarske nauke-Bezbjednost računarskih sistema

Термини одржавања колоквијума

26.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Plan rada (prikacen je jedan fajl)

25.09.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Prog1 A, B, C - predavanja (prikacena je skripta)

25.09.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Plan rada A, B, C (prikacen je jedan fajl)

25.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programiranje I

Prog1 predavanja - kompletan tekst predavanja

25.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Konacni rezultati

25.09.2018


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Ocjene, avgust-septembar 2018.

25.09.2018


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 25.09.2018 16:50

25.09.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Materijali sa prvog časa

25.09.2018


Matematika-Računari i programiranje

Racunari i programiranje A, B - predavanja (prikacena je skripta)

24.09.2018


Matematika-Računari i programiranje

Plan rada A, B (prikacen je jedan fajl)

24.09.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

SKOLSKA 2018 2019

24.09.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Evidencija

24.09.2018


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Evidencija

24.09.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Evidencija

24.09.2018


Fizika-Elektromagnetizam

Plan rada za 2018/19

24.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Rezultati drugog ispitnog roka

24.09.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati 22.9.

24.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati ispita 22.9.

24.09.2018


Matematika-Algebra 3

Rezultati septembarskog roka

24.09.2018


Matematika-Analitička geometrija

Rezultati u septembarskom roku i predlozi ocjena

24.09.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Rezultati u septembarskom roku i predlozi ocjena

24.09.2018


Biologija-Zoologija nižih beskičmenjaka

ECTS Katalog

24.09.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

POCETAK NASTAVE U STUDIJSKOJ 2018/19 GODINI

24.09.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

POCETAK NASTAVE U STUDIJSKOJ 2018/19 GODINI

24.09.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

23.09.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

23.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati ispita

23.09.2018


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati u septembarskom roku i predlozi ocjena

23.09.2018


Matematika i računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati u septembarskom roku i predlozi ocjena

23.09.2018


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati u septembarskom roku i predlozi ocjena

23.09.2018


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati u septembarskom roku i predlozi ocjena

23.09.2018


Matematika-Računari i programiranje

Grupe za vjezbe

23.09.2018


Matematika i računarske nauke-Računari i programiranje

Grupe za vjezbe

23.09.2018


Matematika-Linearna algebra 2

Rezultati drugog ispita u septembarskom roku

23.09.2018


Matematika-Analiza 4

Nova objava - 23.09.2018 19:30

23.09.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Avgustovki rok - konačne ocjene

23.09.2018


Fizika-Fizička mehanika

План рада за академску 2018/19

23.09.2018


Matematika-Programiranje 1

Raspored po grupama

23.09.2018


Matematika i računarske nauke-Programiranje 1

Raspored po grupama

23.09.2018


Računarske nauke-Programiranje I

Raspored po grupama

23.09.2018


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати испитују у септембарском испитном року

22.09.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE_DRUGI TERMIN SEPTEMBARSKOG ROKA

22.09.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati 22.9.

22.09.2018


Fizika-Fizička mehanika

Nova objava - 21.09.2018 00:39

21.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u programski jezik C

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

21.09.2018


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 21.09.2018 17:52

21.09.2018


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 21.09.2018 18:06

21.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

ECTS katalog za 2018/2019

20.09.2018


Matematika-Diskretna matematika

Rezultati završnog ispita u septembarskom roku

20.09.2018


Matematika i računarske nauke-Diskretna matematika

Rezultati završnog ispita u septembarskom roku

20.09.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Евиденција поена и предлог оцјена по завршеном августовском року

20.09.2018


Fizika-Matematika II

Analiza 2

20.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati drugog septembarskog roka

20.09.2018


Matematika-Analiza 1

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

20.09.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

20.09.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka II

Evidencija osvojenih poenanakon odrzanog zavrsnog ispita

20.09.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Nova objava - 20.09.2018 21:20

20.09.2018


Matematika-Linearna algebra 2

Rezultati drugog ispita u septembarskom roku

19.09.2018


Matematika-Algebra 1

Konačni rezultati

19.09.2018


Matematika-Analiza 4

Rezultati ispita

19.09.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

19.09.2018


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

19.09.2018


Fizika-Oscilacije i talasi

REZULTATI ZAVRSNOG ISPITA IZ OSCILACIJA I TALASA

18.09.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka II

Promjena satnice odrzavanaj usmenog

18.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Резултати испита у септембарском испитном року

18.09.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Novi termin polaganja prvog kolokvijuma u drugom dodatnom roku

18.09.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENA_DRUGI TERMIN SEPTEMBARSKOG ROKA

18.09.2018


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati nakon drugog dodatnog ispitnog roka

18.09.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

18.09.2018


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

18.09.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

18.09.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

18.09.2018


Matematika-Statistika

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

18.09.2018


Matematika i računarske nauke-Statistika

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

18.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

TERMIN PREUZIMANJA HERBARSKIH ZBIRKI

17.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати испита у септембарском испитном року

17.09.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati drugog avg/sept roka

17.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati drugog avg/sept roka

17.09.2018


Računarske nauke-Analitička geometrija

Dodatni rok - drugi termin

17.09.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati ispita u drugom terminu dodatnog roka

17.09.2018


Matematika-Analiza 2

Rezultati ispita u drugom terminu dodatnog roka

17.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Konačni rezultati ispita u dodatnom roku

17.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Konačni rezultati ispita u dodatnom roku

17.09.2018


Matematika-Algebra 1

Rezultati ispita

17.09.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati ispita

17.09.2018


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати испита у септембарском испитном року

17.09.2018


Matematika-Mjera i integral

Nova objava - 17.09.2018 20:07

17.09.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Dodatni rok - drugi termin

16.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u programski jezik C

Popravni završnog ispita

16.09.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Dodatni rok - drugi termin

16.09.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati ispita 8.9.

15.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati ispita 8.9.

15.09.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

15.09.2018


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Резултати испита у септембарском испитном року

15.09.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати испита у септембарском испитном року

15.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Rezultati ispita, avgustovsko-septembarski rok

15.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Rezultati ispita, avgustovsko-septembarski rok

15.09.2018


Biologija-Ekologija biljaka II

Rezultati ispita, avgustovsko-septembarski rok

15.09.2018


Matematika-Uvod u kombinatoriku

Rezultati ispita u septembarskom roku

14.09.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u kombinatoriku

Rezultati ispita u septembarskom roku

14.09.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Avgustovski rok

14.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u programski jezik C

Rezultati poslije završnog ispita

14.09.2018


Matematika-Mjera i integral

Dodatni rok - drugi termin

14.09.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Dodatni rok - drugi termin

14.09.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Rezultati ispita u prvom terminu dodatnog roka

14.09.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Rezultati ispita u prvom terminu dodatnog roka

14.09.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Rezultati ispita

14.09.2018


Matematika-Analiza 3

Rezultati ispita

14.09.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati ispita

13.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati ispita

13.09.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Konacni rezultati ispita 10.9.

13.09.2018


Biologija-Sistematika algi

Tabela sa poenima nakon septembarskog ispitnog roka

13.09.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Tabela sa poenima nakon septembarskog ispitnog roka

13.09.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Tabela sa poenima nakon septembarskog ispitnog roka

13.09.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (termodinamika)

13.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Satnica polaganja

13.09.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Резултати завршног испита у агустовском року, евиденција укупно освојених поена и предлог оцјене

13.09.2018


Matematika-Algebra 3

Termin održavanja ispita

13.09.2018


Matematika-Diskretna matematika

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

13.09.2018


Matematika i računarske nauke-Diskretna matematika

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

13.09.2018


Matematika i računarske nauke-Internet tehnologije

Rezultati ispita

12.09.2018


Računarske nauke-Internet tehnologije

Rezultati ispita

12.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati prvog septembarskog roka

12.09.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati završnog ispita (Teorija)

12.09.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati završnog ispita (Teorija)

12.09.2018


Biologija-Organska hemija

REZULTATI KOLOKVIJUMA I ZAVRSNOG ISPITA IZ ORGANSKE HEMIJE (Septembar, 2. termin)

12.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Termin pregleda i usmenog ispita

12.09.2018


Matematika-Analitička geometrija

Rezultati kolokvijuma

12.09.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Rezultati kolokvijuma

12.09.2018


Biologija-Organska hemija

REZULTATI KOLOKVIJUMA I ZAVRSNOG ISPITA IZ OPSTE I NEORGANSKE HEMIJE

11.09.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati završnog ispita (zadaci)

11.09.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati završnog ispita (zadaci)

11.09.2018


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Rezultati septembarskog roka

11.09.2018


Matematika-Uvod u geometriju

Rezultati septembarskog roka

11.09.2018


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Rezultati septembarskog roka

11.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Rezultati prvog dodatnog roka

11.09.2018


Matematika-Linearna algebra 1

Резултати испита у августовском року (други испит)

11.09.2018


Matematika i računarske nauke-Linearna algebra 1

Резултати испита у августовском року (други испит)

11.09.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Rezultati ispita 10.9.

11.09.2018


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 11.09.2018 21:35

11.09.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Rezultati ispita 10.9.

11.09.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Rezultati ispita 10.9.

11.09.2018


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Pregled radova

10.09.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Pregled radova

10.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Pregled radova

10.09.2018


Matematika-Engleski jezik 1

Popravni ispit u septembarskom roku

10.09.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 1

Popravni ispit u septembarskom roku

10.09.2018


Fizika-Diferencijalne jednačine

Termin završnog ispita

10.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Rezultati kolokvijuma u dodatnom roku

10.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati ispita u drugom terminu dodatnog roka

10.09.2018


Matematika-Mjera i integral

Rezultati ispita u prvom terminu dodatnog roka

10.09.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Rezultati ispita u prvom terminu dodatnog roka

10.09.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka II

Rezultati septembarskog roka

10.09.2018


Fizika-Matematika II

Analiza 2

09.09.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

09.09.2018


Matematika-Analiza 1

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

09.09.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

09.09.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Rezultati kolokvijuma

08.09.2018


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati teorijskog kolokvijuma u septembarskom roku

08.09.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati teorijskog kolokvijuma u septembarskom roku

08.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Rezultati teorijskog kolokvijuma u septembarskom roku

08.09.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Rezultati septembarskog roka

08.09.2018


Biologija-Genetika

Kolokvijum iz vježbi iz Genetike - 07.09.2018 09:17

07.09.2018


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma

07.09.2018


Matematika-Analiza 4

Rezultati kolokvijuma

07.09.2018


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma

07.09.2018


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati kolokvijuma

07.09.2018


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати испита у додатном (септембарском) року

07.09.2018


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati prakticnog kolokvijuma (MIPS) u septembarskom roku

06.09.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati prakticnog kolokvijuma (MIPS) u septembarskom roku

06.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Rezultati prakticnog kolokvijuma (MIPS) u septembarskom roku

06.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Termin predaje herbara

06.09.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Резултати поправног колоквијума - августовски рок

06.09.2018


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Kurs laboratorijskih tehnika

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE NAKON SEPTEMBARSKOG ISPITNOG ROKA

06.09.2018


Matematika-Engleski jezik 2

Popravni ispit u septembarskom roku

06.09.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 2

Popravni ispit u septembarskom roku

06.09.2018


Matematika-Analiza 3

Rezultati kolokvijuma

05.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u programski jezik C

Rezultati popravnih testova

05.09.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati prvog avg/sept roka

05.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Termin dodatnog ispitnog roka

05.09.2018


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Rezultati prvog dijela septembarskog ispitnog roka

05.09.2018


Biologija-Hidrobiologija

Rezultati prvog dijela septembarskog ispitnog roka i novi termin za Zavrsni ispit

05.09.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE_PRVI TERMIN SEPTEMBARSKOG ROKA

05.09.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Rezultati prvog dijela septembarskog ispitnog roka

05.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Bezbjednost računarskih sistema

Резултати испита у додатном (септембарском) року

05.09.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

EVIDENCIJA POENA I PREDLOG OCJENE_PRVI TERMIN SEPTEMBARSKOG ROKA

05.09.2018


Fizika-Oscilacije i talasi

Rezultati kolokvijuma iz Oscilacija i talasa-septembar

04.09.2018


Biologija-ekologija-Ekofiziologija

Rezultati I kolokvijuma (Avgustovski rok) - 04.09.2018 13:17

04.09.2018


Fizika-Oscilacije i talasi

Oscilacije i talasi-pregled radova

04.09.2018


Fizika-Laboratorijski praktikum I (termodinamika)

04.09.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati kolokvijuma (zadaci)

04.09.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati kolokvijuma (zadaci)

04.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Distribuirani računarski sistemi

Резултати испита у додатном (септембарском) року

04.09.2018


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати испита у додатном (септембарском) року

04.09.2018


Računarske nauke-Linearna algebra

Rezultati dodatnog ispitnog roka

04.09.2018


Računarske nauke-Računarske mreže i komunikacije

Резултати испита у додатном (септембарском) року

03.09.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati kolokvijuma (teorija)

03.09.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Dodatni rok- rezultati kolokvijuma (teorija)

03.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Rezultati avgustovskog roka

03.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати испита у додатном (септембарском) року

03.09.2018


Matematika-Kompleksna analiza 2

03.09.2018


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Rezultati septembarskog roka

03.09.2018


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати првог испита у августовском року

03.09.2018


Matematika i računarske nauke-Linearna algebra 2

Резултати првог испита у августовском року

03.09.2018


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

03.09.2018


Matematika-Analiza 2

Rezultati nakon prvog dodatnog ispitnog roka

03.09.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati ispita u prvom terminu dodatnog roka

03.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Rezultati ispita u prvom terminu dodatnog roka

02.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Dodatni rok

02.09.2018


Računarske nauke-Objektno orijentisano programiranje

Rezultati popravnih kolokvijuma

02.09.2018


Matematika i računarske nauke-Objektno orjentisano programiranje

Rezultati popravnih kolokvijuma

02.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Objektno-оrijentisano programiranje

Rezultati popravnih kolokvijuma

02.09.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Rezultati kolokvijuma

02.09.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Novi termini polaganja

02.09.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Mobilne i bežične komunikacije

Резултати испита у додатном (септембарском) року

02.09.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Резултати поправног колоквијума у августовском року

02.09.2018


Matematika i računarske nauke-Računarske mreže

Резултати испита у додатном (септембарском) року

02.09.2018


Biologija-Ekologija biljaka II

Rezultati avgustovskog roka

01.09.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Rezultati avgustovskog roka

01.09.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Rezultati avgustovskog roka - 01.09.2018 22:58

01.09.2018


Matematika i računarske nauke-Baze podataka

Termin ispita

31.08.2018


Računarske nauke-Baze podataka

Termin ispita

31.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka I

Termin ispita

31.08.2018


Matematika-Uvod u kombinatoriku

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

31.08.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u kombinatoriku

Rezultati kolokvijuma u septembarskom roku

31.08.2018


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Termin ispita

31.08.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Termin ispita

31.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski prevodioci

Termin ispita

31.08.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Dodatni rok - termin završnog ispita

30.08.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Dodatni rok - termin završnog ispita

30.08.2018


Matematika-Algebra 1

Rezultati

30.08.2018


Računarske nauke-Algebra

Rezultati

30.08.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Rezultati ispita

29.08.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Rezultati ispita

29.08.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Rezultati ispita

29.08.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Novi termin za polaganje u avg/sep roku

29.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Novi termin za polaganje u avg/sep roku

29.08.2018


Biologija-Organska hemija

REZULTATI KOLOKVIJUMA I ISPITA IZ OPSTE I NEORGANSKE HEMIJE

29.08.2018


Biologija-Organska hemija

REZULTATI KOLOKVIJUMA I ZAVRSNOG ISPITA IZ ORGANSKE HEMIJE (Avgust, prvi termin)

29.08.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati ispita

29.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Rezultati ispita

29.08.2018


Fizika-Elektromagnetizam

Raspored ispita

28.08.2018


Biologija-Matematika

Nova objava - 28.08.2018 12:43

28.08.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Termin polaganja u avg/sept roku

28.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Termin polaganja u avg/sept roku

28.08.2018


Računarske nauke-Uvod u kompjuterske nauke

Raspored polaganja ispita u avgustovskom roku

28.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u kompjuterske nauke

Raspored polaganja ispita u avgustovskom roku

28.08.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Rezultati prvog dijela septembarskog ispitnog roka

28.08.2018


Matematika-Linearna algebra 1

Резултати испита у августовском року (први испит)

28.08.2018


Matematika i računarske nauke-Linearna algebra 1

Резултати испита у августовском року (први испит)

28.08.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Informacije o septembarskom roku

27.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Informacije o septembarskom roku

27.08.2018


Fizika-Oscilacije i talasi

OSCILACIJE I TALASI

26.08.2018


Biologija-Genetika

Nova objava - 26.08.2018 19:52

26.08.2018


Biologija-Molekulska biologija I

Nova objava - 26.08.2018 20:01

26.08.2018


Biologija-Molekulska biologija II

Nova objava - 26.08.2018 20:06

26.08.2018


Matematika-Linearna algebra 1

Правила полагања испита у августовском (септембарском) року

25.08.2018


Matematika-Linearna algebra 2

Правила полагања испита у августовко-септембарском року

25.08.2018


Računarske nauke-Analiza 1

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

24.08.2018


Računarske nauke-Analiza 2

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

24.08.2018


Računarske nauke-Analiza 3

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

24.08.2018


Matematika-Analiza 1

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

24.08.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 1

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

24.08.2018


Matematika-Analiza 2

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

24.08.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Termini polaganja u dodatnom ispitnom roku

24.08.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Dodatni rok

24.08.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Dodatni rok

24.08.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Dodatni rok

24.08.2018


Biologija-Ekologija biljaka I

Nova objava - 23.08.2018 10:16

23.08.2018


Matematika-Algebra 2

Način polaganja

23.08.2018


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Način polaganja

23.08.2018


Matematika-Analitička geometrija

Način polaganja

23.08.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Način polaganja

23.08.2018


Računarske nauke-Analitička geometrija

Dodatni rok

23.08.2018


Matematika-Mjera i integral

Dodatni rok

23.08.2018


Matematika i računarske nauke-Mjera i integral

Dodatni rok

23.08.2018


Matematika-Parcijalne jednačine

Dodatni rok

23.08.2018


Matematika i računarske nauke-Parcijalne jednačine

Dodatni rok

23.08.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Dodatni rok

23.08.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Dodatni rok

23.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika III

Dodatni rok

23.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Dodatni rok

23.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika I

Dodatni rok

23.08.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka I

Avgustovsko-septembarski rok

22.08.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Avgustovsko-septembarski rok

22.08.2018


Biologija-Ekologija biljaka II

Avgustovsko-septembarski rok

22.08.2018


Matematika-Algebarska topologija

Ispitni rok

22.08.2018


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Ispitni rok

22.08.2018


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Ispitni rok

22.08.2018


Matematika-Uvod u geometriju

Ispitni rok

22.08.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Ispitni rok

21.08.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Ispitni rok

21.08.2018


Računarske nauke-Algebra

Način polaganja

21.08.2018


Matematika-Algebra 1

Način polaganja

21.08.2018


Matematika-Kompleksna analiza 1

Način polaganja

21.08.2018


Matematika-Analiza 3

Način polaganja

21.08.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 4

Način polaganja

21.08.2018


Fizika-Diferencijalne jednačine

Način polaganja

21.08.2018


Matematika-Diferencijalne jednačine

Način polaganja

21.08.2018


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Način polaganja

21.08.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Nacin polaganja u avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

20.08.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Arhitektura računarskih sistema

Nacin polaganja u avgustovsko-septembarskom ispitnom roku

20.08.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Septembarski rok

20.08.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Septembarski rok

20.08.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Septembarski rok

20.08.2018


Matematika-Statistika

Septembarski rok

20.08.2018


Matematika i računarske nauke-Slučajni procesi

Septembarski rok

20.08.2018


Matematika-Uvod u kombinatoriku

Начин полагања у августовском року

20.08.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u kombinatoriku

Начин полагања у августовском року

20.08.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 1

Начин полагања у августовском року

20.08.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Начин полагања у августовском року

20.08.2018


Matematika-Diskretna matematika

Начин полагања у августовском року

20.08.2018


Matematika i računarske nauke-Diskretna matematika

Начин полагања у августовском року

20.08.2018


Biologija-Hidrobiologija

Septembarski rok

19.08.2018


Biologija-ekologija-Biocenologija

Septembarski rok

19.08.2018


Biologija-Anatomija i morfologija biljaka

SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

15.08.2018


Biologija-Fiziologija biljaka

SEPTEMBARSKI ISPITNI ROK

15.08.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka I

Polaganje u avgustovskom-septembarskom roku

10.08.2018


Biologija-Sistematika algi

Polaganje u avgustovskom roku

06.08.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Polaganje u avgustovskom roku

06.08.2018


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Polaganje u avgustovskom roku

06.08.2018


Matematika-Uvod u matematičku logiku

Prijave za ispit

27.07.2018


Računarske nauke-Uvod u matematičku logiku

Prijave za ispit

27.07.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u matemematičku logiku

Prijave za ispit

27.07.2018


Računarske nauke-Multimedija

Promjena termina septembar

24.07.2018


Matematika i računarske nauke-Softver inženjering

Rezultati - 09.07.2018 00:14

09.07.2018


Računarske nauke-Napredne programske tehnike

Rezultati - 09.07.2018 00:46

09.07.2018


Računarske nauke-Softver inženjering

Rezultati - 09.07.2018 01:08

09.07.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski jezici

Konačne ocjene

09.07.2018


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Obrasci za konačne ocjene

09.07.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Obrasci za konačne ocjene

08.07.2018


Računarske nauke-Softver za mobilne platforme

Rezultati - 08.07.2018 18:02

08.07.2018


Računarske nauke-Računarska grafika i vizuelizacija

Rezultati - 08.07.2018 18:43

08.07.2018


Matematika i računarske nauke-Vizuelizacija i računarska grafika

Rezultati - 08.07.2018 19:10

08.07.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Vizuelizacija i računarska grafika

Rezultati - 08.07.2018 19:34

08.07.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Završni projekat

Rezultati - 08.07.2018 23:26

08.07.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Softver inženjering

Rezultati - 08.07.2018 23:49

08.07.2018


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Konacna tabela sa poenima i ocjenama

06.07.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Konacna tabela sa poenima i ocjenama

06.07.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Konacni rezultati

06.07.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Konacni rezultati

06.07.2018


Matematika-Algebarska topologija

Konacni rezultati

06.07.2018


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Konacni rezultati

06.07.2018


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Konacni rezultati

06.07.2018


Biologija-Ekologija biljaka II

Evidencija poena poslije drugog termina Završnog ispita

05.07.2018


Biologija-Sistematika i uporedna anatomija kičmenjaka II

Nova objava - 05.07.2018 23:35

05.07.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati ispita

04.07.2018


Matematika-Analiza 2

Rezultati ispita

04.07.2018


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati ispita

04.07.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog završnog ispita (zadaci)

04.07.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog završnog ispita (zadaci)

04.07.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog završnog ispita (teorija)

04.07.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog završnog ispita (teorija)

04.07.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Pregled radova popravnog završnog ispita

04.07.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Pregled radova popravnog završnog ispita

04.07.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Popravni zavrsni ispit

03.07.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Popravni zavrsni ispit

03.07.2018


Matematika-Analiza 2

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

03.07.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati popravnog završnog ispita i predlog ocjena

03.07.2018


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati popravnog završnog ispita

03.07.2018


Biologija-Engleski jezik I

Rezultati nakon popravnog roka

02.07.2018


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Termin popravnog zavrsnog ispita

02.07.2018


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Termin popravnog zavrsnog ispita

02.07.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Termin popravnog zavrsnog ispita

02.07.2018


Matematika-Analiza 4

Nova objava - 02.07.2018 20:27

02.07.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Termin o preuzimanju herbara

01.07.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Evidencija poena poslije drugog termina Završnog ispita

30.06.2018


Biologija-Ekologija biljaka II

Satnica ispita

30.06.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati završnog ispita (teorija)

30.06.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati završnog ispita (teorija)

30.06.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati završnog ispita (zadaci)

29.06.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati završnog ispita (zadaci)

29.06.2018


Fizika-Engleski jezik IV

Konacni rezultati

28.06.2018


Matematika-Analitička geometrija

Konacni rezultati i predlozi ocjena

28.06.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Konacni rezultati i predlozi ocjena

28.06.2018


Biologija-Organska hemija

Rezultati zavrsnog ispita iz Organske hemije za studente BIOLOGIJE (junski popravni rok)

28.06.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Satnica polaganja ispita 29.06.2018.

28.06.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Евиденција укупно освојених поена и предлог оцјене

28.06.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Popravni zavrsni ispit

28.06.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Popravni zavrsni ispit

28.06.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Evidencija

27.06.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Evidencija

27.06.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Evidencija

27.06.2018


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Evidencija

27.06.2018


Fizika-Matematika II

Popravni ispit - Matematika 2 i Analiza 2

27.06.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

27.06.2018


Fizika-Statistička fizika

Rezultati završnog ispita

27.06.2018


Fizika-Diferencijalne jednačine

Predlog ocjena

27.06.2018


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Konani rezultati i predlozi ocjena

27.06.2018


Matematika-Diferencijalne jednačine

Nova objava - 27.06.2018 16:57

27.06.2018


Matematika i računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati i predlozi ocjena

27.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Popravni zavrsni ispit - rezultati

26.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Popravni zavrsni ispit - rezultati

26.06.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Rezultati popravnog zavrsnog ispita

26.06.2018


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

konacni rezultati - 26.06.2018 14:57

26.06.2018


Biologija-ekologija-Biostatistika

konacni rezultati - 26.06.2018 14:58

26.06.2018


Matematika i računarske nauke-Analiza 2

Rezultati završnog ispita i predlog ocjena

26.06.2018


Matematika-Analiza 2

Rezultati završnog ispita i predlog ocjena

26.06.2018


Računarske nauke-Analiza 2

Rezultati završnog ispita

26.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Konacni rezultati i predlog ocjena

26.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Konacni rezultati i predlog ocjena

26.06.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Popravni zavrsni ispit

26.06.2018


Matematika-Analitička geometrija

Popravni zavrsni ispit

26.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Teorija složenosti algoritama

Konacni rezultati i predlog ocjena

26.06.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Računarstvo-Teorija složenosti algoritama

Konacni rezultati i predlog ocjena

26.06.2018


Računarske nauke-Teorija složenosti algoritama

Konacni rezultati i predlog ocjena

26.06.2018


Matematika > modul: Teorijska matematika- Teorija složenostI algoritama

Konacni rezultati i predlog ocjena

26.06.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Predlog ocjena 2

26.06.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati ispita

25.06.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Predlog ocjena

25.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u programski jezik C

Rezultati poprvnog završnog ispita

25.06.2018


Fizika-Optika

Nova objava - 25.06.2018 15:01

25.06.2018


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Rezultati kolokvijuma i termin završnog ispita

24.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Rezultati kolokvijuma i termin završnog ispita

24.06.2018


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog ispita

24.06.2018


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog ispita

24.06.2018


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati popravnog ispita

24.06.2018


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Rezultati

24.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Konačno stanje bodova i predlog ocjena

24.06.2018


Računarske nauke-Softver inženjering

Termin za pregled radova

24.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati zavrsni ispit

22.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati zavrsni ispit

22.06.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati zavrsnog ispita radjenog 11.06.2018.

22.06.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Termin popravnog zavrsnog ispita

22.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati-zavrsni ispit

22.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Rezultati-zavrsni ispit

22.06.2018


Matematika-Algebra 2

Rezultati

22.06.2018


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Rezultati

22.06.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

21.06.2018


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

21.06.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije i vrijeme početka ispita

21.06.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije i vrijeme početka ispita

21.06.2018


Računarske nauke-Softver inženjering

Dodatni termin

21.06.2018


Matematika-Algebra 2

Pregled radova

21.06.2018


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Pregled radova

21.06.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Novi termin završnog ispita

21.06.2018


Fizika-Fizika čvrstog stanja

Rezultati završnog ispita

21.06.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Korigovani bodovi

21.06.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Popravni zavrsni ispit

21.06.2018


Fizika-Optika

Nova objava - 20.06.2018 00:15

20.06.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Zavrsni ispit

20.06.2018


Matematika i računarske nauke-Uvod u diferencijalnu geometriju

Zavrsni ispit

20.06.2018


Fizika-Kompleksna analiza

Nova objava - 20.06.2018 17:48

20.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Programski jezici

Ispitni rok

19.06.2018


Matematika-Uvod u kombinatoriku

Rezultati popravnog završnog ispita

19.06.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Vrijeme početka popravnog ispita, izmjena

19.06.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Vrijeme početka popravnog ispita, izmjena

19.06.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 2

Konacni rezultati

19.06.2018


Matematika-Engleski jezik 4

Konacni rezultati

19.06.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 4

Konacni rezultati

19.06.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 4

Konacni rezultati

19.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik IV

Konacni rezultati

19.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik II

Konacni rezultati

19.06.2018


Biologija-Engleski jezik I

Rezultati završnog ispita

19.06.2018


Biologija-Genetika

Nova objava - 19.06.2018 22:52

19.06.2018


Biologija-Molekulska biologija II

Nova objava - 19.06.2018 23:01

19.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Podsjecanje Zavrsni ispit

18.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Podsjecanje Zavrsni ispit

18.06.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati zavrsnog ispita radjenog 8.06.2018.

18.06.2018


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати поправног завршног испита и коначне оцјене

18.06.2018


Matematika i računarske nauke-Linearna algebra 2

Резултати поправног завршног испита и коначне оцјене

18.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Rezultati popravnog zavrsnog

18.06.2018


Matematika i računarske nauke-Analitička geometrija

Rezultati zavrsnog ispita

17.06.2018


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати поправног завршног испита

17.06.2018


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

POPRAVNI IZ BIOSTATISTIKE - 17.06.2018 12:42

17.06.2018


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 17.06.2018 13:00

17.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Usmeni dio ispita

17.06.2018


Računarske nauke-Internet tehnologije

Završni ispit - dodatni termin

17.06.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati popravnog kolokvijuma

17.06.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati popravnog kolokvijuma

17.06.2018


Matematika-Engleski jezik 4

Rezultati zavrsnog ispita

16.06.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 4

Rezultati zavrsnog ispita

16.06.2018


Matematika-Analiza 4

Nova objava - 16.06.2018 13:09

16.06.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Rezultati ispita

16.06.2018


Matematika-Diferencijalne jednačine

Nova objava - 15.06.2018 09:12

15.06.2018


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Nova objava - 15.06.2018 09:14

15.06.2018


Biologija-ekologija-Ekofiziologija

Evidencija poena 2018 - 15.06.2018 09:45

15.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Formulari s bodovima

15.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Formulari s bodovima

15.06.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Rezultati popravnog kolokvijuma

15.06.2018


Računarske nauke-Diskretna matematika 2

Резултати завршног испита, евиденција укупно освојених поена и предлог оцјене

15.06.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 2

Rezultati zavrsnog ispita

15.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik IV

Rezultati zavrsnog ispita

15.06.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 4

Rezultati zavrsnog ispita

15.06.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Tabela sa do sada osvojenim poenima na predmetu

14.06.2018


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Tabela sa do sada osvojenim poenima na predmetu

14.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati nakon popranog završnog

14.06.2018


Biologija-Matematika

konacni rezultati - 14.06.2018 17:25

14.06.2018


Biologija-Organska hemija

REZULTATI ZAVRSNOG ISPITA (redovni rok) IZ ORGANSKE HEMIJE

14.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Računarske mreže i komunikacije

Резултати поправног завршног испита

14.06.2018


Računarske nauke-Analitička obrada podataka - data mining

Završni ispit

14.06.2018


Fizika-Oscilacije i talasi

Rezultati popravnog zavrsnog ispita iz Oscilacija i talasa i predlog ocjena

13.06.2018


Fizika-Školska laboratorija i praksa II

13.06.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

13.06.2018


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Konsultacije

13.06.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije

13.06.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Konsultacije

13.06.2018


Računarske nauke-Periferije i interfejsi

Резултати поправног завршног испита

13.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Seminarski rad

12.06.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 2

Rezultati ispita nakon popravnog roka

12.06.2018


Matematika-Engleski jezik 2

Rezultati ispita nakon popravnog roka

12.06.2018


Matematika > modul: Teorijska matematika-Logika

Резултати теста 2

12.06.2018


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 2

Поправни колоквијуми

12.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Bodovno stanje prije završnog ispita

11.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Bodovno stanje prije završnog ispita

11.06.2018


Biologija-Matematika

rezultati popravnog kolokvijuma - 11.06.2018 10:09

11.06.2018


Biologija-Matematika

termin popravnog zavrsnog je pomjeren za dan ranije! - 11.06.2018 10:12

11.06.2018


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 11.06.2018 13:03

11.06.2018


Fizika-Matematika II

Rezultati zavrsnog ispita iz Matematike 2 i Analize 2

11.06.2018


Eksperimentalna biologija i biotehnologija-Biostatistika

Nova objava - 11.06.2018 17:15

11.06.2018


Biologija-Ekologija biljaka II

Rezultati prvog termina Završnog ispita

11.06.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Najava drugog termina završnog ispita

11.06.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Evidencija poena uključujući i Završni ispit

11.06.2018


Biologija-ekologija-Adventivne biljne vrste i životna sredina

Rezultati Završnog ispita

11.06.2018


Matematika-Uvod u kombinatoriku

Rezultati završnog ispita

10.06.2018


Računarske nauke-Engleski jezik 2

Rezultati završnog ispita

09.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Engleski jezik II

Rezultati završnog ispita

09.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u programski jezik C

Rezultati završnog ispita

09.06.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Rezultati završnog ispita

09.06.2018


Matematika i računarske nauke-Programski prevodioci

Primjer definisanja prioriteta unarnih operatora u Bison-u

09.06.2018


Računarske nauke-Programski prevodioci

Primjer definisanja prioriteta unarnih operatora u Bison-u

09.06.2018


Računarske nauke-Softver inženjering

Termini polaganja ispita

09.06.2018


Fizika-Računari u nastavi fizike II

Nova objava - 08.06.2018 10:19

08.06.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Rezultati završnog ispita

08.06.2018


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Rezultati završnog ispita

08.06.2018


Matematika-Algebarska topologija

Rezultati kolokvijuma

08.06.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Raspored po grupama

08.06.2018


Fizika-Diferencijalne jednačine

Rezultati završnog ispita

08.06.2018


Matematika-Diferencijalne jednačine

Rezultati završnog ispita

08.06.2018


Računarske nauke-Diferencijalne jednačine

Rezultati završnog ispita

08.06.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Satnica polaganja Završnog ispita

08.06.2018


Računarske nauke-Softver inženjering

Obavezni zadatak za web servise

07.06.2018


Matematika-Uvod u kombinatoriku

Rezultati popravnog kolokvijuma

07.06.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Popravni kolokvijum

07.06.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Popravni kolokvijum

07.06.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

korigovani bodovi

07.06.2018


Matematika-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog kolokvijuma (teorija)

07.06.2018


Matematika i računarske nauke-Funkcionalna analiza

Rezultati popravnog kolokvijuma (teorija)

07.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematičko modeliranje

Преостали термини за презентацију и одбрану пројеката

07.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Rezultati domaćeg i završnog ispita

06.06.2018


Biologija-Genetika

Nova objava - 06.06.2018 00:54

06.06.2018


Biologija-Molekulska biologija II

Nova objava - 06.06.2018 01:00

06.06.2018


Matematika-Analiza 4

Trenutno stanje

06.06.2018


Biologija-Ekologija biljaka II

Satnica ispita

06.06.2018


Biologija-ekologija-Adventivne biljne vrste i životna sredina

Završni ispit

06.06.2018


Matematika-Kompleksna analiza 2

Nova objava - 06.06.2018 09:12

06.06.2018


Računarske nauke-Algebra

Zbirni rezultati

06.06.2018


Matematika i računarske nauke > modul: Matematičko modeliranje-Matematički softverski paketi

Promjena termina završnog ispita

06.06.2018


Računarske nauke-Matematički softverski paketi

Promjena termina završnog ispita

06.06.2018


Računarske nauke-Principi programiranja

Bodovi sa kolokvijuma

06.06.2018


Fizika-Statistička fizika

Rezultati drugog kolokvijuma

05.06.2018


Matematika-Linearna algebra 2

Резултати завршног испита

05.06.2018


Matematika i računarske nauke-Linearna algebra 2

Резултати завршног испита

05.06.2018


Matematika-Linearna algebra 2

Збирни резултати и предлози оцјена

05.06.2018


Matematika i računarske nauke-Linearna algebra 2

Збирни резултати и предлози оцјена

05.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika II

Usmeni dio ispita

05.06.2018


Matematika-Analiza 4

Termin završnog ispita

05.06.2018


Računarske nauke-Distribuirani računarski sistemi

Резултати завршног испита

04.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Zavrsni ispit - novi termin

04.06.2018


Računarske nauke-Arhitektura računarskih sistema

Rezultati popravnih kolokvijuma

04.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Zavrsni ispit - novi termin

04.06.2018


Matematika-Analiza 4

Termin popravnog kolokvijuma

04.06.2018


Računarske nauke-Algebra

Obavještenje

04.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Matematika IV

Rezultati završnog ispita

04.06.2018


Matematika-Geometrija ravni i prostora

Rezultati

03.06.2018


Matematika i računarske nauke-Geometrija ravni i prostora

Rezultati

03.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Termin polaganja popravnog kolokvijuma

03.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Strukture podataka

Termin polaganja popravnog kolokvijuma

03.06.2018


Matematika i računarske nauke-Napredne baze podataka

Termini kolokvijuma

03.06.2018


Računarske nauke-Napredne baze podataka

Termini kolokvijuma

03.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Baze podataka II

Termini kolokvijuma

03.06.2018


Biologija-Alge, gljive i lišajevi

Test 2, popravni rok - osvojeni poeni

02.06.2018


Biologija-Sistematika gljiva i lišajeva

Test, popravni rok - osvojeni poeni

02.06.2018


Matematika-Algebra 2

Nova objava - 02.06.2018 11:20

02.06.2018


Matematika i računarske nauke-Algebra 2

Nova objava - 02.06.2018 11:32

02.06.2018


Računarske nauke-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati drugog kolokvijuma

02.06.2018


Fizika-Vjerovatnoća i statistika

Rezultati drugog kolokvijuma

02.06.2018


Matematika-Teorija vjerovatnoće

Predavanja

02.06.2018


Matematika i računarske nauke-Teorija vjerovatnoće

Predavanja

02.06.2018


Biologija-Sistematika i filogenija viših biljaka II

Termin predaje herbara

02.06.2018


Računarske nauke-Algebra

Trenutno stanje

02.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Statistička obrada podataka

Rezultati popravnog kolokvijuma

02.06.2018


Matematika > modul: Nastava matematike-Metodika nastave matematike 2

Резултати колоквијума

01.06.2018


Računarstvo i informacione tehnologije-Uvod u programski jezik C

Rezultati popravnog testa

01.06.2018


Fizika-Kompleksna analiza

Nova objava - 01.06.2018 17:24

01.06.2018


Računarske nauke-Strukture podataka

Rezultati drugog kolokvijuma

01.06.2018


Matematika-Uvod u diferencijalnu geometriju

Rezultati popravnih kolokvijuma

01.06.2018


Računarske nauke-Internet tehnologije

Rezultati ispita

31.05.2018


Matematika i računarske nauke-Engleski jezik 2

Rezultati ispita u redovnom roku

31.05.2018


Matematika-Engleski jezik 2

Rezultati ispita u redovnom roku

31.05.2018


Fizika-Engleski jezik II

Novi termin za ispit u popravnom roku

31.05.2018