Obavještenja za predmete - MAŠINSKI FAKULTET
- OTPORNOST MATERIJALA I 12.06.2020
I termin završnog ispita
- PRIMIJENJENA MEHANIKA FLUIDA 12.06.2020
Rezultati prvog kolokvijuma
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 11.06.2020
Test
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 11.06.2020
Test
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 09.06.2020
Termin održavanja ispita
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 09.06.2020
Termin održavanja ispita
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 03.06.2020
Promjena termina lab. vježbi
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 02.06.2020
Raspored polaganja kolokvijuma i završnog ispita u junskom roku
- MAŠINSKI MATERIJALI 02.06.2020
VJEZBE - DODATNI TERMINI
- MATEMATIKA IV 02.06.2020
Konsultacije
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 31.05.2020
Napomena u vezi održavanja lab. vježbi
- MAŠINSKI MATERIJALI 29.05.2020
MAŠINSKI MATERIJALI (II dio) - termini polaganja
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 29.05.2020
Lab. vježbe
- MAŠINSKI MATERIJALI 28.05.2020
Mašinski materijali I dio - Predaja izvještaja sa vježbi
- MATEMATIKA II 28.05.2020
Predavanja i vježbe konsultacije
- TEHNOLOGIJA MAŠINSKE OBRADE 28.05.2020
Obavještenje
- MAŠINSKI MATERIJALI 26.05.2020
Mašinski materijali I dio - RASPORED POLAGANJA
- MAŠINSKI ELEMENTI II 26.05.2020
Rezultati II kolokvijuma iz Mašinskih elemenata II
- MAŠINSKI ELEMENTI II 26.05.2020
Rezultati II kolokvijuma iz Mašinskih elemenata II
- MAŠINSKI ELEMENTI II 26.05.2020
Rezultati II kolokvijuma iz Mašinskih elemenata II
- OTPORNOST MATERIJALA I 25.05.2020
Termini konsultacija
- MATEMATIKA II 24.05.2020
Pripremni materijali
- MAŠINSKI MATERIJALI 22.05.2020
Mašinski materijali I dio - OBAVJEŠTENJE
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 20.05.2020
Materijal za pripremu usmenog dijela završnog ispita
- ALATI I PRIBORI 19.05.2020
VJEZBE 20.05.
- OBRADA REZANJEM 19.05.2020
VJEZBE 20.05.
- MAŠINSKI MATERIJALI 19.05.2020
VJEZBE 23.05.
- MATEMATIKA II 18.05.2020
Materijali 14.nedjelja
- ZAŠTITA ŽIVOTNE SREDINE 18.05.2020
Rezultati popravnog kolokvijuma
- UPRAVLJANJE RESURSIMA 18.05.2020
Odbrana seminarskih radova (Upravljanje resursima) - 19.05. u 12h
- MATEMATIKA II 18.05.2020
Online konsultacije - predavanja i vježbe - novi termin
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 17.05.2020
Online predavanje 18.05.2020. godine
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 17.05.2020
Online konsultacije
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 17.05.2020
Vježbe za 13. i 14. termin
- MATEMATIKA II 15.05.2020
Online konsultacije - vježbe - novi termin
- MAŠINSKI MATERIJALI 15.05.2020
Online nastava 18.05.2020.
- ORGANIZACIJA I MENANDŽMENT U SAOBRAĆAJU 14.05.2020
Nastava _ Organizacija i menadzment u saobracaju, petak, 15. maj – srijeda, 20. maj 2020, 12 casova
- MATEMATIKA II 13.05.2020
Online konsultacije - novi termin
- PUMPE, VENTILATORI I TURBOKOMPRESORI 13.05.2020
Rezultati prvog kolokvijuma
- RUSKI JEZIK VI - STRUČNI IV 12.05.2020
Nastava (Zoom) 15h
- CIJEVNI VODOVI 12.05.2020
Rezultati drugog kolokvijuma
- ALATI I PRIBORI 12.05.2020
VJEZBE 13.05.
- OBRADA REZANJEM 12.05.2020
VJEZBE 15.05.
- MAŠINSKI MATERIJALI 12.05.2020
VJEZBE 14.05.
- RUSKI JEZIK I - OPŠTI I 12.05.2020
Ruski jezik opšti I- vježbe - 12.05.2020 18:10
- RUSKI JEZIK I - OPŠTI I 12.05.2020
Ruski jezik opšti I- vježbe - 12.05.2020 18:13
- MODELIRANJE KOMPONENATA MAŠINA 12.05.2020
Rezultati II kolokvijuma iz Modeliranja komponeneta mašina
- MODELIRANJE KOMPONENATA MAŠINA 12.05.2020
Rezultati II kolokvijuma iz Modeliranja komponeneta mašina
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 10.05.2020
Online predavanje 11.05.2020. godine
- PROGRAMIRANJE 10.05.2020
Odbrana Domaceg rada iz Programiranja - 16.05.2020 u 12h
1 ... 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 ... 50