Obavještenja za predmete - MAŠINSKI FAKULTET
- PROGRAMIRANJE 25.04.2019
Popravni I kolokvijuma iz PROGRAMIRANJA - 10.05.2019.
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 25.04.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 25.04.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- PROGRAMIRANJE 25.04.2019
Domaci zadatak PROGRAMIRANJE - 10.05.2019.
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 23.04.2019
Termin popravnog kolokvijuma
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 23.04.2019
Termin predavanja u ponedeljak, 06. maja
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 22.04.2019
Termin 10
- OTPORNOST MATERIJALA I 21.04.2019
Rezultati 3. kolokvijuma
- MODELIRANJE KOMPONENATA MAŠINA 19.04.2019
Termin za popravni I kolokvijum
- MODELIRANJE KOMPONENATA MAŠINA 19.04.2019
Termin za popravni I kolokvijum
- TEHNOLOGIJA MIKROSISTEMA 2 19.04.2019
Vježbe 7
- PRIMIJENJENA MEHANIKA FLUIDA 18.04.2019
Rezultati popravnog prvog kolokvijuma
- OTPORNOST MATERIJALA I 18.04.2019
Promjena termina vjezbi
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 16.04.2019
Ugaone modulacije - zadaci
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 15.04.2019
Rezultati kolokvijuma
- MATEMATIKA II 15.04.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- PUMPE, VENTILATORI I TURBOKOMPRESORI 15.04.2019
Rezultati popravnog prvog kolokvijuma
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 13.04.2019
Termin 9
- MAŠINSKI MATERIJALI 12.04.2019
Termin izvođenja predavanja
- TEHNOLOGIJA MIKROSISTEMA 2 12.04.2019
Predavanje 6
- TEHNOLOGIJA MIKROSISTEMA 2 11.04.2019
Vježbe 6
- TRANSPORT CIJEVIMA 11.04.2019
Rezultati prvog kolokvijuma
- PRIMIJENJENA MEHANIKA FLUIDA 11.04.2019
Termin popravnog prvog kolokvijuma
- MATEMATIKA II 08.04.2019
Prvi kolokvijum
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 08.04.2019
Termin ponovljenog kolokvijuma
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 08.04.2019
Zadaci AM
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 07.04.2019
Termin 8
- OTPORNOST MATERIJALA I 06.04.2019
III kolokvijum - novi termin
- PUMPE, VENTILATORI I TURBOKOMPRESORI 05.04.2019
Termin popravnog prvog kolokvijuma
- PRIMIJENJENA MEHANIKA FLUIDA 04.04.2019
Rezultati kolokvijuma - 04.04.2019 16:03
- OTPORNOST MATERIJALA I 04.04.2019
III kolokvijum
- PRIMIJENJENA MEHANIKA FLUIDA 02.04.2019
Termin kolokvijuma
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 02.04.2019
Termin 7
- OSNOVI ELEKTRONIKE 02.04.2019
Termin kolokvijuma
- OTPORNOST MATERIJALA I 30.03.2019
2. kolokvijum rezultati
- MODELIRANJE KOMPONENATA MAŠINA 30.03.2019
Rezultati I kolokvijuma iz Modeliranja komponeneta mašina
- MODELIRANJE KOMPONENATA MAŠINA 30.03.2019
Rezultati I kolokvijuma iz Modeliranja komponeneta mašina
- ELEKTROTEHNIKA 29.03.2019
Termin kolokvijuma
- 29.03.2019
Termin kolokvijuma
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 29.03.2019
Termin kolokvijuma
- ELEKTROTEHNIKA I ELEKTRONIKA 29.03.2019
Termin kolokvijuma
- TEHNOLOGIJA MIKROSISTEMA 2 28.03.2019
Vježbe 5
- TEHNOLOGIJA MIKROSISTEMA 2 28.03.2019
Predavanje 5
- PUMPE, VENTILATORI I TURBOKOMPRESORI 27.03.2019
Prvi kolokvijum-urađeni zadaci- 26.03.2019
- PUMPE, VENTILATORI I TURBOKOMPRESORI 26.03.2019
Rezultati prvog kolokvijuma - 26.03.2019 16:05
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 25.03.2019
Termin prvog kolokvijuma
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 25.03.2019
Termin za nadoknadu predavanja
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 25.03.2019
Zadaci
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 22.03.2019
Lab. vjezbe
- OSNOVE TELEKOMUNIKACIJA 22.03.2019
Raspored I i II lab. vjezbe
1 ... 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 ... 50