Konkurs za najbolju startap ideju studenata Univerziteta Crne Gore

U saradnji sa članovima privrede, Karijerni centar Univerziteta Crne Gore organizuje Konkurs za najbolju startap ideju, na kojem studenti Univerziteta Crne Gore, učesnici konkursa, mogu dobiti bespovratne novčane nagrade za najbolje biznis ideje, čime se podstiče razvoj preduzetničke svijesti i ističe važnost startap zajednice u Crnoj Gori. Kroz ovakve prilike, Karijerni centar motiviše studente da realizuju svoje ideje i uđu u svijet startapa i preduzetništva.

2023:

Uručene nagrade studentima Univerziteta Crne Gore za najbolje startap ideje

Konkurs za najbolju startap ideju: Ocjenjivanje u toku

Nagradni konkurs za najbolju startap ideju studenata Univerziteta Crne Gore

Svečano uručene nagrade studentima Univerziteta Crne Gore za najbolje startap ideje - 2021.

Nagrađeni startap projekti na Konkursu Univerziteta Crne Gore za najbolju startap ideju studenata - 2021.

Nagradni konkurs za najbolju startap ideju studenata Univerziteta Crne Gore još danas - 2021.

Konsultacije za studente povodom Nagradnog konkursa za najbolju startap ideju 3. septembra - 2021.

Konsultacije za studente povodom Nagradnog konkursa za najbolju startap ideju 15. jula - 2021.

Karijerni centar Univerziteta Crne Gore će povećati nagradni fond na konkursima za preduzetničke ideje - 2020.

Nagrađena tri idejna projekta na Konkursu Univerziteta Crne Gore za najbolju startap ideju - 2020.

Nagradni konkurs za najbolju startap ideju studenata Univerziteta Crne Gore - 2019.