Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore

20.06.2022

Odluka o izboru fakulteta jedna je od najvažnjih u životu svakog pojedinca, a Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore je jedinstvena prilika da maturanti iz cijele Crne Gore dobiju sve potrebne informacije koje će im olakšati taj izbor, u neposrednom razgovoru sa profesorima i saradnicima u nastavi svih organizacionih jedinica Univerziteta. Dan otvorenih vrata je događaj na kojem predstavnici svih 19 fakultetskih jedinica Univerziteta Crne Gore, posjetioce i zainteresovane maturante, informišu o tome šta izučava svaka jedinica Univerziteta i koje su im mogućnosti zapošljenja po završetku te visokoškolske ustanove. Takođe, dostupne su informacije o studentskim servisima kao i programima mobilnosti studenata, mogućnostima studiranja na nekom od parterskih univerziteta.

Dan otvorenih vrata - 2022:

Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore 23. marta

Više od tri hiljade maturanata i studenata ima priliku da se upozna sa studijskim programima UCG i aplicira za sezonske poslove

Dan otvorenih vrata - 2020:

Veliko interesovanje maturanata za Dan otvorenih vrata i Sajam sezonskog zapošljavanja u turizmu

Dan otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore i Summer Job 2020 u ponedjeljak, 2. marta

TV gostovanje: Menadžer Karijernog centra UCG o Danu otvorenih vrata Univerziteta Crne Gore

Dan otvorenih vrata UCG i Sajam sezonskog zapošljavanja okupiće više hiljada studenata i maturanata iz cijele Crne Gore

Mediji o Danu otvorenih vrata UCG i Sajmu sezonskog zapošljavanja

Dan otvorenih vrata - 2019:

Dan otvorenih vrata i Summer Job u Podgorici 18. aprila

Dan otvorenih vrata - 2018.

Dan otvorenih vrata 24. aprila

Broj posjeta : 175

Pridružite nam se na društvenim mrežama
Ne propustite nijednu važnu vijest, pretplatite se na vijesti Akademski forum.