Student business hub

Student Business Hub je besplatan edukativni program namijenjen studentima Univerziteta Crne Gore, koji ima za cilj izgradnju i usavršavanje njihovih ličnih i profesionalnih vještina. Program se organizuje kao rezultat uspješne saradnje Karijernog centra sa kompanijom “Balance to Business”.

Studenti tokom programa imaju priliku da kroz niz radionica, treninga i koučing sesija razviju svoje potencijale, usvoje nova znanja i steknu praktične vještine koje će ih učiniti kompetentnim za pristupanje poslovnom biznis svijetu. Specifični aspekti programa bave se i osnaživanjem studenata za prevazilaženje izazova koje budućnost može donijeti.

Program će studentima omogućiti da:

• Definišu jasnu viziju o tome šta zaista žele i koje korake je potrebno preduzeti za ostvarivanje uspješne karijere
  • Adekvatno komuniciraju, razviju moć neverbalne komunikacije i efikasno se nose sa emocijama i konfliktima
  • Nauče da upute i prime detaljan i konkretan feedback, kako bi poboljšali svoj rast, razvoj i performanse
  • Efikasno upravljaju vremenom
  • Izgrade sposobnosti odlučivanja i donošenja odluka
  • Postanu mladi lideri spremni da odgovore na izazove biznis svijeta.

Student business hub - treća generacija polaznika (2022):

Prijave:

Prijave za treći Student business hub program još danas

1. Počela obuka III generacije u okviru programa Student Business Hub
  2. Održan drugi trening treće generacije Student business hub programa
  3. Održan treći trening u okviru Student Business Hub programa
  4. Održana četvrta radionica Student Business Hub programa
  5. Održan peti trening u okviru obuke Student Business Hub
  6. Dodijeljeni sertifikati polaznicima treće generacije programa „Student Bussines Hub“

Student business hub - druga generacija polaznika (2021):

Poziv za prijavu za drugu generaciju Student Business Hub-a

O Student Business Hub programu u jutarnjim emisijama RTCG i TV Vijesti

Treninzi i radionice:

1. Počeo program obuke Student Bussines Hub: Mladi se pripremaju za poslovne ambijente
  2. Komunikacijom i dijalogom do uspjeha - 09.10.2021.
  3. Održan treći trening obuke Student Buiness Hub
  4. Održan četvrti trening u okviru obuke Student Business Hub
  5. Održan peti trening u okviru obuke Student Business Hub
  6. Dodijeljeni sertifikati polaznicima druge generacije programa „Student Bussines Hub“